Silvestr ve Vietnamu

Silvestr ve Vietnamu, Vietnam, 26.12.2017, Snídaně

Silvestr ve Vietnamu starstarstar

Silvestr ve Vietnamu
Termín:
26.12. – 4.1.2018
Změnit termín
Délka:10 dní
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:105665393
58 800 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Vyměňte mrazivé a pošmourné dny za sluncem zalité jižní pobřeží Vietnamu a oslavte s námi Nový rok na ostrově Phu Quoc, na jednom z nejhezčích míst jihovýchodní Asie. Naše cesta kombinuje poznání i zábavu, dobrodružství i aktivní odpočinek, ruch velkoměsta, poklidnou vesnickou atmosféru i svérázný život v tropické džungli. Nejprve navštívíme Saigon a seznámíme se blíže s jeho složitou a pestrou minulostí, nevyhneme se ani jeho ulicím tepajícím životem. Unikneme ale i do klidu vesniček lemujících břehy Mekongu, uvidíme přípravu cukrovinek z medu a rýže a ti nejodvážnější si připijí pálenkou, v níž místo švestek plavou hadi a štíři. Pohnutou válečnou historii země si připomeneme u tunelů Vietcongu v Cu Chi. Od všech vjemů si odpočineme při několikadenním pobytu na ostrově Phu Quoc, kde si každý najde aktivity dle svého gusta.
Velikost skupiny:

6–16 účastníků
Strava
snídaně
Zájezd zahrnuje
letenka Praha–Saigon–Praha (vč. všech poplatků), 2x přelet Saigon–Phu Quoc–Saigon, mikrobusy, 1x výlet lodí v deltě Mekongu, 7x hotel *** se snídaní, 1x slavnostní silvestrovská večeře, vstupné do památkových objektů a přírodních lokalit dle programu, český odborný průvodce China Tours
Zájezd nezahrnuje
Vietnamské vízum – 1000 Kč, Jednolůžkový pokoj – 4900 Kč
Program
Den 1
Praha – Saigon (dnešní Ho Či Minovo město): přelet do největšího města Vietnamu, kde se duch koloniální minulosti prolíná s hektickým tempem moderního života, překotným rozvojem a kosmopolitní atmosférou – případný program dle času příletu.
Den 3
Saigon : výlet do tunelů Cu Chi – síť více než 250 km úzkých tunelů vybudovaných v době vietnamské války; Saigon – koloniální francouzská architektura (pošta, radnice, bývalý prezidentský palác, katedrála Notre Dame ); kavárničky, tržnice a životem kypící ulice vietnamské jižní metropole.
Den 4
Saigon – delta Mekongu : projížďka lodí po hlavním toku řeky i po bočních ramenech – prodej ovoce a zeleniny přímo z lodi, malé výrobny produktů z rýže, medu ad.; nocleh v deltě Mekongu.
Den 5
Delta Mekongu – Saigon : plovoucí trh Cai Rang (největší v deltě); návrat do Saigonu a vychutnávání rušné atmosféry velkoměsta – možnost návštěvy některého z nočních trhů .
Den 6
Saigon – Phu Quoc : přesun na letiště a odlet na Phu Quoc – oslavy Silvestra a Nového roku v prostředí tropického ostrova .
Den 7
Phu Quoc : 2denní odpočinek na sněhobílých plážích, koupání a šnorchlování v průzračných vodách Thajského zálivu, projížďky na motorkách, výlety do centra ostrova.
Den 9
Phu Quoc – Praha: odlet přes Saigon zpět do ČR, přílet 10. den.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (CHINA TOURS s.r.o., IČ 26483343).
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK