Nabídka pedagogům 2013

Nabídka pedagogům - dovolená v roce 2013
Pokud se Vám email nezobrazuje správně, klikněte prosím zdeUzbekistán

Vážení pedagogové, přátelé cestování a poznávání,

Vaše zasloužená dovolená a prázdniny, které ještě možná nemáte zcela zaplněny programem jsou sice ještě daleko, nicméně dovolte nám prosím, abychom Vás oslovili s naší nabídkou i přes Vaše plné pracovní vytížení.

Česká cestovní kancelář AGL travel si Vám dovoluje představit širokou škálu svých produktů pro rok 2013: převážně letecké poznávací
 a pobytové zájezdy do netradičních destinací, ale i do oblíbených odpočinkových míst nejen u moře. CK nabízí kompletní služby pro skupiny a kolektivy, stejně tak i pro individuální turisty: víza, letenky, autobusové jízdenky po Evropě, samostatné ubytování v zahraničí.

Věřím, že Vás nabídka zaujme a naše zájezdy Vás odvedou od starostí všedních dnů.

JEĎTE JINAM NEŽ KAŽDÝ

Nechte se okouzlit krásami Ruska a navštivte s námi PETROHRAD MOSKVU nebo v Pobaltí poznejte města TALLIN a RIGU. Vybrat si můžete zájezd s plným programem, vstupy a průvodcem v ceně nebo klasický eurovíkend.

Vychutnejte si jedinečnou poznávací cestu po Hedvábné stezce s návštěvou měst z Pohádek tisíce a jedné noci – TAŠKENT, SAMARKAND, BUCHARA, CHIVA. Naprosto nevšední dovolenou zažijete v daleké SIBIŘI, nejen u jezera BAJKAL v zájezdu Sibiřská rapsodie.

Těšit se můžete také na jedinečné pobyty na KRYMU s jeho věhlasnou Jaltou nebo na panenském pobřeží ALBÁNIE. V obou destinacích je připraveno velké množství fakultativních výletů, které Vám umožní lépe poznat místo. Novinkou je poznávací okruh jižní Albánií s příletem na Korfu, připravený speciálně na termíny letních prázdnin.

Pro exotickou dovolenou Vám doporučujeme Karibik a jeho největší ostrovní stát KUBU, kde Vás čeká pobytový zájezd s poznáním Havany. Nové síly můžete načerpat na ostrově věčného jara, MADEIŘE.

ODPOČINEK A RELAXACE

Kromě uvedených výjimečných míst (Albánie, Krym, Kuba, Madeira) jsou připraveny i pobytové zájezdy do obvyklejších destinací odpočinku: Korfu, Kréta, Turecko, Slovinsko, Itálie, Rakousko, Maďarsko.

V nově objevovaném Slovinsku se můžete nechat hýčkat v termálních lázních nebo si odpočinout u golfu v překrásné scenérii okolní přírody. Další novinkou je pobytový zájezd do Itálie na Lago di Garda spojený s výletem do Verony a s návštěvou operního představení ve Veronské aréně.

PŘEVÁŽNĚ STUDENTŮM

Pro studenty od cca 11 let věku máme připraveny autobusové poznávací zájezdy do Londýna a okolí s ubytováním v rodinách. Zde je možno vybrat již hotový zájezd nebo si naplánovat vlastní trasu, případně doplnit výuku angličtiny.

V nabídce pro zimní období máme každoročně připraveny také lyžařské zájezdy do Rakouska, Itálie nebo Francie. Samozřejmostí je nabídka pobytů v termínech jarních prázdnin.

ZÁJEZDY LAST MINUTE

Kompletní nabídku zájezdů a služeb naleznete na www.AGLtravel.cz. Pro naše klienty preferujeme pohodlné cestování se zajištěným servisem včetně průvodcovských služeb v českém jazyce.

V případě zájmu se na nás s důvěrou obraťte.

TĚŠÍME SE NA VÁS

S úctou
Ing. Michaela Vaňková, PhD.
Marketing Manager

  


Logo AGL travel AGL travel, cestovní kancelář
Jeďte jinam než každý!
Jungmannova 6, Praha 1, 110 00
Tel.: +420 222 231 210
HOTLINE: +420 602 330 913
www.AGLtravel.cz

AGROLEX, s.r.o., Praha 8, Dolní Chabry, Ploskovická 959/19, 184 00
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 96166
IČO: 270 99 407, DIČ: CZ 270 99 407