Montanie Resort

od 1 890
doprava Vlastní
strava Polopenze
Wellness

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Období 01.12.21 - 01.11.22
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Dospělý v malém pokoji Polopenze Na noc 1890 Kč
Dospělý ve středním pokoji Polopenze Na noc 2090 Kč
Dospělý ve velkém pokoji Polopenze Na noc 2290 Kč
Dospělý ve štítovém pokoji Polopenze Na noc 2290 Kč
Dospělý v jezerním pokoji Polopenze Na noc 2590 Kč

Poloha:

Hotel Montanie v Desné je rozsáhlý několikahektarový areál na polosamotě v srdci přírodní krajinné oblasti Jizerských hor. Součástí je vzrostlý jehličnatý les, který plynule z areálu přechází na všechny světové strany s výjimkou západu, kde se rozprostírá vodní nádrž Souš. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti chráněného pásma vodního zdroje. V jeho okolí naleznete četné turistické a cyklistické trasy a běžecké stopy (přímo u hotelu nástup na Jizerskou magistrálu).

Ubytování:

Hotel Montanie nabízí ubytování v objektech A, B, F a G. V objektu A jsou pokoje s lodžiemi, nebo balkonem s exkluzivním výhledem na vodní nádrž Souš. V objektu F mají hosté v apartmánech fantastické soukromí s poctem chalupy na „samotě“ v uchvacující blízkosti vzrostlého smrkového lesa. Terasy nabízí dech beroucí výhled do lesa. Interiér těchto apartmánů je doplněn o krb, u kterého strávíte nejkrásnější večery v Jizerkách. Apartmány G mají soukromé terasy s jižní orientací k blízkému jezírku, kouzelnému biotopu, který je atraktivní v každém ročním období. Interiér těchto apartmánů je dvoupodlažní s vestavěným patrem.

Podrobné informace o jednotlivých pokojích naleznete na:
https://www.montanie.cz/pokoje/

Vybavení a služby hotelu:

Panoramatická restaurace je součástí resortu montanie ve výšce 777 m.n.m…
…pár metrů nad hladinou vodní nádrže Souš, na kterou je výhled ze všech oken. Panoramatická restaurace je luxusní večerní restaurace pro bydlící hosty ze včech objektů. V případě volné kapacity také po předchozí rezervaci pro ostatní hosty. Rustikální restaurace s barem a posezením u krbu (denní a veřejná restaurace) má celodenní provoz, podávají se zde snídaně hotelovým hostům a je otevřena po celý den nebydlícím hostům. V těsné blízkosti obou restaurací se nachází také vstup do hotelové vinárny, kde si můžete sami vybrat víno k večeři, posedět přímo ve vinárně, nebo se zúčastnit resortem pořádaných degustací.

Sport a zábava:

Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro pěší turistiku, jízdní kola, běžky (přímo před hotelem jedno z nástupišť na Jizerskou magistrálu, fotografování přírody, ale i pozorování zvěře včetně jelenů. I sjezdovému lyžování se můžete věnovat přímo v Desné, či nedalekém Harrachově. Přímo před hotelem je kvalitní v délce více než dvou km zcela hladká a Soušskou vodní nádrž obkreslující asfaltová komunikace využívaná in line bruslaři.

Stravování:

Snídaně bufet, oběd a večeře menu nebo výběrem z jídelního lístku.

Cena zahrnuje:

ubytování za 1 osobu v plně obsazeném pokoji s polopenzí včetně neomezených vstupů do Wellness a Spa.
Ubytování ve 4 lůžkových apartmánech k dispozici na vyžádání.

Cena nezahrnuje:

Možné příplatky na místě: zvíře 500 Kč, místní turistické poplatky 15 Kč na osobu a noc.

Speciální nabídka:

Děti do 3 let věku ubytování zdarma.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu