HOTEL NARCISSOS

od 21 690
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava All inclusive
Vzdálenost od pláže: 600 m
Vzdálenost od pláže 600m
Bazén
Fitness
Klimatizace
TV
Vzdálenost od pláže: 600 m
Wi-Fi

Filtr

Poloha:

nově zrekonstruovaný hotel se nachází v klidné části na okraji letoviska Protaras. Hlavní budova a patrové bungalovy spolu s velkým bazénem uprostřed a krásnou zahradou tvoří uzavřený celek. K hotelu patří vlastní vodní park se skluzavkami a tobogány, který je umístěný za hotelem. Malebné písčité pláže Glifades a Green Bay jsou vzdáleny asi 600 m z kopce pod hotelem, centrum letoviska Protaras je asi 2 km daleko. Mezinárodní letiště v Larnace je vzdáleno asi 50 km (asi 50 min.).

Ubytování:

hotel nabízí ubytování v nově zrekonstruovaných studiích a apartmánech s 1 ložnicí. Studia mají manželskou postel a rozkládací pohovku, plně vybavený kuchyňský kout (el. vařič, základní nádobí, malá lednička), LCD sat. TV, klimatizaci, Wi-Fi, sejf, koupelnu (vana nebo sprchový kout, toaleta, fén), kávovar a sadu na kávu a čaj, balkón s výhledem do okolí, k bazénu nebo na moře. Apartmány mají navíc oddělenou ložnici od obývací části, kde je rozkládací pohovka pro 2 osoby.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, restaurace a taverna (a la carte), bar, prádelna a čistírna, výtah, zahrada s dětským hřištěm, parkoviště.

Sport a zábava:

venkovní bazén s lehátky a slunečníky (zdarma), tenisový a basketbalový kurt (noční osvětlení), dětská herna a klub, vlastní vodní park (skluzavky a tobogány – vstup zdarma).

Stravování:

all inclusive – snídaně, oběd a večeře formou bufetu, lehké občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby po celý den.

Vzdálenosti:

vodní park: cca 20 m
nejbližší pláž: cca 600 m
centrum Protarasu: cca 2 km
Larnaka: cca 50 km

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Larnaka – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby českého delegáta, 7x nebo 14x ubytování s all inclusive, pojištění CK dle zákona č.159/1999.

Cena nezahrnuje:

příplatek za neobsazené lůžko (od 700 Kč/noc/os.), komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let).

Minimální obsazenost:

2 os. (apartmán).

Základní informace o destinaci:

Letovisko Protaras se nachází na východě ostrova asi 60 km od letiště v Larnace. Jedná se, ve srovnání s letoviskem Ayia Napa, o klidnější letovisko vhodné pro rodiny s dětmi, starší osoby, přesto ani zde nechybí čilý noční život. Nachází se zde jedna z nejkrásnějších pláží ostrova, kterou je Fig Tree Bay. Nenechte se však mýlit a fíky na tomto místě nehledejte. Naopak si užívejte jemný písek nebo pozvolný vstup do moře, stejně jako u většiny dalších pláží na Kypru. Pro ty co hledají rozlehlejší pláž s možností využití široké nabídky vodních sportů, můžeme doporučit pláž Vrisy (zvanou též prostě Protaras Beach), která je s 1,5 km nejdelší pláží letoviska. Pro ty z vás, kteří hledáte klidnější pláže, můžeme doporučit menší pláže Nissia a Green Bay, Pernera, Potami Bay ad. V Protarasu je široká škála restaurací, barů a diskoték a také místní atrakce – světelná fontána Magic Dancing Waters, která každý večer předvádí svou světelnou show.

Výlety v okolí hotelu

Výlety pro sezónu 2019:

Výlet do pohoří Troodos – Klášter Kykkos
Celodenní výlet do pohoří Troodos, kde se setkáte s krásnou přírodou a bujnou vegetací, dopřejete si tak zchlazení v horkých dnech. Projedete několik typických horských vesnic, přičemž v jedné z nich, Lanii, která je světově proslulá výrobou dezertního červeného vína Commandaria. Zde se dozvíte mnohé o pěstování a výrobě vína na Kypru. Po obědě (fakultativně) následuje zastávka v klášteře Kykkos, nejlépe dochovaného kyperského kláštera ležícího v nadmořské výšce 1318 m. Poslední zastávka po cestě bude u hrobky prvního prezidenta Kyperské republiky, arcibiskupa Makaria III.
Orientační cena: cca 50 € (25 €/děti do 12 let).

Výlet od východu na západ – Pafos - Kourion
Celodenní výlet podél jižního do města Pafos, které je pro své dobře dochované antické stavební památky zařazeno na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Cestou přes města Larnaka a Limasol bude první zastávka v původně antickém městě Kourion s amfiteátrem, krásnými mozaikami v římské vile Eustolia, ranně křesťanským domem, agorou a dalšími památkami. Poté přejedete do Pafosu, kde navštívíte archeologické naleziště s mnoha památkami, např. uvidíte sloup Apoštola Pavla u kostela svaté Kyriaki. Dále se projdete přístavem, kde uvidíte Pafoskou pevnost a budete mít čas i na oběd (fakultativně). Výlet zakončíte na pláži Petra tou Romiou, kde se podle řecké legendy z pěny zrodila bohyně Afrodita.
Orientační cena: cca 55 € (30 €/děti do 12 let).

Výlet na severní Kypr – hlavní město Nikósie - Kyrenia
Celodenní výlet s návštěvou hlavního města Kypru, Nikósie, posledního rozděleného hlavního města Evropy. Městem prochází tzv. Zelená linie, která rozděluje město na tureckou a řeckou kyperskou enklávu a je střežena vojáky. V Nikósii se projdete starým městem obehnaným hradbami, budete moci obdivovat např. katedrálu Sv. Jana ze 17. st. Po průjezdu přes hraniční přechod pojedete do přístavu Kyrenia (turecky Girne) na severním pobřeží v turecké části Kypru. Zde si projdete staré město s benátským hradem Kyrenia ze 16 st., kde je muzeum vraku řecké obchodní lodi ze 4. st. př. n. l. i s jeho nákladem. Ve starém městě u přístavu budete mít dostatek času na oběd (fakultativně). Odpoledne bude následovat přejezd přes druhé nejvyšší pohoří ostrova Bellapais a poslední zastávka v původně gotickém opatství Bellapais, které nabízí procházku krásnou zahradou s výhledy do okolí. Cestovní doklad je na výlet nutný!
Orientační cena: cca 70 € (35 €/děti do 12 let).

Mapa polohy hotelu