Hotel GUAYARMINA PRINCESS

od 28 600
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava Polopenze
Vzdálenost od pláže: 50 m
Vzdálenost od pláže 50m
Bazén
Blízko centra
Fitness
Klimatizace
Vzdálenost od pláže: 50 m
Wi-Fi

Filtr

Poloha:

Na jižním pobřeží ostrova, 21 km od letiště, v klidnější části letoviska Costa Adeje. Hotel akceptuje pouze hosty starší 16 let.

Ubytování:

Tento klimatizovaný devítipatrový hotel nabízí celkem 506 pokojů.

Dvoulůžkový pokoj Standard
Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar (na vyžádání za příplatek), kompletně vybavenou koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s bočním výhledem na moře.
Maximální obsazenost – 3 osoby (starší 16 let).
Maximální obsazenost pokoje s bočním výhledem na moře – 2 osoby (starší 16 let).

Jednolůžkový pokoj
Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj. Umístění - přízemí hotelu, pod úrovní zahrady, bez výhledu.

Junior Suite Platinum
Základní vybavení má stejné jako dvoulůžkový pokoj, je však větší a navíc má dvoulůžkovou ložnici propojenou s obývacím prostorem, navíc zahrnuje exkluzivní služby Platinum (Platinum Lounge, restaurante Platinum Club, piscina infinity). Umístění - 2. a 3 patro. Za příplatek je možné objednat Junior Suite Platinum s bočním výhledem na moře nebo s výhledme na moře.
Maximální obsazenost – 2 osoby (starší 16 let).

Vybavení a služby hotelu:

Hostům je k dispozici prostorná recepce, výtahy, internetový koutek, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, restaurace a bary, společenská místnost s televizí, kongresový sál (až 100 osob), služby prádelny, kadeřnictví, obchůdky, půjčovna aut, placené parkoviště atd. V rozlehlé zahradě jsou 2 bazény (jeden v zimních měsících vyhřívaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, zóna Platinum (pouze pro klienty ubytované v pokoji Platinum, bazén infinity, lehátka"bali")na střeše hotelu sluneční terasa "La Romantica". Hosté mohou využít nabídky SPA (turecké lázně, kosmetické služby, masáže). Hotel pořádá animační programy, profesionální představení nebo vystoupení s živou hudbou.

Sport a zábava:

V hotelu je víceúčelové hřiště (volejbal, malá kopaná, košíková atd.) a kulečník, v rámci sportovních programů pétanque, lukostřelba, střelba, šipky a stolní tenis.

Obchody
Několik obchůdků je přímo v hotelu. Na přímořské promenádě, která vede těsně pod hotelem, jsou různé obchody, restaurace a menší nákupní centrum.

Stravování:

Snídaně, obědy a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.

Vzdálenosti:

Hotel má spodní východ na plážovou promenádu a pláž s tmavším pískem Playa de Faňabé.

Tento hotel nabízíme ve spolupráci s Canaria Travel
Vyšší kategorie pokojů a pobyty na 10/11/14 nocí na vyžádání.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu