Hotel Miramonti

od 2 690
doprava Vlastní
strava Polopenze

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

min. 7 nocí
Strava Období 18.01.20 - 09.02.20 29.02.20 - 15.03.20 15.03.20 - 05.04.20
Nastupní dny So So
Minimální počet nocí 7 7
Dospělý na pevném lůžku Polopenze Na noc 2890 Kč 2690 Kč
Dospělý na přistýlce Polopenze Na noc 2490 Kč 2290 Kč
Dítě na přistýlce (0 - 12,99 let) Polopenze Na noc 1490 Kč 1390 Kč

Poloha:

hotel se nachází na klidném a slunném místě v Canazei v lokalitě Alba, naproti údolní stanici lanovky Alba-Col dei Rossi. Lyžařská oblast Ciampac – Buffaure a lanovka Alba (přímo spojení na lyžařský systém Sella Rondy) je vzdálena cca 100 m.

Ubytování:

hotel je zařízen útulně a elegantně s dřevěnými prvky. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem, TV a trezorem.

Dvoulůžkový pokoj: max. 2 dospělé osoby a 2 děti.

Vybavení a služby hotelu:

parkoviště, bar s posezením, restaurace, čítárna, společenská místnost pro max. 25 lidí, venkovní terasa, lyžárna, Wi-Fi, wellness (finská sauna, turecká lázeň).

Sport a zábava:

lyžařská oblast Ciampac – Buffaure a lanovka Alba (přímo spojení na lyžařský systém Sella Rondy).

Stravování:

snídaně formou bufetu,
večeře výběr z menu,
salátový bufet.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí (jiný počet nocí na vyžádání v CK), WIFI připojení, saunu, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje: dopravu, pobytovou taxu (cca 2-3 €/os./den, platba na místě), komplexní cestovní pojištění.

Základní informace o destinaci:

Itálie se řadí mezi turisti cky nejatrakti vnější státy světa. K návštěvě Itálie lákají především antické, středověké a renesanční památky. K nejvyhledávanějším italským městům patří Řím, Florencie, Benátky, Pisa. Vyhledávanými místy jsou pláže podél 7 600 km dlouhého pobřeží a ledovcová horská jezera Lago di Garda, Lago Maggiore, Lago di Como. Atraktivní jsou filmové a hudební festi valy a karnevaly (San Remo, Benátky). Země patří k nejhustěji osídleným státům Evropy. My vám nabízíme letní pobyty u malebného jezera Lago di Garda. Naleznete na www.AGLtravel.cz. Novinkou je poznávací zájezd, ve kterém vás provedeme malebným Toskánskem s jeho výtečnou gastronomií a vínem a třešinkou na dortu bude návštěva Říma.

Poloha:

Itálie leží na Apeninském poloostrově, sousedí s Rakouskem, Francií, Švýcarskem a Slovinskem. Povrch je převážně hornatý, na severu dominují Alpy a Dolomity. Téměř po celé délce Itálie se rozpíná pohoří Apeniny, které dosahuje výšky téměř 3 000 m n. m. Itálie leží na seismicky akti vním pásu, čímž jsou dokladem dvě činné sopky, Etna, nejvyšší činná sopka Evropy (3 323 m n. m.), starovulkán Vesuv (1 281 m n. m.) a aktivní oblast Liparských ostrovů nebo oblíbený lázeňský ostrov Ischia.

Rozloha:

301 338 km2

Státní zřízení:

republika, člení se na 20 krajů (regionů) a 103 okresů (provincií).

Obyvatelstvo:

cca 59,4 mil. obyv., z toho 98 % italské národnosti .

Hlavní město:

Řím - cca 2,8 mil. obyv., další velká města: Milán, Neapol, Turín, Palermo, Florencie.

Jazyk:

italština, okrajově němčina, slovinština, francouzština.

Měna a kurzy:

od ledna 2002 EURO.

Podnebí:

podnebí se liší podle oblastí . Pobřeží má typicky středomořský charakter s horkými léty a mírnou zimou bohatou na srážky. Oblast Alp leží v mírném pásmu s rozdílem teplot mezi vrcholy hor a údolím. Zima bývá bohatá na sněhovou nadílku, léto je teplé.

Místní kuchyně:

jedna z nejchutnějších a nejzdravějších kuchyní středomořského typu. Základ tvoří těstoviny, rajčata, sýry, plody moře, česnek, olivy a olivový olej, sušená šunka, maso, skvělá káva.

Suvenýry:

módní značkové oblečení, obuv, kabelky, jídlo (olivový olej, vína, likéry), keramika, bižuterie, religiózní a poutní suvenýry.

Časové pásmo:

stejné jako ČR.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu