La Barracuda

od 15 890
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava Snídaně
Vzdálenost od pláže: 10 m
Vzdálenost od pláže 10m
Bazén
Přímo na pláži
TV
Vzdálenost od pláže: 10 m
Wi-Fi

Filtr

Poloha:

větší hotel s příjemnou atmosférou se nachází hned u pláže, v rezidenční oblasti Montemar na konci střediska Torremolinos. Má atraktivní umístění na rozhraní známých čtvrtí Carihuela a Puerto Marina, přímo u pěkné dlouhé pobřežní promenády s obchůdky, restauracemi a bary. Rušnější centrum se nachází asi 2 km od hotelu.

Ubytování:

účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek pro děti s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, TV-SAT, klimatizací a balkonem s výhledem do ulice nebo na bazén (za příplatek). Za poplatek lze pronajmout ledničku.

Vybavení a služby hotelu:

recepce, výtahy, restaurace, bar u bazénu, místnost s TV, trezor na recepci a internet (oboje za poplatek), fén na recepci zdarma, WI-FI zdarma na recepci. Velká zahrada s bazénem a s terasou s lehátky a slunečníky (za poplatek).

Sport a zábava:

stolní tenis, kulečník a tenisový kurt (vše za poplatek), animační programy.

Stravování:

polopenze formou bufetu.

Vzdálenosti:

Pláž: pěkná, široká a dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v bezprostřední blízkosti hotelu, je oddělena pouze pobřežní promenádou, lehátka a slunečníky (za poplatek).

Cena zahrnuje:

Cena zahrnuje: leteckou dopravu Praha – Malaga – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, ubytování se snídaní, pojištění CK dle zákona č.159/1999.

Cena nezahrnuje:

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu