Budapešť a soutěska Ram

Budapešť a soutěska Ram, Maďarsko, 2.9.2017, Snídaně

Budapešť a soutěska Ram

Budapešť a soutěska Ram
Termín:
2.9. – 3.9.2017
Změnit termín
Délka:2 dny
Doprava:autobus (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:110873751
2 990 Kč (-0 %)
Pokoje
pokoj - vybavení: příslušenství
Program
Den 1.

odjezd v 0:15 hod. z Prahy směr České Budějovice a Rakousko; ráno návštěva Ostřihomi, která byla ve středověku hlavním městem Uherského království. Hradní vrch se řadí k nejvýznačnějším poutním místům v zemi. Nezapomenutelný je výhled z kupole místní katedrály, vysoké přibližně 80 metrů. Při návštěvě baziliky si ho rozhodně nenechte ujít. Nabízí pohled jak na krásnou okolní přírodu v Dunajském oblouku, ale také na samotné město Ostřihom (maďarsky Esztergom) a sousední slovenské Štúrovo. Hlavním bodem programu prvního dne je průchod unikátní soutěskou Ram v pohoří Pilis (cca 3 hodiny), kde se projdeme jednou z nejhezčích turistických tras v Maďarsku. Cesta nás za pomocí lávek a žebříků povede okolo vodopádů, strmých skalisek, koryt a zúžených průchodů vytvořených přírodními živly; po výstupu na skalní plošinu Dobogókö nad Dunajem se nám otevře mohutné panorama; odměnou jistě bude také gastronomická lahůdka v podobě několika druhů kotlíkových gulášů či perkeltu na konci trasy. Přejezd do Budapešti – individuální volno (možnost relaxace v Széchenyiho nebo Gellértových lázních, event. plavba lodí po Dunaji)Den 2.

celodenní poznávání Budapešti označované jako „Perla na Dunaji“ (na seznamu UNESCO), vrch Géllert s Citadelou a panoramatickou vyhlídkou na město, Hradní vrch skýtající mnoho významných památek i krásných výhledů (Budínský palác, Matyášův kostel, Rybářskou baštu), v části Pešť uvidíte proslulou Baziliku sv. Štěpána a nejslavnější místní bulvár - Andrássyho třídu končící na Náměstí Hrdinů (a ukrývající nejstarší metro evropského kontinentu). V podvečer odjezd z Budapešti, příjezd do ČR v nočních hodinách, event. ranních hodinách z neděle na pondělí.

Cena zahrnuje
1x ubytování v Budapešti, 1x snídani, dopravu autobusem, průvodce
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, vstupy do navštěvovaných objektů (cca 10.000 HUF)
Poznámka
Minimální počet klientů pro uskutečnění zájezdu: 38
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (QUICKTOUR s.r.o., IČ 28115244).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Odjezd
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK