Filtr

Poloha:

hotel se nachází v lázeňské lokalitě Bükfürdö asi 5 km od centra města Bük na severozápadě Maďarska v blízkosti rakouských hranic (asi 12 km). Hotel je obklopen udržovanou zahradou, která se rozprostírá mezi tímto hotelem a sousedním hotelem Hunguest Répce. Oba hotely jsou spojeny krytou vyhřívanou chodbou. Asi 1 km od hotelu se rozkládá golfové hřiště klubu Greenfiel Golf Bükfürdö.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování ve 168 dvoulůžkových pokojích (14 s možností přistýlky) a na vyžádání v 8 apartmánech, 6 rodinných pokojích (propojené pokoje), 4 VIP apartmánech (70 m2, jacuzzi) a 2 pokojích pro tělesně postižené osoby. Pokoje mají koupelnu (sprcha nebo vana, toaleta, fén), klimatizaci, sejf, minibar, sat. TV, Wi-Fi a balkón. Apartmány mají oddělenou dvoulůžkovou ložnici od obývacího pokoje, kde se nachází rozkládací sedací souprava.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, restaurace, lobby bar, minimarket a obchod se suvenýry, parkoviště, výtahy, wellness centrum.

Sport a zábava:

fitness a wellness centrum (krytý plavecký bazén, jacuzzi, finská sauna, infrasauna, parní lázně – otevřeno 07:00-19:00. Vstup do termálních lázní Bük Thermal Bath denně zdarma. Masáže, solná komora, vstup do zážitkové části termálních lázní, půjčovna kol, nordic walking, tenisové kurty, golfové hřiště – vše za poplatek.

Stravování:

polopenze – snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Cena zahrnuje:

2x až 7x ubytování s polopenzí, využití wellness centra (finská sauna, jacuzzi, parní lázně), 1x denně vstup do termálních lázní a bazénu, Wi-Fi připojení, parkoviště, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), místní pobytovou taxu (cca 1€/den/os.).

Speciální nabídka:

7=6 (v období 3.1.-31.3.2019 a 20.11.-20.12.2019).
Sleva se uplatňuje pouze na plně platící osoby na 1. a 2. lůžku.

Základní informace o destinaci:

Lázeňské město Bük se svou rozlohou patří k největším v Maďarsku. Mají 22 bazénů o vodní ploše 5 000m2. Voda má vysoký obsah železa a teplotu 55°C, voda tryská z hloubky 1282 m. Krytý bazén má 37°C se silně probublávajícím oxidem uhličitým.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu