Madeira - Slavnosti vína - Residencial Monumental

Madeira - Slavnosti vína - Residencial Monumental, Portugalsko, Madeira, 8.9.2017, Snídaně

Madeira - Slavnosti vína - Residencial Monumental starstar

Madeira - Slavnosti vína - Residencial Monumental
LM
Termín:
8.9. – 15.9.2017
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:108306021
20 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
tři atraktivní výlety po levádách i v hlavním městě:
česky mluvící průvodce a delegát
transfer do města Camara de Lobos na oslavy vinobraní
Ubytování
jednoduše vybavené pokoje, koupelna/WC, minilednice, televize, stoleček, trezor za poplatek, Wi-Fi zdarma. Některé pokoje mají balkon.
MAXIMÁLNÍ OBSAZENOST: 2 dospělí + 1 dítě
Poloha
hotel se nachází přímo u pobřežní promenády Lido, 200 m od moře. V blízkosti hotelu je nákupní středisko Forum Madeira, restaurace a bary. Hotel je vzdálen 2,5 km od centra Funchalu.
Vzdálenosti
pobřežní promenáda Lido je vzdálena 200 m od hotelu, je zde kamenitá pláž a vstup do moře.
Vybavení a služby
hotelová recepce, výtah, terasa umístěná na střeše s lehátky. K hotelu patří dvě restaurace, Chancellery a Grany´s House, kde mají klienti ubytovaní v hotelu Residencial Monumental slevu. Wi-Fi v celém hotelu zdarma.
Tip
Změna programu vyhrazena. Minimální počet 10 osob.
Stravování
snídaně formou kontinentálního bufetu.
Doprava
Letecky
Program
1. den
přílet z Prahy do Funchalu, ubytování.

2. den
po snídani přejezd do města Camara de Lobos na celodenní výlet do nedalekého města Camara de Lobos s průvodcem, který vám podrobně popíše program slavností vinobraní, které bude probíhat v budou probíhat celý den v tomto rybářském městě. Sběr hroznů, šlapání hroznů a další tradice spojené s vinobraním. Ve městě jsou stánky s mnoha druhy vín, tradičním jídlem a zábavou. Zde si můžete velice levně zakoupit typické madeirské víno – Madeiru a dát si tradiční oběd v některé z mnoha místních restaurací. V odpoledních hodinách (po programu) návrat do hotelu.

3. den
individuální volno, možnost koupání a návštěvy Funchalu.

4. den
celodenní výlet do Funchalu, hlavního města ostrova Madeira, prohlídka sochy císařovny Sissi, zahrady regionální vlády, Parku Santa Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba. Dále uvidíte divadlo Baltazar Dias, Sochu Zarcos, Katedrálu Sé a navštívíte vinný sklípek Oliveiras, kde se dozvíte něco o historii vzniku Madeirského vína. Později Vás cesta zavede malebnými uličkami k městské tržnici s různými druhy tropického ovoce, ryb, květin a suvenýrů. Výstup do čtvrti na Monte (pro zájemce je možné využít lanovku – cca 12 EUR), kde navštívíte Tropickou zahradu (fakultativní vstup – cca 13 EUR), přejdeme ke kostelu Monte, kde je pochovaný Rakousko-Uherský císař Karel I. Zájemci mohou využít původní místní dopravu zpět do Funchalu - jízdu na saních, o délce 2km (cena jízdy cca 30 EUR/sáňky). Návrat do hotelu.

5. den
celodenní výlet na západní pobřeží, spojený s koupáním. Návštěva nejkrásnějších míst západní části Madeiry. Cesta vede do městečka Camara de Lobos, kde při své návštěvě Madeiry maloval své obrazy Winston Churchill a také zde vznikla replika Columbovi lodi, která kotví ve Funchalu. Cesta dále pokračuje na Cabo Girao, druhý největší útes na světě a Ribeira Brava. Po překročení 4 vegetačních pásem, návštěvě oblasti Encumeada, odkud je vidět jižní a zároveň severní pobřeží Madeiry, následuje prohlídka vodopádů Veu Da Noiva (Nevěstin závoj). Dále se pokračuje do Porto Moniz, kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Zbytek výletu je věnován koupání v přírodním koupališti Porto Moniz (vstup 2 EUR). Fakultativně oběd v rámci programu (14 EUR/os.). Večer návrat do hotelu.

6. den
celodenní výlet východní částí ostrova – vesnice Camacha s manufakturou proutěného nábytku, dále druhý nejvyšší vrchol Madeiry - Pico do Areeiro, přejezd přes vnitrozemí do Ribeiro Frio, s návštěvou pstruží farmy v krásné zahradě. Krátká procházka levadou Balcones (Balkónky), která na svém konci poskytuje panoramatické výhledy na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do městečka Santana, kde se nachází typické madeirské domky ve tvaru písmene A. Cestou zpět zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto. Cesta zpět povede kolem pobřeží a města Machico. Fakultativně oběd v rámci programu (14 EUR/os.). Návrat do hotelu.

7. den
: individuální volno. Fakultativně možnost lodního výletu za delfíny a velrybami, koupaní v moři.

8. den
volno a plánovaný odlet do Prahy.


Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Funchal – Praha, letištní taxy a příplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 1 den slavnosti vinobraní s průvodcem, 3 celodenní výlety v češtině, informace ke slavnostem vína, 7x ubytování v hotelu** se snídaní, pojištění CK dle zákona č. 159/1999.
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu (36 Kč/den/os.), příplatek za 1lůžkový pokoj (2 400 Kč), pokoj s balkónem (900 Kč/os.), polopenze (360 Kč/den/os.), fakultativní příplatky (orientační ceny) - lanovka (12 EUR), sáňky (30 EUR), koupání v Porto Moniz (2 EUR), 2x oběd na výletě (2x 14 EUR).
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK