Cocotiers

od 35 090
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava Polopenze
Bazén
Přímo na pláži
TV
Wi-Fi

Filtr

Poloha:

Hotel Cocotiers obklopený tropickou zahradou se nachází přímo na pláži v letovisku Baie du Tombeau, 9 km severně od Port Louis, a nabízí venkovní bazén a dětský bazén. V celém hotelu lze využívat bezplatné Wi-Fi připojení.

Ubytování:

Jednoduše zařízené pokoje mají přístup na terasu nebo balkon s výhledem na město nebo na pláž. Každý pokoj je vybaven TV, minibarem a klimatizací.

Vybavení a služby hotelu:

K vybavení objektu patří restaurace, bar, bazén, šnorchlování, kajaky, šlapací kola, rybaření, stolní tenis, pétanque, hrací automaty, hlídání dětí, Wi-fi internet zdarma, pronájem aut.

Sport a zábava:

V herně najdete kulečník, stolní tenis a šipky. K dispozici je také vybavení k šnorchlování.

Stravování:

Polopenze formou bufetu. Čerstvá snídaně se podává denně v restauraci s kamennými zdmi a otevřeným prostorem. Hosté si mohou vychutnat nápoje u bazénu pod zařízenou terasou nebo v baru s výhledem na lagunu.

Vzdálenosti:

Hotel stojí přímo na pláži v tropické zahradě.

Základní informace o destinaci:

Mark Twain uvedl, že nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj pak teprve ráj. A při pohledu na toto místo nemůže snad nikdo nic namítnout. Celoroční sluneční paprsky dopadají na nádherné bílé pláže omývané průzračným tyrkysovým mořem, ze kterého čnějí korálové útesy. Panenská rozmanitá příroda, putování po stopách ptáka dodo i za nejdražší poštovní známkou světa lákají ročně tisíce turistů. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu