Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska, Thajsko, 11.11.2017, Dle programu

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska starstarstar

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska
Termín:
11.11. – 25.11.2017
Změnit termín
Délka:15 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:108770426
63 300 Kč (-0 %)
Popis
Ubytování v hotelích kategorie 3-4*, na místech dle programu.
Tip
Od 11.8.2011 mohou čeští turisté cestovat do Thajska bez víza. Ke vstupu do země je nutné předložit platný cestovní doklad, jehož platnost je v době vstupu více než 6 měsíců, a prokázat finanční prostředky ve výši 10.000 THB na osobu nebo 20.000 THB na rodinu.
Další informace
Minimální počet osob 10.
Změna programu vyhrazena.
Program
1. den
Odlet z Prahy do Bangkoku
Přelet z Evropy do Asie, noční let, přistání následující den dopoledne.

2. den
Bangkok – Krabi – Railay Bay
Po příletu do Bangkoku následuje přelet na Krabi, dále transfer (bus a loď) z letiště až na Railay Bay, kde se nachází náš hotel, ubytování, večeře.

3. den
Railay Bay (provincie Krabi)
projížďka na kajacích a pěší výlet, jeskyně Phranang.
Po snídani volno na relaxaci po příjezdu/příletu. Ve stejnojmenné provincii Krabi se nacházíme na jedné z nejkrásnějších pláží Thajska. Skály v kombinaci s průzračným mořem jsou symbolem Krabi a Railay Bay.
V cca 11 – 14 hod. projížďka na kajacích podél pláží a nedalekých ostrůvků. V podvečer návštěva jeskyně Phranang a pěší okruh po poloostrově – celkem 3-4 hodiny – středně náročný turistický výlet. Návrat ve večerních hodinách.

4. den
Phi Phi, Bomboo – celodenní výlet lodí
Po snídani celodenní výlet na ostrovy Bamboo a Phi Phi, což je dle tvrzení nejkrásnější ostrov v Thajsku, kde se točil i film Pláž. Výlet zahrnuje oběd, několik zastávek na šnorchlování na plážích (šnorchly jsou k zapůjčení na lodi). Uvidíme malebné zálivy a scenérii skal a ostrovů vystupující z čistého moře. V podvečer návrat do hotelu na Railay Bay.

5. den
Krabi – Emerald pool a Tiger Cave Temple
Po snídani celodenní výlet do vnitrozemí do národního parku k horkým pramenům a smaragdovému jezírku s léčivou vodou. Po cestě Thajský servírovaný oběd v ceně, dále Tygří chrám v jeskyni – prohlídka posvátného místa Budhistického komplexu s možností výstupu po skalních schodech (1 237 schodů) odkud je nádherný výhled. V podvečer návrat do hotelu na Railay Bay.

6. den
Krabi – Phangan
Po snídani přejezd po pevnině k Thajskému zálivu a následná plavba na ostrov Phangan. Po příjezdu odpočinek v hotelu nebo na přilehlých plážích plných barů a restaurací. Ostrov je známý krásnými plážemi, korály a nedotčenou flórou tropických pralesů.

7. den
Phangan – celodenní výlet za poznáním ostrova.
Návštěva dvou budhistických chrámů – čínského a thajského (Wat Khao Tam). Prohlídka přírodních zajímavostí ostrova, vodopády, nezapomenutelný výhled (cca 1,5 hod tam i zpět). Oběd na nejhezčí pláži ostrova. Návštěva rybářské vesnice a městečka Thong Sala. Noční trh je zde již od 17 hodin.

8. den
Phangan
Volný program na koupání a relaxování. Možnost využití vodních sportů na pláži. Průvodce bude k dispozici pro případ prozkoumávání ostrova z mořského kajaku. Fakultativně výlet na slonech.

9. den
Phangan – Ko Tao
Po snídani 3 hodinová plavba na korálový ostrov a současný ráj potápěčů a milovníků podmořského života. Na ostrově je i možnost potápění, a to jak zkušebního ponoru, tak i potápění pro držitele potřebných certifikátů. Po příjezdu volný program na pláži, kde můžete prozkoumat městečko, nebo možnost šnorchlovat přímo z pláže.

10. den
Ko Tao – výlet za šnorchlováním.
Po snídani odjezd moderní soukromou lodí a návštěva podmořského světa v jednom z nejzajímavějších míst světa. Oběd je zajištěn v rámci výletu, návrat v podvečer.

11. den
Ko Tao – Hua Hin
Přejezd z Ko Tao do Hua Hin, královského letního sídla, města, kam Thajci z Bangkoku jezdí na dovolenou. Najdete zde tradiční kulturní město s prvky moderního životního stylu. Krásné pláže jsou zde upřednostňovány k sportům jako windsurf a kitesurf, ale také ke klidné relaxaci a koupání. Příjezd do města v podvečer a hned následuje pěší výlet a návštěva „Monkey Temple“ ("Opičí chrám") – tradičního buddhistického místa.

12. den
Hua Hin, Kaeng Krachan National Park
Po snídani celodenní výlet. Návštěva jednoho z nejzajímavějších národních parků Thajska – Kaeng Krachan National Park. V národním parku žijí i divocí sloni, thajský medvěd, indo-čínský tygr, leopard a mnoho dalších. Výlet je formou safari – projížďka jeepem, včetně oběda. Projížďka lodí po jezeře, návštěva železniční stanice Hua Hin a prohlídka celého města. Návrat do hotelu autobusem nebo samostatně, s možností nákupů a poznání večerního města.

13. den
Hua Hin – Bangkok
Po snídani odjezd, dopoledne příjezd do Bangkoku, okružní jízda Bangkokem s místním průvodcem k večeru ubytování v hotelu, večer volno na samostatnou procházku a nákupy. Česky mluvící průvodce bude k dispozici.

14. den
Bangkok
Celodenní okružní jízda hlavním městem Thajska se zastávkami v jeho nejzajímavějších částech. Historická část města se starobylými chrámy zasazenými do pulzujícího moderního velkoměsta, tradiční tržiště s možností nákupů. Oběd a večeře jsou součástí programu. Po večeři transfer na letiště.

15. den
Odlet z Bangkoku v ranních hodinách
Odlet do Evropy – přílet do Prahy ve stejný den odpoledne.
Cena zahrnuje
- letenky Praha – Bangkok – Krabi – Bangkok – Praha
- transfery letiště – hotel – letiště
- ubytování v hotelích kategorie 3-4*
- snídaně 12x, oběd 6x ,večeře 2x
- veškeré výlety
- veškeré přejezdy:
přejezd Krabi - Phangan i s lodí
plavba Phangan – Ko Tao
plavba Ko Tao – pevnina + transfer do Hua Hin
transfer Hua Hin – Bangkok
- česky mluvící průvodce
- pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
- vstupy do objektů v Bangkoku
- cestovní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK