HOTEL THERMAL MOSONMAGYAROVAR

od 1 140
doprava Vlastní
strava Snídaně
Bazén
Blízko centra
TV
Wellness
Wi-Fi

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Období 01.04.19 - 01.11.19
Nastupní dny Libovolné
Minimální počet nocí 2
Osoba na pevném lůžku - pokoj standard Snídaně Na noc 1240 Kč
Dítě 6-12 let na přistýlce (3. lůžko) (6 - 11,99 let) Snídaně Na noc 620 Kč
Osoba od 12 let na přistýlce (3. lůžko) Snídaně Na noc 1070 Kč

Poloha:

hotel se nachází asi 300 m od historického centra lázeňského města Mosomagyaróvár, které leží pouze 18 km od hranic se Slovenskem a je tak nejdostupnějším lázeňským městem z Česka (cca 360 km z Prahy). Za hotelovým komplexem se nachází velké termální koupaliště (za poplatek).

Ubytování:

menší lázeňský hotel nabízí ubytování ve 42 dvoulůžkových pokojích superior s možností přistýlky, ve 4 rodinných pokojích a 1 apartmánu. Pokoje mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), klimatizaci, sat. TV, Wi-Fi, sejf a minibar. Některé pokoje superior mají balkón. Apartmány jsou na vyžádání a mají oddělenou dvoulůžkovou ložnici od obývacího pokoje s rozkládací sedací soupravou (2 lůžka pro děti do 12 let).

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, restaurace se zimní zahradou, snack bar, kosmetický a kadeřnický salón, mítinková místnost, prádelna a čistírna, úschovna zavazadel, obchod se suvenýry, výtah, wellness centrum.

Sport a zábava:

zdarma finská sauna a jacuzzi. Termální koupaliště – krytý (cca 33 x 20 m) a venkovní plavecký bazén (cca 25 x 14 m), venkovní a vnitřní termální bazény, jacuzzi, léčebné bazény, saunový svět (finská sauna, parní lázně ad.), masáže, léčebné terapie – vše za poplatek.

Stravování:

snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeří (výběr z menu).

Cena zahrnuje:

2x až 7x ubytování se snídaní, využití wellness centra (finská sauna, jacuzzi), 1x denně vstup do termálních lázní a bazénu, Wi-Fi připojení, parkoviště, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), příplatek za polopenzi (470 Kč/den/os., 240 Kč/den/dítě 6-12 let), místní pobytovou taxu (cca 1€/den/os.).

Základní informace o destinaci:

Lázeňské město s těžko vyslovitelným jménem „Mošonmaďárovár“ se nachází v bezprostřední blízkosti Rakousko-Maďarských hranic (přechod Rusovkce-Rajka). Město vzniklo roku 1939 spojením dvou městeček Moson a Magyarovár. Zdejší lázně se specializují na léčbu pohybového, zažívacího a dýchacího ústrojí.

BIO Flexum Termální koupaliště

Blahodárné účinky termální vody si můžete užívat během celého roku. Termální a léčebné bazény koupaliště jsou ideální pro návštěvníky přicházejících za odpočinkem, regenerací či léčbou. Plavecké bazény si najdou příznivce mezi hosty milujícími aktivní odpočinek a dětem se bude určitě líbit v zážitkových bazénech.

Termální voda

Termální voda vyvěrá z hloubky 2 000 metrů, má teplotu 74°C a je bohatá na prospěšně působící rozpustné soli. Svým alkalicko-hydrouhličitanovo a chloridovým charakterem se řadí mezi jodové minerální vody. Ministerstvo zdravotnictví ji už v roce 1967 uznalo za léčivou vodu a dnes patří mezi 5 nejúčinnějších termálních vod v celé Evropě. Termální voda má blahodárný vliv u těchto skupin chorob:

1. Lázeňská léčba nemocí pohybového ústrojí

  • chronické, zánětlivé onemocnění kloubů a svalů, revmatické potíže
  • doléčení poruch pohybového ústrojí po zraněních a nehodách
  • léčení chronických zánětlivých onemocnění gynekologického původu. (Před lázeňskou léčbou nemocí pohybového ústrojí je nutné vyžádat si doporučení svého ošetřujícího lékaře!)
2. V případě chronických nemocí dýchacích cest - inhalační forma

  • chronický zánět průdušek (např. kuřáci)
  • určité formy rozšíření, rozedmy plic (emfyzém)
  • chronické choroby nosově - hltanové dutiny, přínosných dutin (léčba rozprašováním nebo napařováním), pod dohledem lékaře!
3. Pitná kůra při chorobách žaludku a střev

  • chronické trávicí poruchy (nedostatek nebo nadbytek žaludeční kyseliny, chronické střevní potíže)
  • prevence zubního kazu u dětí
  • určité poruchy štítné žlázy a začínající kornatění cév (arterioskleróza), pod dohledem lékaře!
Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu