PAŘÍŽSKÝ AUTOSALON 2018

od 9 390
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava Bez stravování

Filtr

Informace o zájezdu:

připravili jsme pro vás NOVINKU, kterou jsou jednodenní letecké zájezdy do evropských měst za výstavami a autosalóny! Naše nabídka je určena těm, kteří chtějí co nejefektivněji zažít neopakovatelnou atmosféru prestižního autosalonu Paris Motor Show v Paříži nebo by se rádi setkali s partnery, případně navázali další spolupráci a nemají čas na vícedenní pobyt v místě. Co vás čeká? Neopakovatelná atmosféra prestižního autosalonu konajícího se každé 2 roky, kde desítky světových výrobců automobilů představují své novinky pro následující období a prezentují tak další trendy. Doporučujeme tuto akci firmám pro motivování a odměňování zaměstnanců, prodejců a zákazníků.

Program zájezdu:

odlet z Prahy v 07:10 hod., přílet do Paříže přímou linkou v 09:00 hod. Transfer na výstaviště Porte de Versailles, celodenní individuální program na autosalonu Paris Motor Show. Odlet z Paříže je plánovaný na 20:10 hod., přílet do Prahy ve 21:50 hod.

Cena zahrnuje:

zpáteční letenku Praha - Paříž - Praha včetně všech tax a poplatků, lehké občerstvení na palubě, vstupenku na autosalon Paris Motor Show a doprovod česky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění (36 Kč/os.).


Zájezd ve spolupráci se společností Air Service.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Výlety a pamětihodnosti:

Nabízíme vám týdenní pobyt v jihovýchodní Francii – Provence, v nejatraktivnější oblasti s nádhernou různorodou krajinou a známými voňavými levandulovými poli.

Antibes je populární letní destinace turistů z celého světa, nabízí křišťálově čisté moře, svěží středomořský vzduch a nádherné historické stavby. Jako místo letního odpočinku si Antibes oblíbila řada celebrit a movitých lidí ze všech koutů světa, kteří svůj čas tráví na přepychových jachtách a několikapatrových luxusních výletních lodích. Antibes je svou historií spojeno s Řeky, Římany, ale později i s šlechtickým rodem Grimaldiů.

Avignonu 5. největší města Francie, jehož starobylé centrum je zapsané v Seznamu světového dědictví UNESCO. Nalezneme zde Avignonský most nebo gotický Papežský palác. V tomto paláci pobýval jako chlapec král Karel IV. se svým otcem Janem Lucemburským. V paláci je k vidění socha Karla IV., která je kopií té, již dobře známe z Karlova mostu.

Cannes je známé jako město slunce, luxusu a Zlaté palmy – to vše díky britskému kancléři, lordovi Henry Broughamovi, který si oblast zamiloval. Cannes je filmová perla a druhé největší město Azurového pobřeží (po Nice) s významnými stavbami: Promenáda La Croisette, nákupní třída Rue d´Antibes, nová budova Festivalového paláce, Alleé des Stars, Vila Chateau Eléonore nebo katedrála Notre Dame de L’Ésperance.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu