Health SPA Resort & Grand Hotel Margit Sziget

Health SPA Resort & Grand Hotel Margit Sziget, Maďarsko, Budapešť, 17.8.2017, Polopenze

Health SPA Resort & Grand Hotel Margit Sziget starstarstarstar

Health SPA Resort & Grand Hotel Margit Sziget
Termín:
17.8. – 20.8.2017
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:110317959
7 430 Kč (-0 %)
Popis
Hotel poskytuje špičkovou lázeňskou péči, jejíž terapie spočívá ve využití tří přírodních termálních pramenů ostrova. Doporučuje se při léčení pohybového ústrojí.
Ubytování
Klimatizované pokoje, koupelna/WC, vysoušeč vlasů, župany, satelitní televize, trezor za poplatek, minibar za poplatek a balkon. V některých pokojích je možné připojení k internetu. K dispozici jsou i pokoje pro tělesně postižené. Pokoje jsou s výhledem na Margaretin ostrov.
Pokoj STANDARD - nachází se v historické budově
Pokoj PREMIUS - nachází se v moderní budově
Maximální obsazenost: 2 dospělí + 1 dítě.
Poloha
Hotel se nachází uprostřed romantického parku na Margaretině ostrově přímo v srdci Budapešti, je obklopen starými stromy a fragmenty historických staveb (historickými ruinami). Je to hotel s velkými termálními lázněmi plnými přírodních horkých léčivých pramenů bohatých na minerální látky. Teplota minerálních pramenů je kolem 34 - 40 stupňů Celsia.
Vybavení a služby
Hotel s úchvatnými termálními lázněmi plnými přírodních horkých léčivých pramenů bohatých na minerální látky. Teplota minerálních pramenů je kolem 34 – 40°C. Tento resort se dělí na dva hotely, moderní budovu Health SPA Resort a secesní historickou budovu Grand Hotel Margit Sziget. Ze secesní budovy Grand Hotelu Margit Sziget vede krytá, vyhřívaná chodba, propojující tento hotel s termálními lázněmi nacházejícími se v nové hotelové budově.
Součástí hotelu je vstupní hala s recepcí, lobby a hotelová restaurace se zahradní terasou, kavárna, společenská místnost, konferenční sál, čistírna, kadeřnictví, kosmetika, půjčovna aut, ošetřovna, garáže, uzavřené parkoviště, internetové připojení v celém resortu, wellness centrum, solná jeskyně, fitness. Venkovní bazén otevřený v letních měsících.
Sport a zábava
Zdarma: využití termálních lázní, speciální čas vstupů pro dámy (pondělí, středa, pátek 12-13 hod), aqua jogging, aerobic, step, jóga, pilátes, využití Danubius Premier Fitness Club, župan.
Za poplatek: sauna, solárium, masáže, léčebné procedury a hlídání dětí.
Výhody a nevýhody
Oddělené koupání žen - pondělí/středa/pátek mezi 12:00-13:00.
Tip
Parkování - rezervace místa předem NUTNÁ !!!, pošlete svou SPZ vozu do CK a požádejte o přidělení parkovacího stání.
Stravování
Polopenze formou bufetu.
Doprava
Vlastní
Program
Oddychový program
Oddělené koupání pro ženy
neomezené vstupy do wellness a bazénů, sauna, parní lázeň, aromatická sauna
Cena zahrnuje
7x ubytování s polopenzí
1x welcome drink, 1x káva a koláč při pobytu 7 dní
neomezené vstupy do wellness a bazénů, sauna, parní lázeň, aromatická sauna, koupací plášť
pobytová taxa
Cena nezahrnuje
doprava
parkování - třeba nahlásit hotelu předem - za poplatek cca 13 EUR/den - venkovní parkoviště, po dohodě a za příplatek možnost parkovat v garáži.
cestovní pojištění
povinný příplatek - Silvestrovské menu 130 EUR/osoba (program bude upřesněn)
autobusová doprava do centra Budapeště za příplatek 1 000,-Kč/osoba
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK