Coral Azur Beach

od 33 690
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace
Přímo na pláži
Wellness
Wi-Fi

Filtr

Poloha:

Hezký a útulný hotel Coral Azur Beach Resort leží přímo na pláži v krásné zahradě s bazénem. Je vhodný pro klienty všech věkových kategorií. Hotel se nachází mezi Trou aux Biches a Grand Baie. Grand Baie s restauracemi, bary a obchody cca 5 km. Transfer na letiště trvá cca 1 hodinu 30 minut.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje standard vybavené koupelnou se sprchou, WC, fénem, individuální klimatizací, trezorem, minibarem (za poplatek), satelitní TV, balkonem nebo terasou na stranu do zahrady.

Vybavení a služby hotelu:

K vybavení objektu patří přijímací hala, lobby, nekuřácká restaurace, a-la-carte restaurace, 2 bary, odpočinková místnost, kiosek a obchod se suvenýry. V zahradě sladkovodní bazén a 2 vířivky (pod širým nebem). Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.

Sport a zábava:

Boccia, lukostřelba, stolní tenis, tenis. Za poplatek: potápění. Venkovní sladkovodní bazén (cca 240 m2), dvě vířivky. Za poplatek: masáže. Dětská animace, dětské postýlky, dětské židličky, miniklub pro děti od 3 do 12 let. Za poplatek: hlídání dětí.

Stravování:

Polopenze nebo plná penze. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Při objednání plné penze navíc obědy formou bufetových stolů. Tematické večery za poplatek.

Vzdálenosti:

Veřejná písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Základní informace o destinaci:

Mark Twain uvedl, že nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj pak teprve ráj. A při pohledu na toto místo nemůže snad nikdo nic namítnout. Celoroční sluneční paprsky dopadají na nádherné bílé pláže omývané průzračným tyrkysovým mořem, ze kterého čnějí korálové útesy. Panenská rozmanitá příroda, putování po stopách ptáka dodo i za nejdražší poštovní známkou světa lákají ročně tisíce turistů. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu