Madeira - Slavnosti vína - Residencial Monumental

Madeira - Slavnosti vína - Residencial Monumental, Portugalsko, Madeira, 8.9.2017, Snídaně

Madeira - Slavnosti vína - Residencial Monumental starstar

Madeira - Slavnosti vína - Residencial Monumental
LM
Termín:
8.9. – 15.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:108306021
19 490 Kč (-0 %)
Popis
tři atraktivní výlety po levádách i v hlavním městě:
česky mluvící průvodce a delegát
transfer do města Camara de Lobos na oslavy vinobraní
Ubytování
jednoduše vybavené pokoje, koupelna/WC, minilednice, televize, stoleček, trezor za poplatek, Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají balkon.
MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: 2 dospělí + 1 dítě
Poloha
hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, 200 m od moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen 2,5 km od centra Funchalu.
Vzdálenosti
pobřežní promenáda Lido je vzdálena 200 m od hotelu, je zde kamenitá pláž a vstup do moře.
Vybavení a služby
hotelová recepce, výtah, terasa umístěná na střeše s lehátky. K hotelu patří dvě restaurace, Chancellery a Grany´s House, kde mají klienti ubytovaní v hotelu Residencial Monumental slevu. Wi-Fi v celém hotelu zdarma.
Tip
Změna programu vyhrazena. Minimální počet 10 osob.
Stravování
snídaně formou kontinentálního bufetu.
Doprava
Letecky
Program
1. den
přílet z Prahy do Funchalu, ubytování.

2. den
dopoledne volno, po obědě transfer do nedalekého města Camara de Lobos s průvodcem, který vám podrobně popíše program vinobraní. Ve městě Camara de Lobos probíhají celodenní slavnosti vinobraní. Sběr hroznů, šlapání hroznů a další tradice spojené s vinobraním. Ve městě jsou stánky s mnoha druhy vín, tradičním jídlem a zábavou. Zde si můžete velice levně zakoupit typické madeirské víno – Madeiru. Ve večerních hodinách (po programu) transfer zpět do hotelu.

3. den
volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.

4. den
celodenní výlet do Funchalu, hlavního města ostrova Madeira, prohlídka sochy císařovny Sissi, zahrady regionální vlády, Parku Santa Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba. Dále navštívíte divadlo Baltazar Dias, Sochu Zarcos, Katedrálu, vinný sklípek Oliveiras, kde se dozvíte něco o historii vzniku Madeirského vína. Cesta vás povede malebnými uličkami k městské tržnici s různými druhy tropického ovoce, ryb, květin a suvenýrů. Přechod na Monte (pro zájemce je možné využít lanovku – 10 EUR), kde navštívíte Tropickou zahradu s africkým uměním a (vstup fakultativně 12,5 EUR), přejdete ke kostelu Monte, kde je pochovaný Rakousko-Uherský císař Karel I. Zájemci mohou využít původní místní dopravu zpět do Funchalu – jízdu na saních, o délce 2 km (cena jízdy 30 EUR/sáňky).

5. den
celodenní výlet východní částí ostrova. Vesnice Camacha s manufakturou proutěného nábytku, dále druhý nejvyšší vrchol Madeiry – Pico do Arieiro, přejezd přes vnitrozemí do Ribeiro Frio, s návštěvou pstruží farmy v krásné zahradě. Krátká procházka levadou Balcones (Balkónky), která na svém konci poskytuje panoramatické výhledy na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do městečka Santana, kde se nachází typické madeirské domky ve tvaru písmene A. Cestou zpět zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto. Cesta povede kolem pobřeží a města Machico.

6. den
volno, možnost relaxace, koupání a individuální návštěvy Funchalu.

7. den
celodenní výlet na západní pobřeží, spojený s koupáním. Návštěva nejkrásnějších míst západní části Madeiry. Cesta vede do městečka Camara de Lobos, kde při své návštěvě Madeiry maloval své obrazy Winston Churchill a také zde vznikla replika Columbovy lodi, která kotví ve Funchalu. Cesta dále pokračuje na Cabo Girao, druhý největší útes na světě a Ribeira Brava. Po překročení 4 vegetačních pásem, návštěvě oblasti Encumeada, odkud je vidět jižní a zároveň severní pobřeží Madeiry, následuje prohlídka vodopádů Veu Da Noiva (Nevěstin závoj). Dále se pokračuje do Porto Moniz, kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Zbytek výletu je věnován koupání v přírodním koupališti Porto Moniz (vstup 2 EUR). Večer návrat do hotelu.

8. den
volno a plánovaný odlet do Prahy.

Po celou dobu pobytu na Madeiře probíhají oslavy sklizně vína, které se slaví i přímo ve Funchalu. Slavnosti v Camara de Lobos mají dlouholetou tradici.


Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha
letištní taxy, transfery
služby delegáta
3 dny programu s česky mluvícím průvodcem, informace k probíhajícím akcím a vinobraní
7x ubytování se snídaní
pojištění CK dle zákona č. 159/1999
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu
večeře
lanovka 10 EUR, sáňky 30 EUR, koupání v Porto Moniz 2 EUR. Vstup do Tropické zahrady - 12,5 EUR
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK