Pivní festival na Korfu

Pivní festival na Korfu, Řecko, Řecko ostrovy, Korfu, 27.9.2017, Bez stravy

Pivní festival na Korfu starstar

Pivní festival na Korfu
Termín:
27.9. – 1.10.2017
Změnit termín
Délka:5 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:118994085
8 990 Kč (-0 %)
Popis
Nabízíme vám jedinečnou příležitost spojit pobyt u moře na jónském ostrově Korfu a přitom zažít festival českého piva ve spojení s řeckou kulturou – Corfu Beer Festival 2017 – Corfu meets Czech (neboli Korfu se setkává s Českem)!
Tento festival se koná již od r. 2013 v letovisku Arillas nedaleko letoviska Agio Stefanos na severozápadním pobřeží ostrova. Každý ročník je věnován jiné pivní kultuře, tentokrát české.
Návštěvníci si tak mohou vychutnat místní řecká a česká piva (např. Pivovar Hostomice pod Brdy, Pivovar Purkmistr, Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha, Pivovar u Bulovky aj.) spolu s řeckou hudbou a gastronomií.
VSTUP NA FESTIVAL ZDARMA!
Festival se koná v termínu 27.9. – 1.10.2017 a pro vás jsme připravili dva termíny zájezdů.
Tip
Pivní festival na Korfu 2017
Stravování
studio - vlastní stravování
hotel - polopenze
Doprava
letecky z Prahy
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha - Korfu - Praha, letištní taxy, transfery, služby delegáta, 4/7 nocí ubytování s vybranou stravou, pojištění CK dle zákona č. 159/1999
Cena nezahrnuje
cestovní pojištění a pojištění storna zájezdu
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou objednávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní kanceláře, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK