HOTEL KAVKAZ

od
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava All inclusive
Vzdálenost od pláže: 350 m
Vzdálenost od pláže 350m
Bazén
Blízko centra
Klimatizace
Vzdálenost od pláže: 350 m
Wi-Fi

Filtr

Poloha:

moderní hotel se nachází v jižní, tiché části letoviska Slunečné pobřeží asi 350 m od pláže, na kterou se jde přes písečnou dunu.

Ubytování:

dvoulůžkové moderně vybavené pokoje (s možností přístýlky pro děti do 12 let) mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), minibar, sat. TV, telefon a balkón. Na vyžádání je možné zajistit hotelové apartmány.

Vybavení a služby hotelu:

vstupní hala s 24-hod. recepcí, směnárna, trezor (za poplatek), venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma, bezbarierový přístup.

Stravování:

all inclusive formou bohatého bufetu.

Vzdálenosti:

centrum letoviska: cca 50 m
Nesebar: cca 2,5 km
pláž: cca 350 m

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha-Burgas-Praha, 7x ubytování s all inclusive, transfery, služby česky hovořícího delegáta, místní poplatky, povinné pojištění dle zákona 159/1999 Sb.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění.

Základní informace o destinaci:

Největší a nejznámější hotelové a rekreační letovisko, ležící 25 km severně od Burgasu. Jako jedno z nejvyhledávanějších míst na pobřeží je ideální pro rodinnou dovolenou a ráj pro děti a jejich rodiče. Dobré klimatické podmínky, nádherná a téměř 8 km dlouhá pláž s jemným pískem a velmi pozvolným přístupem do moře je vhodná především pro malé děti. Svým návštěvníkům nabízí spoustu zábavy, neomezený výběr vodních sportů a atrakcí (tobogány, vodní skútry, let padákem, jízdu na banánu, windsurfing). Na pláži jsou umístěny slunečníky, skluzavky, houpačky, bazény. Letovisko je velmi živé, je zde spousta restaurací, bary, folklórní zábavné podniky, varieté, obchůdky,diskotéky. Doprava je v letovisku zabezpečena mini vláčky, autobusy zabezpečují spojení se starobylým městečkem Nesebr, který je vzdálen 5 km,dále s Burgasem a Varnou. Transfer z letiště trvá cca 40 minut.

Výlety a pamětihodnosti:

Istanbul
a) dvoudenní výlet do Orientu – aubotus, nocleh, 1x snídaně, 1x oběd, prohlídka města s průvodcem, cca 95 EUR.
b) jednodenní výlet do Orientu – aubotus, 1x oběd, prohlídka města s průvodcem, cca 65 EUR. Návrat v pozdních nočních hodinách.
Varna - půldenní výlet s návštěvou Delfinaria - autobus, vstupné, návštěva delfinária, osobní volno, průvodce, cca 25 EUR (ze Slunečného pobřeží, Pomorie).
Nesebr
a) prohlídka starobylého Nesebru, loď, malé občerstvení, průvodce, cca 15 EUR (ze Slunečného pobřeží).
b) prohlídka starobylého Nesebru a Sl. pobřeží – autobus, průvodce, cca 25 EUR (z Pomorie).
Sozopol - prohlídka starobylého Sozopolu – autobus, vstupné, průvodce, cca 25 EUR (ze Slunečného pobřeží).
Ropotamo - prohlídka starobylého Sozopolu – autobus, projížďka lodí po řece Ropotamo, oběd, vstupné, průvodce, cca 30 EUR (ze Slunečného pobřeží a Pomorie).
Mořské party - projížďka lodí, oběd, nápoje, opalování a koupání, cca 25 EUR.
Pomorie (černé písky) -  autobusový výlet na pláž s léčivým bahnem a pískem, který obsahuje minerální látky a má příznivé léčebné účinky na kůži a klouby, cca 10 EUR.
Aquapark - pro milovníky vodních radovánek je určen Aquapark Action na Slunečném pobřeží. Nabízí se zde široká škála sportovního vyžití a aktivní relaxace. Najdete zde mnoho skluzavek, tobogánů, bazénů i bazénů pro děti, cca 20 EUR.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu