Villas Mon Plaisir

od 33 290
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava Polopenze
Bazén
Klimatizace

Filtr

Poloha:

Hotel Villas Mon Plaisir s 41 pokoji v dvoupatrové budově kolem bazénu se nachází na severozápadním pobřeží ostrova, na okraji vesničky Pointe Aux Piments. Živá vesnička Grand Baie, je vzdálenáasi 25 minut jízdy autem. Autobusová zastávka je nedaleko. Doba transferu z letiště do hotelu je přibližně 1 hodina a 30 minut .

Ubytování:

Pokoje Standard jsou vybaveny klimatizací, trezorem, satelitní TV, telefonem, sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Vybavení a služby hotelu:

K vybavení hotelu patří restaurace, bar a internetový koutek. V krásné zahradě je bazén s opalovací terasou. Plážová lehátka, ručníky, podložky a slunečníky jsou zdarma u bazénu i na pláži.

Sport a zábava:

Hosté mají k dispozici plážový volejbal, plavba lodí se skleněným dnem, plavba na kajaku, šnorchlování, plachtění a šlapadla. Za poplatek: billiard, plavba na katamaránu a potápění (potápěčské centrum Mon Plaisir je přímo před hotelem).

Stravování:

Polopenze nebo all inclusive . Snídaně formou bufetu, večeře formou bufetu nebo výběrem z menu.

Základní informace o destinaci:

Mark Twain uvedl, že nejdříve byl stvořen Mauricius a podle něj pak teprve ráj. A při pohledu na toto místo nemůže snad nikdo nic namítnout. Celoroční sluneční paprsky dopadají na nádherné bílé pláže omývané průzračným tyrkysovým mořem, ze kterého čnějí korálové útesy. Panenská rozmanitá příroda, putování po stopách ptáka dodo i za nejdražší poštovní známkou světa lákají ročně tisíce turistů. Tvář ostrova tvoří především krásné písčité pláže po obvodě a hornatá krajina ve vnitrozemí. Vnitrozemí je protkané řekami, jezery a vodopády, které stékají dolů k moři. Zdejší tropické klima s vyšší vlhkostí vzduchu nepodléhá velkým výkyvům.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu