Residence Petit Tibet

od 790
doprava Vlastní
strava Vlastní stravování

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

min 7 nocí
Strava Období 04.01.20 - 02.02.20 15.03.20 - 21.04.20 02.02.20 - 15.03.20
Nastupní dny So So
Minimální počet nocí 7 7
mono 2 osoby Vlastní stravování Na noc 1390 Kč 1490 Kč
mono 3 osoby Vlastní stravování Na noc 1090 Kč 1090 Kč
Bilo 4 osoby Vlastní stravování Na noc 890 Kč 1090 Kč
Bilo 5 osob Vlastní stravování Na noc 790 Kč 890 Kč

Poloha:

residence se nachází v Cervinii v lokalitě Cielo Alto. Centrum / Cervinia je vzdáleno 1,2 km, skiareál Cervinia / Zermatt - 200 m. Zastávka skibusu je 20 m. Za dobrých sněhových podmínek je možný příjezd na lyžích přímo k residenci, ze které je krásný výhled na horu Cervino, u nás známou spíše jako Matterhorn.

Ubytování:

residence má tradičně zařízené apartmány a studia.

mono 2
25 m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ 'šuplík'), sociální zařízení, zřídka balkon

mono 3
30 m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ 'šuplík') a rozkládacím křeslem na lůžko pro 1 osobu, sociální zařízení, zřídka balkon

bilo 4
36 m2 - 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ 'šuplík'), samostatná či částečně oddělená kuchyňka, sociální zařízení, zpravidla balkon

bilo 5
40 m2 - 1 ložnice s rozkládacím gaučem typu 'šuplík' pro 2 osoby či palandou, 1 malá ložnice bez okna s 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ 'šuplík'), samostatná kuchyňka, sociální zařízení, zřídka balkon

V apartmánech se dále nachází: TV, telefon, wi-fi připojení k internetu.
V ceně není ložní povlečení (15 EUR na osobu), poplatky za finální úklid 50 EUR, vratná kauce 100 EUR.

Vybavení a služby hotelu:

recepce, wi-fi připojení k internetu, hotelový trezor, úschovna lyží, 2x výtah, vyhrazené parkoviště, garážová stání*
* služby za příplatek

Sport a zábava:

dle zvoleného typu skipasu až závratných 350 km vzájemně propojených sjezdových tratí.
Vysoké procento černých „stěn“ a na švýcarské straně žlutou barvou zakreslené značené volné terény, nezapomenutelná 22 km dlouhá sjezdovka z Piccolo Cervino (Malý Matterhorn) do Valtournenche (všeobecně považována za nejdelší na světě) a další, dlouhá 17 km, z téhož místa do švýcarského Zermattu, či 11 km dlouhá pista Ventina z ledovce Plateau Rosa až do Cervinie jako jen skromný výčet pár zdejších adrenalinových výzev.
Ojediněle pestrá a jinde v Itálii zcela nevídaná paleta volného terénu, nesčetně snowboardových „speciálek“, jedny z nejnáročnějších skialpinistických tras v Evropě, lyžařské terény v nadmořských výškách až takřka ke čtyřem tisícům metrů coby nejlepší myslitelná garance vynikajících sněhových podmínek, nenapodobitelně kvalitní lyžování v jarních měsících standardně až do začátku května a o dubnovém prašanu ani nemluvě.

Stravování:

Vlastní stravování.

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje: 7x ubytování s polopenzí (jiný počet nocí na vyžádání v CK), WIFI připojení, saunu, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje: dopravu, pobytovou taxu (cca 2-3 €/os./den, platba na místě), komplexní cestovní pojištění.

Základní informace o destinaci:

Itálie se řadí mezi turisti cky nejatrakti vnější státy světa. K návštěvě Itálie lákají především antické, středověké a renesanční památky. K nejvyhledávanějším italským městům patří Řím, Florencie, Benátky, Pisa. Vyhledávanými místy jsou pláže podél 7 600 km dlouhého pobřeží a ledovcová horská jezera Lago di Garda, Lago Maggiore, Lago di Como. Atraktivní jsou filmové a hudební festi valy a karnevaly (San Remo, Benátky). Země patří k nejhustěji osídleným státům Evropy. My vám nabízíme letní pobyty u malebného jezera Lago di Garda. Naleznete na www.AGLtravel.cz. Novinkou je poznávací zájezd, ve kterém vás provedeme malebným Toskánskem s jeho výtečnou gastronomií a vínem a třešinkou na dortu bude návštěva Říma.

Poloha:

Itálie leží na Apeninském poloostrově, sousedí s Rakouskem, Francií, Švýcarskem a Slovinskem. Povrch je převážně hornatý, na severu dominují Alpy a Dolomity. Téměř po celé délce Itálie se rozpíná pohoří Apeniny, které dosahuje výšky téměř 3 000 m n. m. Itálie leží na seismicky akti vním pásu, čímž jsou dokladem dvě činné sopky, Etna, nejvyšší činná sopka Evropy (3 323 m n. m.), starovulkán Vesuv (1 281 m n. m.) a aktivní oblast Liparských ostrovů nebo oblíbený lázeňský ostrov Ischia.

Rozloha:

301 338 km2

Státní zřízení:

republika, člení se na 20 krajů (regionů) a 103 okresů (provincií).

Obyvatelstvo:

cca 59,4 mil. obyv., z toho 98 % italské národnosti .

Hlavní město:

Řím - cca 2,8 mil. obyv., další velká města: Milán, Neapol, Turín, Palermo, Florencie.

Jazyk:

italština, okrajově němčina, slovinština, francouzština.

Měna a kurzy:

od ledna 2002 EURO.

Podnebí:

podnebí se liší podle oblastí . Pobřeží má typicky středomořský charakter s horkými léty a mírnou zimou bohatou na srážky. Oblast Alp leží v mírném pásmu s rozdílem teplot mezi vrcholy hor a údolím. Zima bývá bohatá na sněhovou nadílku, léto je teplé.

Místní kuchyně:

jedna z nejchutnějších a nejzdravějších kuchyní středomořského typu. Základ tvoří těstoviny, rajčata, sýry, plody moře, česnek, olivy a olivový olej, sušená šunka, maso, skvělá káva.

Suvenýry:

módní značkové oblečení, obuv, kabelky, jídlo (olivový olej, vína, likéry), keramika, bižuterie, religiózní a poutní suvenýry.

Časové pásmo:

stejné jako ČR.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu