HOTEL PARADISE BAY

od 12 590
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava Snídaně
Vzdálenost od pláže: 50 m
Vzdálenost od pláže 50m
Bazén
Fitness
Klimatizace
Přímo na pláži
TV
Vzdálenost od pláže: 50 m
Wellness
Wi-Fi

Filtr

Poloha:

hotelový komplex se nachází na nejsevernějším výběžku Malty, pouze 2 km od ostrova Comino a asi 5 km od ostrova Gozo, na které jezdí denně několik lodních spojení z přístavu nedaleko hotelu (asi 400 m). Hotel je postaven přímo u moře, u hotelu jsou betonová mola se vstupem do moře. Asi 50 m od hotelu je malá písčitá pláž s lehátky a slunečníky a bar. Zastávka autobusu pro spojení do nejbližšího města Mellieha a do hlavního města Valleta je přímo před hotelem. Letiště je vzdáleno 32 km.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování ve 276 dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek (až 4 dosp. os.) a v suitách (až pro 3 os.). Pokoje mají koupelnu (vana nebo sprcha, toaleta, fén), klimatizaci, sat. TV, telefon, Wi-Fi, minibar, sejf a sadu na čaj a kávu, balkón s bočním nebo přímým výhledem na moře.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce s lobby barem, restaurace s výhledem na záliv (podává středomořskou a evropskou kuchyni), restaurace u bazénu (podává lehké občerstvení), bar a koktejl bar, výtahy, konferenční místnosti, obchod se suvenýry, prádelna a čistírna, půjčovna aut, prodej výletů, dětské hřiště a herna.

Sport a zábava:

4 venkovní bazény a dětský bazén, lehátka a slunečníky zdarma, certifikované potápěčské centrum, Beach Club s širokou nabídkou vodních sportů, fitness a wellness centrum (krytý bazén – otevřený listopad až duben, sauna, jacuzzi, služby za poplatek – masáže, salón krásy), tenisový kurt, víceúčelové hřiště (fotbal, basketbal aj.).

Stravování:

snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze.

Vzdálenosti:

moře: 0 m
pláž: cca 50 m
centrum Mellieha: cca 4 km

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby českého zástupce, 3x až 14x ubytování se snídaní, pojištění CK dle zákona č.159/1999.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), místní pobytovou taxu (0,50€/den/dosp. os., povinná platba na místě), polopenzi (540 Kč/den/os., 270 Kč/den/dítě 2-12 let), all inclusive (950 Kč/den/os., 470 Kč/den/dítě 2-12 let), příplatek za jednolůžkový pokoj (od 650 Kč/os./noc).

Základní informace o destinaci:

Letovisko Paradise Bay - krásná romantická zátoka, která se nachází na nejvzdálenějším severním místě Malty, cca 5 minut jízdy od Melliehy. Z vrcholů útesů nabízí neomezený výhled jak na ostrovy Gozo, tak i na ostrov Comino. Nachází se zde terminál pro trajekt – pravidelné časté přejezdy mezi ostrovy.

Výlety v okolí hotelu

Výlety pro sezónu 2019:

HLAVNÍ MĚSTO VALLETTA
Návštěva nádherné katedrály svatého Jana s jejími uměleckými díly, návštěva Velmistrovkého paláce (dnes úřad vlády Malty) s gobelínovou síní a návštěva horních zahrad Barrakka, kde je krásný výhled na Velký přístav.
Orientační cena: 32 €/os.

MĚSTA MDINA A MOSTA
Mdina je nejvýše položené město na Maltě s nádhernou historickou atmosférou. Mosta je malé město s krásným kostelem, se třet největší kopulí v Evropě. Na závěr návštěva sklárny s ukázkou výroby fénického skla.
Orientační cena: 24 €/os.

OSTROV GOZO
Plavba lodí na sousední ostrov Nymfy Kalypso, návštěva nejstarší kamenné stavby na světě, volný čas v hlavním městě Victoria, oběd v zátoce Xlendi, prohlídka baziliky Ta´Pinu a plavba na lodičkách.
Orientační cena: 55 €/os.

Mapa polohy hotelu