APARTMÁN HARRACHOV

od 390
doprava Vlastní
strava Vlastní stravování

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

min pobyt 7 nocí
Strava Období 20.06.21 - 28.06.21 11.07.21 - 26.07.21 08.08.21 - 28.09.21
Nastupní dny Ne
Minimální počet nocí 7
Dospělý na pevném lůžku Vlastní stravování Na noc 390 Kč

Poloha:

Vybavený exkluzivní byt 2+kk v Harrachově . Jedná se o byt ve čtvrtém patře areálu Čertovka, přímo v centru Harrachova. Byt je situován okny a lodžií na JZ s výhledem na lyžařský a skokanský areál a je tedy v odpoledních hodinách velmi příjemně prosluněný.

Ubytování:

Na ploše 54 m2 je ložnice, obývák s kuchyňským a jídelním koutem, obě místnosti s přímým vstupem na lodžii, dále koupelna s vanou, WC a chodba s vestavěnými skříněmi. Vchodové dveře jsou dvouzámkové, bezpečnostní. Volné odpočinkové chvilky je možné trávit na prostorné lodžii ( cca 12 m2), chráněné dřevěnými žaluziovými okenicemi, které jsou nastavitelné a otevíratelné. K bytu patří garážové stání a zděná sklepní kóje v podzemní garáži, přímo pod domem. V domě je výtah. Byt je plně vybaven nábytkem, kuchyňská linka dvouvařičem, mikrovlnou troubou, myčkou na nádobí. V koupelně je k dispozici automatická pračka. Topení ústřední. Dům má vlastního správce, který se stará o bezchybný chod celého komplexu.

Sport a zábava:

Harrachov je sportovní a kulturní centrum Západních Krkonoš s úplnou občanskou vybaveností, supermarkety a obchody se sportovním a ostatním zbožím. Okolní příroda umožňuje sportovní vyžití v létě i v zimě, pro méně zdatné jsou k dispozici turistické trasy např. kolem Mumlavy, popř. sousední Jizerské Hory. Harrachov leží přímo na trase do Polska, je možné se sem dopravit autem, autobusem a také po unikátní železniční trati z Tanvaldu do stanice Mýtiny.

Cena zahrnuje:

ubytování,energie, povlečení

Cena nezahrnuje:

závěrečný úklid - při dvou osobách 700 Kč, při více osobách 900 Kč

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu