KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI NA MADEIŘE

KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI NA MADEIŘE, Portugalsko, Madeira, 16.4.2018, Snídaně

KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI NA MADEIŘE starstar

KVĚTINOVÉ SLAVNOSTI NA MADEIŘE
FM
Termín:
16.4. – 23.4.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:134369668
18 697 Kč (-0 %)
Ubytování
jednoduše zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají koupelnu (sprcha, toaleta), minibar, TV, sejf (za poplatek), stolek. Některé pokoje mají balkon (za příplatek).
Poloha
hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, přibližně 250 m od kamenité pláže se vstupem do moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen asi 2,5 km od centra Funchalu.
Stravování
snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení polopenze nebo all inclusive formou bohatého bufetu. Strava je podávána v sousedním hotelu Roca Mar.
Informace o zájezdu
• tři atraktivní výlety po levádách i v hlavním městě:
• česky hovořící průvodce
• program završený nejkrásnějšími slavnostmi na Madeiře
• ubytování v hotelu Residencial Monumental** se snídaní
Program zájezdu
1. DEN: přílet z Prahy do Funchalu, ubytování.
2. DEN: celodenní výlet do Funchalu, hlavního města ostrova Madeira, prohlídka sochy císařovny Sissi, zahrady regionální vlády, Parku Santa Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba. Dále uvidíte divadlo Baltazar Dias, Sochu Zarcos, Katedrálu Sé a navštívíte vinný sklípek Oliveiras, kde se dozvíte něco o historii vzniku Madeirského vína. Později Vás cesta zavede malebnými uličkami k městské tržnici s různými druhy tropického ovoce, ryb, květin a suvenýrů. Výstup do čtvrti Monte (pro zájemce je možné využít lanovku – cca 12 EUR), kde navštívíte Tropickou zahradu (fakultativní vstup – cca 13 EUR), přejdeme ke kostelu Monte, kde je pochovaný Rakousko-Uherský císař Karel I. Zájemci mohou využít původní místní dopravu zpět do Funchalu - jízdu na saních, o délce 2 km (cena jízdy cca 30 EUR/sáňky). Návrat do hotelu.
3. DEN: celodenní výlet východní částí ostrovavesnice Camacha s manufakturou proutěného nábytku, dále druhý nejvyšší vrchol Madeiry - Pico do Areeiro, přejezd přes vnitrozemí do Ribeiro Frio, s návštěvou pstruží farmy v krásné zahradě. Krátká procházka levadou Balcones (Balkónky), která na svém konci poskytuje panoramatické výhledy na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do městečka Santana, kde se nachází typické madeirské domky ve tvaru písmene A. Cestou zpět zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto. Cesta zpět povede kolem pobřeží a města Machico. Fakultativně oběd v rámci programu (14 EUR/os.).
4. DEN: čtvrtek je prvním oficiálním dnem Květového festivalu, přičemž se vám naskytne možnost si prohlédnout "květinové koberce" vytvořené uměleckými skupinami, které se táhnou přes střed chodníku od začátku centra až po katedrálu.
Volno a možnost relaxace, koupání a individuální návštěva Funchalu.
5. DEN: celodenní výlet na západní pobřeží, spojený s koupáním. Návštěva nejkrásnějších míst západní části Madeiry. Cesta vede do městečka Camara de Lobos, kde při své návštěvě Madeiry maloval své obrazy Winston Churchill a také zde vznikla replika Columbovi lodi, která kotví ve Funchalu. Cesta dále pokračuje na Cabo Girao, druhý nejvyšší útes v Evropě (580 m) a Ribeira Brava. Po překročení 4 vegetačních pásem, návštěvě oblasti Encumeada, odkud je vidět jižní a zároveň severní pobřeží Madeiry, následuje prohlídka vodopádů Veu Da Noiva (Nevěstin závoj). Dále se pokračuje do Porto Moniz, kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Zbytek výletu je věnován koupání v přírodním koupališti Porto Moniz (vstup 2 EUR). Fakultativně oběd v rámci programu (14 EUR/os.). Večer návrat do hotelu.
6. DEN: v 9:00 se podílí tisíce dětí na "Přehlídce dětí". Každé dítě nese květinu, kterou donese na místo zvané "Zeď naděje", která se nachází na radnici na náměstí. Tato krásná tradice končí vypuštěním holubů a následuje show pro děti.
7. DEN: kolem 16:00 hodiny se koná další z významných událostí – květinová "Grand paráda", která je hlavní přehlídkou. Účastní se jí stovky tanečníků v květinových kostýmech, kteří se pohybují za zvuku hudby, kterou provází měkká a nezapomenutelná vůně květin.
Alegorické vozy jedou přes Funchal, začínají na konci městské promenády a pokračují po nové promenádě až do hlavního přístavu.
8. DEN: volno a plánovaný odlet do Prahy.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha, letištní taxy a příplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 3 celodenní výlety v češtině, informace ke květinovým slavnostem, 7x ubytování v Hotelu Residencial Monumental** se snídaní nebo v Hotelu Cais da Oliveira***+ (za příplatek), pojištění CK dle zákona č. 159/1999.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (36 Kč/den/os.), příplatek za 1lůžkový pokoj (2400 Kč), pokoj s balkónem (900 Kč/os.), příplatek za Hotel Cais da Oliveira***+ (5000 Kč/os./zájezd), polopenze (Residencial Monumental: 360 Kč/den/os., Cais da Oliveira: 640 Kč/os./den), fakultativní příplatky (orientační ceny) - lanovka (12 EUR), sáňky (30 EUR), koupání v Porto Moniz (2 EUR), 2x oběd na výletě (2x 14 EUR).
Minimální počet účastníků
10 osob.
Vybavení a služby hotelu
recepce, dvě restaurace (Chancellery a Grany´s House), kde mají klienti hotelu slevu, výtah, terasa na střeše s lehátky, Wi-Fi v celém hotelu zdarma.
Stravování
snídaně formou kontinentálního bufetu. Možnost dokoupení polopenze (servírované večeře).
Poloha
hotel se nachází na skále nad mořem v hotelové čtvrti městečka Canico de Baixo v sousedství hotelů Roca Mar a Royal Orchid. Kamenitá pláž s betonovými platy se nachází přímo pod hotelem, přístup k moři po schodišti a do moře po žebříku. Centrum města s obchody a restauracemi je vzdáleno 2,5 km. Do hl. města Funchal jezdí 3x denně hotelový minibus zdarma, zastávka linkového autobusu je také nedaleko. Letiště je asi 13 km od hotelu.
Ubytování
hotel nabízí ubytování v prostorných dvoulůžkových studiích s možností přistýlky. Studia mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), kuchyňský kout (malá lednička, vařič, základní nádobí), sat. TV, telefon, sejf (za poplatek), klimatizaci, balkón nebo terasu s výhledem do krajiny, částečným nebo plným výhledem na moře (za příplatek).
Vybavení a služby hotelu
recepce, restaurace, snack bar, parkoviště, výtah, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi v lobby zdarma, sluneční terasy s lehátky a slunečníky zdarma.
Vzdálenosti
pláž: 250 m
centrum Funchalu: 2,5 km
Sport a zábava
fitness a wellness centrum (v hotelu Roca Mar a Royal Orchid – masáže, vířivka, sauna, parní lázeň), vnitřní a venkovní vyhřívaný bazén.
Vzdálenosti
vstup do oceánu: 50 m
vesnice Canico de Baixo: cca 2,5 km
Funchal: cca 13 km
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK