Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska, Thajsko, 11.11.2017, Dle programu

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska starstarstar

Nejkrásnější ostrovy a pláže Thajska
Termín:
11.11. – 25.11.2017
Změnit termín
Délka:15 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Dle programu
Číslo zájezdu:108770426
63 300 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Ubytování v hotelích kategorie 3-4*, na místech dle programu.
Tip
Od 11.8.2011 mohou čeští turisté cestovat do Thajska bez víza. Ke vstupu do země je nutné předložit platný cestovní doklad, jehož platnost je v době vstupu více než 6 měsíců, a prokázat finanční prostředky ve výši 10.000 THB na osobu nebo 20.000 THB na rodinu.
Další informace
Minimální počet osob 10.
Změna programu vyhrazena.
Program
1. den
Odlet z Prahy do Bangkoku
Přelet z Evropy do Asie, noční let, přistání následující den dopoledne.

2. den
Bangkok – Krabi – Railay Bay
Po příletu do Bangkoku následuje přelet na Krabi, dále transfer (bus a loď) z letiště až na Railay Bay, kde se nachází náš hotel, ubytování, večeře.

3. den
Railay Bay (provincie Krabi)
projížďka na kajacích a pěší výlet, jeskyně Phranang.
Po snídani volno na relaxaci po příjezdu/příletu. Ve stejnojmenné provincii Krabi se nacházíme na jedné z nejkrásnějších pláží Thajska. Skály v kombinaci s průzračným mořem jsou symbolem Krabi a Railay Bay.
V cca 11 – 14 hod. projížďka na kajacích podél pláží a nedalekých ostrůvků. V podvečer návštěva jeskyně Phranang a pěší okruh po poloostrově – celkem 3-4 hodiny – středně náročný turistický výlet. Návrat ve večerních hodinách.

4. den
Phi Phi, Bomboo – celodenní výlet lodí
Po snídani celodenní výlet na ostrovy Bamboo a Phi Phi, což je dle tvrzení nejkrásnější ostrov v Thajsku, kde se točil i film Pláž. Výlet zahrnuje oběd, několik zastávek na šnorchlování na plážích (šnorchly jsou k zapůjčení na lodi). Uvidíme malebné zálivy a scenérii skal a ostrovů vystupující z čistého moře. V podvečer návrat do hotelu na Railay Bay.

5. den
Krabi – Emerald pool a Tiger Cave Temple
Po snídani celodenní výlet do vnitrozemí do národního parku k horkým pramenům a smaragdovému jezírku s léčivou vodou. Po cestě Thajský servírovaný oběd v ceně, dále Tygří chrám v jeskyni – prohlídka posvátného místa Budhistického komplexu s možností výstupu po skalních schodech (1 237 schodů) odkud je nádherný výhled. V podvečer návrat do hotelu na Railay Bay.

6. den
Krabi – Phangan
Po snídani přejezd po pevnině k Thajskému zálivu a následná plavba na ostrov Phangan. Po příjezdu odpočinek v hotelu nebo na přilehlých plážích plných barů a restaurací. Ostrov je známý krásnými plážemi, korály a nedotčenou flórou tropických pralesů.

7. den
Phangan – celodenní výlet za poznáním ostrova.
Návštěva dvou budhistických chrámů – čínského a thajského (Wat Khao Tam). Prohlídka přírodních zajímavostí ostrova, vodopády, nezapomenutelný výhled (cca 1,5 hod tam i zpět). Oběd na nejhezčí pláži ostrova. Návštěva rybářské vesnice a městečka Thong Sala. Noční trh je zde již od 17 hodin.

8. den
Phangan
Volný program na koupání a relaxování. Možnost využití vodních sportů na pláži. Průvodce bude k dispozici pro případ prozkoumávání ostrova z mořského kajaku. Fakultativně výlet na slonech.

9. den
Phangan – Ko Tao
Po snídani 3 hodinová plavba na korálový ostrov a současný ráj potápěčů a milovníků podmořského života. Na ostrově je i možnost potápění, a to jak zkušebního ponoru, tak i potápění pro držitele potřebných certifikátů. Po příjezdu volný program na pláži, kde můžete prozkoumat městečko, nebo možnost šnorchlovat přímo z pláže.

10. den
Ko Tao – výlet za šnorchlováním.
Po snídani odjezd moderní soukromou lodí a návštěva podmořského světa v jednom z nejzajímavějších míst světa. Oběd je zajištěn v rámci výletu, návrat v podvečer.

11. den
Ko Tao – Hua Hin
Přejezd z Ko Tao do Hua Hin, královského letního sídla, města, kam Thajci z Bangkoku jezdí na dovolenou. Najdete zde tradiční kulturní město s prvky moderního životního stylu. Krásné pláže jsou zde upřednostňovány k sportům jako windsurf a kitesurf, ale také ke klidné relaxaci a koupání. Příjezd do města v podvečer a hned následuje pěší výlet a návštěva „Monkey Temple“ ("Opičí chrám") – tradičního buddhistického místa.

12. den
Hua Hin, Kaeng Krachan National Park
Po snídani celodenní výlet. Návštěva jednoho z nejzajímavějších národních parků Thajska – Kaeng Krachan National Park. V národním parku žijí i divocí sloni, thajský medvěd, indo-čínský tygr, leopard a mnoho dalších. Výlet je formou safari – projížďka jeepem, včetně oběda. Projížďka lodí po jezeře, návštěva železniční stanice Hua Hin a prohlídka celého města. Návrat do hotelu autobusem nebo samostatně, s možností nákupů a poznání večerního města.

13. den
Hua Hin – Bangkok
Po snídani odjezd, dopoledne příjezd do Bangkoku, okružní jízda Bangkokem s místním průvodcem k večeru ubytování v hotelu, večer volno na samostatnou procházku a nákupy. Česky mluvící průvodce bude k dispozici.

14. den
Bangkok
Celodenní okružní jízda hlavním městem Thajska se zastávkami v jeho nejzajímavějších částech. Historická část města se starobylými chrámy zasazenými do pulzujícího moderního velkoměsta, tradiční tržiště s možností nákupů. Oběd a večeře jsou součástí programu. Po večeři transfer na letiště.

15. den
Odlet z Bangkoku v ranních hodinách
Odlet do Evropy – přílet do Prahy ve stejný den odpoledne.
Cena zahrnuje
- letenky Praha – Bangkok – Krabi – Bangkok – Praha
- transfery letiště – hotel – letiště
- ubytování v hotelích kategorie 3-4*
- snídaně 12x, oběd 6x ,večeře 2x
- veškeré výlety
- veškeré přejezdy:
přejezd Krabi - Phangan i s lodí
plavba Phangan – Ko Tao
plavba Ko Tao – pevnina + transfer do Hua Hin
transfer Hua Hin – Bangkok
- česky mluvící průvodce
- pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje
- vstupy do objektů v Bangkoku
- cestovní pojištění
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK