Thajsko - newsletter

Vážení obchodní partneři,

 

přílohou Vám zasíláme POZNÁVACÍ ZÁJEZD - NEJKRÁSNĚJŠÍ OSTROVY A PLÁŽE THAJSKA - 16.3.- 30.3. 2013 - 15 dní.

Nevšední zážitek - v rámci zájezdu navštívíme nejkrásnější oblast Thajska - poloostrov Krabi obklopený ostrovy Bamboo, Phi Phi (považovaný za nejkrásnější ostrov Thajska, kde se také natáčel film Pláž s Leonardem di Capriem), procházky po vnitrozemí Krabi, návštěva Buddhistického komplexu, návštěva jeskyně s Tygřím chrámem. Přejezd po pevnině k Thajskému zálivu na ostrov Phangan, návštěva ostrova Ko Tao, spojená s potápěním a šnorchlováním v podmořském národním parku. Následný přjezd na Hua Hin, návštěva královského letního sídla a konečný návrat do Bangkoku s prohlídkou hlavního města království.

Pobyt je spojen s koupáním, šnorchlováním, potápěním a jízdami na kajaku.

Hotel 3-4* se snídaní a částečnou polopenzí dle programu za  52 900,-Kč (cena zahrnuje ubytování se snídaní, letenku Praha-Bangkok-Krabi-Bangkok-Praha, transfery z/na letiště, veškeré přejezdy, výlety, česky mluvícího průvodce, pojištění CK proti úpadku). Cena nezahrnuje - vstupy v Bangkoku, cestovní pojištění.

VÍZUM - do Thajska se od roku 2011 vízum nepotřebuje (nutný pas s minimální platností alespoň 6 měsíců po návratu z dovolené).

Thajsko