Hotel Blue

od 1 090
doprava Vlastní
strava Polopenze

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Období 28.05.22 - 11.06.22 04.09.22 - 18.09.22 11.06.22 - 02.07.22 28.08.22 - 04.09.22 02.07.22 - 06.08.22 06.08.22 - 28.08.22
Nastupní dny Libovolné Libovolné Libovolné Libovolné
Minimální počet nocí 2 2 2 2
Dospělý na pevném lůžku Polopenze Na noc 1090 Kč 1190 Kč 1290 Kč 1790 Kč
příplatek za neobsazené lůžko Polopenze Na noc 290 Kč 290 Kč 290 Kč 290 Kč

Poloha:

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií, kteří preferují ubytování kousek od pláže a centra letoviska. Hotel je hlavně určen pro rodiny s dětmi. Cesenatico je ideálním místem pro rodinou dovolenou. Hotel se nachází v centrální části letoviska Cesenatico, cca 250 m od pláže, v klidné zóně obklopené stromy.

Ubytování:

Rodinný hotel s výtahem. Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, balkon, některé pokoje mají balkon.

Vybavení a služby hotelu:

Plážový servis na pláži. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, TV koutek, Hotel je rozdělen do dvou částí - hotel Blue a depandance Silvie Rose, která se nachází před hotelem. Klienti mohou využívat vodního parku na pláži. K dispozici je malé parkoviště. Další možnost parkování je na ulici kolem hotelu.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, Podél celé pláže jsou zahrady, kde jsou vodotrysky, prolézačky, houpačky a další atrakce. Zahrady vedou podél pláže cca 1,5 km. Pro klienty hotelu je vstup do vodního parku (bazén a tobogány) Diamanti Beach Village na pláži

Stravování:

polopenze

Vzdálenosti:

Pláž:
Písečná: asi 250 m od hotelu.

Cena zahrnuje:

ubytování s polopenzí (snídaně bufetová, večeře formou menu se salátovým barem), voda s 1/4 l vína u večeře

Cena nezahrnuje:

plážový servis 13 EUR/den, domácí mazlíček 3 EUR/den, dětská postýlka 6 EUR/den, místní taxa

Speciální nabídka:

děti do 2 let zdarma, 1. dítě do 9 let zdarma.

Základní informace o destinaci:

Itálie se řadí mezi turisti cky nejatrakti vnější státy světa. K návštěvě Itálie lákají především antické, středověké a renesanční památky. K nejvyhledávanějším italským městům patří Řím, Florencie, Benátky, Pisa. Vyhledávanými místy jsou pláže podél 7 600 km dlouhého pobřeží a ledovcová horská jezera Lago di Garda, Lago Maggiore, Lago di Como. Atraktivní jsou filmové a hudební festi valy a karnevaly (San Remo, Benátky). Země patří k nejhustěji osídleným státům Evropy. My vám nabízíme letní pobyty u malebného jezera Lago di Garda. Naleznete na www.AGLtravel.cz. Novinkou je poznávací zájezd, ve kterém vás provedeme malebným Toskánskem s jeho výtečnou gastronomií a vínem a třešinkou na dortu bude návštěva Říma.

Poloha:

Itálie leží na Apeninském poloostrově, sousedí s Rakouskem, Francií, Švýcarskem a Slovinskem. Povrch je převážně hornatý, na severu dominují Alpy a Dolomity. Téměř po celé délce Itálie se rozpíná pohoří Apeniny, které dosahuje výšky téměř 3 000 m n. m. Itálie leží na seismicky akti vním pásu, čímž jsou dokladem dvě činné sopky, Etna, nejvyšší činná sopka Evropy (3 323 m n. m.), starovulkán Vesuv (1 281 m n. m.) a aktivní oblast Liparských ostrovů nebo oblíbený lázeňský ostrov Ischia.

Rozloha:

301 338 km2

Státní zřízení:

republika, člení se na 20 krajů (regionů) a 103 okresů (provincií).

Obyvatelstvo:

cca 59,4 mil. obyv., z toho 98 % italské národnosti .

Hlavní město:

Řím - cca 2,8 mil. obyv., další velká města: Milán, Neapol, Turín, Palermo, Florencie.

Jazyk:

italština, okrajově němčina, slovinština, francouzština.

Měna a kurzy:

od ledna 2002 EURO.

Podnebí:

podnebí se liší podle oblastí . Pobřeží má typicky středomořský charakter s horkými léty a mírnou zimou bohatou na srážky. Oblast Alp leží v mírném pásmu s rozdílem teplot mezi vrcholy hor a údolím. Zima bývá bohatá na sněhovou nadílku, léto je teplé.

Místní kuchyně:

jedna z nejchutnějších a nejzdravějších kuchyní středomořského typu. Základ tvoří těstoviny, rajčata, sýry, plody moře, česnek, olivy a olivový olej, sušená šunka, maso, skvělá káva.

Suvenýry:

módní značkové oblečení, obuv, kabelky, jídlo (olivový olej, vína, likéry), keramika, bižuterie, religiózní a poutní suvenýry.

Časové pásmo:

stejné jako ČR.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu