Jáva + Bali - htl. Melia Bali Villas and Spa

Jáva + Bali - htl. Melia Bali Villas and Spa, Indonésie, Bali, Nusa Dua, 22.2.2018, Snídaně

Jáva + Bali - htl. Melia Bali Villas and Spa starstarstarstarstar

Jáva + Bali - htl. Melia Bali Villas and Spa
Termín:
22.2. – 7.3.2018
Změnit termín
Délka:14 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:119973291
60 900 Kč (-0 %)
Ubytování
Všechny dvoulůžkové pokoje mají koupelnu, klimatizaci, TV/SAT, minibar, soupravu na přípravu kávy, trezor, balkón nebo terasu. Součástí hotelu (za příplatek) je i 10 luxusních vil s vlastním bazénem a soukromou obsluhou.
Poloha
Hotel leží na soukromé pláži v letovisku Nusa Dua, uprostřed nádherné velké tropické zahrady s exotickými květinami, jezery a s jedním z nejkrásnějších bazénů na ostrově.
Vybavení a služby
Hotel svým hostům nabízí 24 hod. pokojový servis, 5 restaurací, 2 bary s živou hudbou a 7 konferenčních sálů s kapacitou pro 400 hostů.
Sport a zábava
2 venkovní bazény, 1 vnitřní bazén, masáže, sauna, lázně, tenisové kurty, stolní tenis, squash, golf, petang, vodní a plážové sporty (vodní aerobik, plážový volejbal, zábavné a animační programy pro všechny věkové skupiny). Pro hosty jsou připraveny večerní programy, diskotéka, živá hudba a tanec. Poblíž hotelu je 18ti jamkové golfové hřiště Bali Golf Nusa Dua.
Další informace
ZÁJEZD NA 15 DNÍ ZAHRNUJE VŠECH 5 VÝLETŮ, ZÁJEZDY NA 10 a 13 DNÍ ZAHRNUJÍ VÝLETY POUZE POD PÍSMENY A, C a E

A) KRÁSY KINTAMANI – CESTA ZA UMĚNÍM (CELODENNÍ VÝLET)
Tento výlet Vás seznámí s uměním a tradičními tanci ostrova Bali. Nejdříve se zastavíte ve vesnici Batubulan, kde shlédnete ukázky balijského tance Barong a Kris, které zobrazují věčnou válku dobra a zla. Následuje zastávka v centru dřevořezbářství ve vesnici Mas, odkud si můžete odnést atraktivní suvenýry. Poté cesta pokračuje k horám se zastávkou ve vesnici Seribatu, kde se seznámíte s různými druhy rostlin a ochutnáte některé druhy kávy a čajů. Výlet dále pokračuje do horské oblasti Kintamani, kde se nachází impozantní sopka Batur. Poslední zastávka je u posvátného pramene v chrámu Tirtha Empul ve měste Tampaksiring.
B) TANAH LOT – NEZAPOMENUTELNÝ ZÁPAD SLUNCE (PŮLDENNÍ VÝLET)
Tento výlet Vás zavede k chrámu Pura Taman Ayun ze 17. století, který patří k nejkrásnějším chrámům na Bali. Dále se zastavíte v Alas Kedaton, v lese obydleném opicemi. Poslední zastávkou je Tanah Lot, chrám, který stojí osaměle na vrcholu skály v moři. Přístup k chrámu je možný pouze během odlivu. Pohled na siluetu chrámu na pozadí zapadajícího slunce je jedním z nejkrásnějších zážitků Vašeho pobytu na ostrově.
C) MYSTICKÉ BALI – VÝCHODNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)
První zastávkou je vesnice Tohpati, kde uvidíte ukázky vytváření batiky a tradičních tkaných látek. Další zastávkou je vesnice Batuan, kde nahlédnete do balijského obydlí a seznámíte se s tradičním způsobem života balijcú. Výlet pokračuje do chrámového komplexu Besakih postaveného pod posvátnou horou Gunung Agung. Poslední zastávkou je Klungkung, hlavní město stejnojmenné provincie. Zde si prohlédnete malby na stropě soudního dvora ze 17. století - palác Puri Agung.
D) MAGICKÉ BALI – SEVERNÍ POBŘEŽÍ (CELODENNÍ VÝLET)
Cesta bude nejdříve směřovat do oblastí Antosari, Pupuan, Blimbing, kde si budete moci prohlédnout nádherné scenerie rýžových terasovitých polí. Cesta na sever je lemována mnohými přírodními krásami. Na severu si prohlédnete pláž vulkanického původu Lovina. Výlet pak pokračuje horským přechodem ze severu na jih ostrova s další zastávkou v chrámu Pura Ulun Danu Beratan, při jezeře Beratan. Chrám věnovaný bohyni rýže Dewi Sri je také známý jako jezerní chrám. Poslední částí tohoto výletu je návštěva tržiště s ovocem, zeleninou a suvenýry ve vesničce Bedugul.
E) OLEH, OLEH - VÝLET ZA NÁKUPY (PŮLDENNÍ VÝLET)
Bali je rájem pro zájemce o nádherné suvenýry. Tento výlet je zaměřen na umění, ale i nákupy. Ve vesnici Batubulan si můžete prohlédnout kamenné sochy, zatímco vesnice Celuk Vám nabídne překrásné stříbrné a zlaté šperky. Cestou do Ubudu se zastavíte ve vesnici Batuan, kde budete moci pozorovat malíře při jejich práci. V kulturním městečku Ubud můžete strávit zbytek výletu nákupy v tržnici nebo přilehlých obchůdcích se suvenýry.
Stravování
Dle programu
Doprava
Letecky
Program
1. den
PRAHA / VÍDEŇ – YOGYAKARTA
Odlet z Prahy nebo Vídně do Indonésie s přestupy. Občerstvení v letadle.


2. den
YOGYAKARTA
Přílet do Yogyakarty. Setkání se zástupcem místní CK nebo českým delegátem, transfer do hotelu. Ubytování a nocleh.

3. den
YOGYAKARTA
Po snídani začíná den prohlídkou města. První zastávkou je ukázka batikových obrazů. Cesta pokračuje prohlídkou Kratonu - sultánského paláce s nádherně zdobenými pavilony a sloupy s jemně vytesanými ornamenty. Další zastávkou je chrám Borobudur – největší buddhistický chrám na světě. Chrámový komplex pochází z 9. stol. a skládá se ze šesti čtvercových teras, tří kruhovitých teras a toto vše je završeno stúpou na vrcholu, kterou obklopuje 72 soch Buddhy. Tato památka patřící na seznam světového dědictví UNESCO je také poutním místem a vyhledávaným cílem turistů. Oběd během dne v tradiční restauraci a následná ukázka zpracování jávského stříbra. Návrat do hotelu. Nocleh.

4. den
YOGYAKARTA – MALANG
Snídaně. Návštěva chrámu Prambanan a pokračování cesty přes město Solo do Malangu. Oběd během cesty. Přesun do města Malang trvá cca 10 hodin.

5. den
MALANG – BROMO - KALIBARU
Dnešní dobrodružný výlet začíná již v jednu hodinu ráno odjezdem ke stále aktivní sopce Bromo, kde se stanete svědky nezapomenutelného východu slunce s úžasným výhledem na sopečné písečné pláže kaldery Bromo. Odjezd brzo ráno do vesničky Sukapura, kde nastoupíme do džípu směrem k sopce. Po východu slunce a krátkém cca 40 minutovém výstupu ke kráteru sopky Bromo následuje návrat do autobusu ve vesnici Sukapura a následná cesta do vesničky Kalibaru a rezortu Margo Utomu. Ubytování. Volný čas k odpočinku a relaxaci. Nocleh. Snídaně je formou balíčku a oběd servírovaný cestou v místní restauraci města Jember.

6. den
KALIBARU – BALI
Snídaně v hotelu. Po snídani prohlídka plantáží s řadou různých plodin. Během procházky plantážemi se dozvíte o jednotlivých plodinách. Poté odjezd do přístavu Ketapang, kde následuje přejezd na ostrov Bali. Oběd bude servírován během cesty. Po příjezdu na ostrov Bali budete pokračovat podél překrásného západního pobřeží směrem k Denpasaru a ubytování v hotelu na Bali. Nocleh.

7. - 13. den
BALI
Snídaně. Volné dny ke koupání a opalování a využívání výletů podle programu. Nocleh.

14. den
BALI – EVROPA
Snídaně. Volný čas do transferu na letiště v Denpasaru. Odlet do Prahy nebo Vídně s přestupem. Občerstvení během letu.

15. den
PRAHA
Pokračování v letu do Prahy nebo Vídně. Přílet do Prahy nebo Vídeň. Konec programu.


Cena zahrnuje
- letenku Praha - Yogyakarta - Denpasar - Praha
- 4 noci se snídaní v hotelu vyšší turistické kategorie ve dvoulůžkovém pokoji na Jávě (Melia Purosani ***** - Jogyakarta, Santika Malang **** - Malang, Margo Utomo ***+ - Kalibaru nebo podobné)
- 7 nocí se snídaní v plážovém hotelu dle nabídky
- 4 x oběd na Jávě
- transfery klimatizovanými autobusy
- 3 výlety na Bali s českým průvodcem
- prohlídky včetně veškerých transferů a vstupů dle programu
- českého průvodce CK Time Travel ( min. 6 osob)
- letištní a bezpečnostní taxy
Cena nezahrnuje
- vízum USD 35,- (po příletu do Yogyakarty - PAS PLATNÝ MIN. 6 MĚSÍCŮ PO NÁVRATU)
- cestovní pojištění
- spropitné
- odletovou taxu z Jakarty - IDR 40.000 (cca USD 3)
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (TIME TRAVEL s.r.o., IČ 49356861).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK