Filtr

Poloha:

hotel se nachází ve výšce asi 1300 m n. m. mezi horskými středisky Pozza di Fassa a Pera di Fassa, kde se nachází nejbližší lanovka lyžařského areálu Val di Fassa (cca 500 m od hotelu). Další lanovky tohoto areálu jsou dostupné asi po 1,5 a 3 km. Zastávka skibusu je vzdálena pouze necelých 100 m. Nedaleko hotelu najdete nástup na upravované běžecké tratě.

Ubytování:

rodinný hotel nabízí ubytování v rekonstruovaných pokojích standard (24 m2), junior suitách a propojených dvoulůžkových pokojích pro rodiny (2 koupelny, společný balkón, 18 m2 každý pokoj). Pokoje mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), sejf, sat. TV, Wi-Fi, většina pokojů má balkón. Junior suity (32 m2) mají navíc jacuzzi uprostřed pokoje s výhledem na Dolomity.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, restaurace, bar, společenská místnost, výtah, parkoviště.

Sport a zábava:

fitness a wellness centrum (bio sauna, parní lázeň), herna pro děti (stolní tenis a fotbal).

Stravování:

polopenze – snídaně formou bufetu, servírované večeře (výběr z menu, salátový bufet).

Vzdálenosti:

skiareál Val di Fassa (Pera di Fassa): cca 500 m
skiareál Val di Fassa (Pozza di Fassa): cca 1,5 km
centrum Pozza di Fassa: cca 600 m

Cena zahrnuje:

7x ubytování s polopenzí (jiný počet nocí na vyžádání v CK), volné použití wellness a fitness centra, pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999.

Cena nezahrnuje:

dopravu, pobytovou taxu (cca 2-3 €/os./den, platba na místě), komplexní cestovní pojištění, příplatek za pobyt na 4 až 6 nocí (100 Kč/os./noc).

Základní informace o destinaci:

Val di Fassa je jedním z nejnavštěvovanějších údolí Dolomit a zahrnuje 7 velkých lyžařských areálů (nejvíce v Itálii) s celkovou délkou sjezdových trat více než 220 km. Údolí Val di Fassa je proslulé svými výhledy na nejznámější vrcholy italských Dolomit. Komu by nestačily lyžařské areály této oblast, může si zakoupit skipasy i do dalších lyžařských areálů, které tvoří dohromady tzv. super lyžařskou oblast – Dolomit Superski čítající na 1 200 km sjezdových trat. Pro milovníky běžeckého lyžování, snowboardingu a freestyle lyžování je zde také dostatek upravovaných trat, případně snowparků a značených neupravovaných sjezdových terénů.

Skiareál - sjezdovky a lanovky:

Sjezdové tratě: 26,2 km + 125,1 km + 72,6 km = 223,9 km.
Běžecké tratě:
77 km.
Počet kabin, sedaček a vleků: 7 + 28 + 8 = 43.
Vzdálenosti: Praha: 605-680 km, Brno: 645-750 km.
Nadmořská výška: 1 190 – 3 265 m n. m.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu