Filtr

Poloha:

Tyto nové, vkusně zařízené apartmány se vyznačují útulným a moderním stylem.
K jedinečnosti apartmánů přispívá do znčné míry i jejich poloha. Nacházejí se v malebné historické části přímořské vesničky, pouze pár kroků od nádherné a klidné pláže se třemi restauracemi. Vodní sporty jsou samozřejmostí.

Zastávka vlaku je vzdálená 70 metrů, umožňuje rychlý a bezproblémový přesun do větších měst Grottammare (13 km), San Benedetto del Tronto (20 km) nebo Porto San Giorgio (10 km).

Apartmány jsou vzdálené 60 km od letiětě Pescara, 250 km od letiště v Římě či Bologni.

Ubytování:

Pět nových exkluzivních apartmánů se nachází ve veničce Pedaso, 30 m od pláže.

LEVANTE apartment: je vybavený klimatizací, obývacím pokojem s TV a rozkládací sedačkou pro dvě osoby, kompletně vybavenou kuchyní s pečící troubou a koupelnou s pračkou. Je určený maximálně pro 4 osoby.

TRAMONTANA appartment je vybavený klimatizací, obývacím pokojem s TV a rozkládací sedačkou pro dvě osoby, kompletně vybavenou kuchyní s pečící troubou a koupelnou s pračkou. Je určený maximálně pro 6 osob.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje: 7x ubytování bez stravy, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje: dopravu, komplexní cestovní pojištění,kauci 100 EUR za apartmán, závěrečný úklid: 50 €, povlečení, utěrky, ručníky (cca. 20 EUR), dětská postýlka (20 EUR).

Základní informace o destinaci:

Itálie se řadí mezi turisti cky nejatrakti vnější státy světa. K návštěvě Itálie lákají především antické, středověké a renesanční památky. K nejvyhledávanějším italským městům patří Řím, Florencie, Benátky, Pisa. Vyhledávanými místy jsou pláže podél 7 600 km dlouhého pobřeží a ledovcová horská jezera Lago di Garda, Lago Maggiore, Lago di Como. Atraktivní jsou filmové a hudební festi valy a karnevaly (San Remo, Benátky). Země patří k nejhustěji osídleným státům Evropy. My vám nabízíme letní pobyty u malebného jezera Lago di Garda. Naleznete na www.AGLtravel.cz. Novinkou je poznávací zájezd, ve kterém vás provedeme malebným Toskánskem s jeho výtečnou gastronomií a vínem a třešinkou na dortu bude návštěva Říma.

Poloha:

Itálie leží na Apeninském poloostrově, sousedí s Rakouskem, Francií, Švýcarskem a Slovinskem. Povrch je převážně hornatý, na severu dominují Alpy a Dolomity. Téměř po celé délce Itálie se rozpíná pohoří Apeniny, které dosahuje výšky téměř 3 000 m n. m. Itálie leží na seismicky akti vním pásu, čímž jsou dokladem dvě činné sopky, Etna, nejvyšší činná sopka Evropy (3 323 m n. m.), starovulkán Vesuv (1 281 m n. m.) a aktivní oblast Liparských ostrovů nebo oblíbený lázeňský ostrov Ischia.

Rozloha:

301 338 km2

Státní zřízení:

republika, člení se na 20 krajů (regionů) a 103 okresů (provincií).

Obyvatelstvo:

cca 59,4 mil. obyv., z toho 98 % italské národnosti .

Hlavní město:

Řím - cca 2,8 mil. obyv., další velká města: Milán, Neapol, Turín, Palermo, Florencie.

Jazyk:

italština, okrajově němčina, slovinština, francouzština.

Měna a kurzy:

od ledna 2002 EURO.

Podnebí:

podnebí se liší podle oblastí . Pobřeží má typicky středomořský charakter s horkými léty a mírnou zimou bohatou na srážky. Oblast Alp leží v mírném pásmu s rozdílem teplot mezi vrcholy hor a údolím. Zima bývá bohatá na sněhovou nadílku, léto je teplé.

Místní kuchyně:

jedna z nejchutnějších a nejzdravějších kuchyní středomořského typu. Základ tvoří těstoviny, rajčata, sýry, plody moře, česnek, olivy a olivový olej, sušená šunka, maso, skvělá káva.

Suvenýry:

módní značkové oblečení, obuv, kabelky, jídlo (olivový olej, vína, likéry), keramika, bižuterie, religiózní a poutní suvenýry.

Časové pásmo:

stejné jako ČR.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu