Nezapomenutelný Petrohrad

Nezapomenutelný Petrohrad, Rusko, Petrohrad, 7.6.2018, Polopenze

Nezapomenutelný Petrohrad starstarstar

Nezapomenutelný Petrohrad
FM
Tip
Termín:
7.6. – 11.6.2018
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:125944291
25 290 Kč (-0 %)
Ubytování
Hotel v blízkosti centra, kategorie 3*.
Tip
Pro vstup do Ruska je třeba vyřídit vízum - platnost pasu minimálně 6 měsíců po návratu z Ruska, fotografie pasového formátu, ne starší 3 měsíců.
Další informace
Změna programu vyhrazena.
Minimální počet účastníků - 15 osob.
Stravování
4x polopenze – snídaně – švédský stůl, dále 2x oběd a 2x večeře dle programu (servírované menu v restauraci)
Doprava
Letecky.
Program
1. den
Odlet z Prahy do Petrohradu, přílet v odpoledních hodinách, sraz na letišti s česky hovořícím průvodcem, transfer do hotelu, ubytování, večeře v hotelu, nocleh.

2. den
Snídaně, dopoledne – okružní jízda městem – prohlídka nejkrásnějšího města Ruska. Něvský prospekt, Admiralita, památník Petra I. (známý bronzový jezdec) a další památky. Oběd ve městě (v ceně).
Odpoledne – Zimní palác (vstupné v ceně), rezidence ruských carů z 18. století dnes hostí Ermitáž – jedno z nejskvělejších uměleckých muzeí světa. Návrat minibusem do hotelu a individuální volno, možnost individuální návštěvy křižníku Aurora (individuální návrat do hotelu). Přibližně o půlnoci odjezd minibusem od hotelu s průvodcem na večerní okružní jízdu s otevíráním mostů. Návrat minibusem do hotelu.

3. den
Snídaně, dopoledne – prohlídka Petropavlovské pevnosti – katedrála sv. Petra a Pavla s hrobkou Petra Velikého (vstup do chrámu v ceně) a jeho následovníků včetně posledního ruského cara Mikuláše II. s rodinou. Prohlídka hlavního chrámu ruské ortodoxní církve – chrámu sv. Izáka (vstup do chrámu v ceně, vyhlídková věž za příplatek). Oběd ve městě (v ceně).
Odpoledne individuální volno, návrat do hotelu městskou dopravou (lístek v ceně). Fakultativně výlet do Puškina, bývalého Carského Sela. Bohatě zdobený palác Kateřiny Veliké s proslulou Jantarovou komnatou a rozsáhlým parkem (na seznamu světového dědictví UNESCO) nebo prohlídka Ruského muzea, návrat do hotelu minibusem nebo taxíkem (v ceně výletu).

4. den
Snídaně, celodenní výlet do Petrodvorce, prohlídka paláce a parku (vstup do paláce i zahrad v ceně). Fakultativně oběd, odpoledne návrat do Petrohradu, prohlídka Kazaňského chrámu, pěší procházka po Něvském prospektu na večeři ve městě. Po večeři procházka po Něvském prospektu na zastávku městské hromadné dopravy (lístek v ceně) – odjezd do hotelu.

5. den
Snídaně, odlet z Petrohradu do Prahy.
Cena zahrnuje
• leteckou přepravu Praha – Petrohrad – Praha vč. tax a poplatků
• 4x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu*** v Petrohradě
• 4x polopenze – snídaně – švédský stůl, dále 2x oběd a 2x večeře dle programu (servírované menu v restauraci)
• polodenní prohlídku Petrohradu, večerní okružní jízdu
• vstup do Petropavlovské pevnosti, chrámu sv. Izáka, Kazaňského chrámu a Ermitáže
• polodenní výlet do Petrodvorce se vstupem do paláce a zahrad
• česky mluvícího průvodce
• místní přepravu busem nebo minibusem dle programu, 2x jízdenka na MHD
• zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999
Cena nezahrnuje
• fakultativní výlet do Puškina, orientační cena 50-80 EUR v závislosti na počtu osob
• prohlídka křižníku Aurora – cca 11 EUR
• turistické vízum do Ruska – 2 390 Kč
• komplexní cestovní pojištění – 180 Kč
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK