STUDIA A APARTMÁNY CLAIRE

Vyhledávání zájezdu
STUDIA A APARTMÁNY CLAIRE - Řecko - Řecko ostrovy - Korfu - Acharavi

STUDIA A APARTMÁNY CLAIRE starstar

STUDIA A APARTMÁNY CLAIRE
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Bez stravy
Ubytování
prostorná dvoulůžková studia s možností 1 přistýlky se nachází v přízemí a 1. patře stejně jako apartmán se 2 samostatnými ložnicemi (až pro 4 dosp. os.) a mají kuchyňský kout (lednička, el. vařič, el. konvice, základní nádobí), koupelnu (sprcha, toaleta), klimatizaci (za poplatek). Každé studio a apartmán mají odstoupený balkón nebo terasu (studia v přízemí), což zajišťuje dostatek soukromí s výhledem do zahrady a z 1. patra částečně na moře.
Poloha
apartmánový dům je postaven v zahradě stranou od ruchu letoviska Acharavi, cca 80 m od písčito-oblázkové pláže a 500 m od centra letoviska. V okolí domu přímo u pláže je množství
obchodů, restaurací, taveren a barů. Centrum letoviska Acharavi se vyznačuje bohatým nočním životem, avšak ten se odehrává dále od tohoto ubytování.
Cena zahrnuje
leteckou dopravu Praha – Korfu – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby česky hovořícího delegáta, 7x, 10x nebo 11x ubytování bez stravy, pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999.
Cena nezahrnuje
komplexní cestovní pojištění, místní pobytovou taxu (cca 0,5 EUR/studio, apartmán/den - platba na místě), příplatek za jednolůžkové studio (od 400,- Kč/noc).

Minimální obsazenost apartmánu: 2 os.
Stravování
bez stravy.
Sport a zábava
široká nabídka vodních sportů na pláži.
Vzdálenosti
pláž: 80 m
centrum letoviska Acharavi: 500 m
hl. město Korfu: 38 km
Nahrávám...

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.