Filtr

Poloha:

Hotel je vhodný pro klienty všech věkových kategorií, kteří preferují ubytování kousek od pláže a centra letoviska. Hotel je hlavně určen pro rodiny s dětmi. Cesenatico je ideálním místem pro rodinou dovolenou. Hotel se nachází v centrální části letoviska Cesenatico, cca 250 m od pláže, v klidné zóně obklopené stromy.

Ubytování:

Rodinný hotel s výtahem. Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, koupelna se sprchou/WC, balkon, některé pokoje mají balkon.

Vybavení a služby hotelu:

Plážový servis na pláži. Hostům je k dispozici recepce, restaurace, bar, TV koutek, Hotel je rozdělen do dvou částí - hotel Blue a depandance Silvie Rose, která se nachází před hotelem. Klienti mohou využívat vodního parku na pláži. K dispozici je malé parkoviště. Další možnost parkování je na ulici kolem hotelu.

Sport a zábava:

Vodní sporty na pláži, Podél celé pláže jsou zahrady, kde jsou vodotrysky, prolézačky, houpačky a další atrakce. Zahrady vedou podél pláže cca 1,5 km. Pro klienty hotelu je vstup do vodního parku (bazén a tobogány) Diamanti Beach Village na pláži

Stravování:

polopenze

Vzdálenosti:

Pláž:
Písečná: asi 250 m od hotelu.

Cena zahrnuje:

ubytování s polopenzí (snídaně bufetová, večeře formou menu se salátovým barem), voda s 1/4 l vína u večeře

Cena nezahrnuje:

plážový servis 13 EUR/den, domácí mazlíček 3 EUR/den, dětská postýlka 6 EUR/den, místní taxa

Speciální nabídka:

děti do 2 let zdarma, 1. dítě do 9 let zdarma.

Základní informace o destinaci:

Itálie se řadí mezi turisti cky nejatrakti vnější státy světa. K návštěvě Itálie lákají především antické, středověké a renesanční památky. K nejvyhledávanějším italským městům patří Řím, Florencie, Benátky, Pisa. Vyhledávanými místy jsou pláže podél 7 600 km dlouhého pobřeží a ledovcová horská jezera Lago di Garda, Lago Maggiore, Lago di Como. Atraktivní jsou filmové a hudební festi valy a karnevaly (San Remo, Benátky). Země patří k nejhustěji osídleným státům Evropy. My vám nabízíme letní pobyty u malebného jezera Lago di Garda. Naleznete na www.AGLtravel.cz. Novinkou je poznávací zájezd, ve kterém vás provedeme malebným Toskánskem s jeho výtečnou gastronomií a vínem a třešinkou na dortu bude návštěva Říma.

Poloha:

Itálie leží na Apeninském poloostrově, sousedí s Rakouskem, Francií, Švýcarskem a Slovinskem. Povrch je převážně hornatý, na severu dominují Alpy a Dolomity. Téměř po celé délce Itálie se rozpíná pohoří Apeniny, které dosahuje výšky téměř 3 000 m n. m. Itálie leží na seismicky akti vním pásu, čímž jsou dokladem dvě činné sopky, Etna, nejvyšší činná sopka Evropy (3 323 m n. m.), starovulkán Vesuv (1 281 m n. m.) a aktivní oblast Liparských ostrovů nebo oblíbený lázeňský ostrov Ischia.

Rozloha:

301 338 km2

Státní zřízení:

republika, člení se na 20 krajů (regionů) a 103 okresů (provincií).

Obyvatelstvo:

cca 59,4 mil. obyv., z toho 98 % italské národnosti .

Hlavní město:

Řím - cca 2,8 mil. obyv., další velká města: Milán, Neapol, Turín, Palermo, Florencie.

Jazyk:

italština, okrajově němčina, slovinština, francouzština.

Měna a kurzy:

od ledna 2002 EURO.

Podnebí:

podnebí se liší podle oblastí . Pobřeží má typicky středomořský charakter s horkými léty a mírnou zimou bohatou na srážky. Oblast Alp leží v mírném pásmu s rozdílem teplot mezi vrcholy hor a údolím. Zima bývá bohatá na sněhovou nadílku, léto je teplé.

Místní kuchyně:

jedna z nejchutnějších a nejzdravějších kuchyní středomořského typu. Základ tvoří těstoviny, rajčata, sýry, plody moře, česnek, olivy a olivový olej, sušená šunka, maso, skvělá káva.

Suvenýry:

módní značkové oblečení, obuv, kabelky, jídlo (olivový olej, vína, likéry), keramika, bižuterie, religiózní a poutní suvenýry.

Časové pásmo:

stejné jako ČR.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu