KATALOG LÉTO 2014 KLIENTI

Vážení zákazníci,

dostává v těchto dnech rozesíláme katalog na sezonu 2014. V nejbližších dnech jej od nás obdržíte. Tak jako každý rok připravili jme několik zajímavých novinek, na které bychom Vás rádi upozornili.

 

SLEVY ZA VČASNÝ NÁKUP

Připravili jsme systém slev u pobytových zájezdů až do výše 25% do konce roku. Slevu nepřehlédnete, u hotelů, kterých se týká ji zřetelně uvádíme v podobě informační ikony.

 

NOVINKA QR KODY PRO CHYTRÉ TELEFONY

Každý hotel jsme opatřili speciálním kodem, vybraný hotel si můžete pomocí něj načíst do svého mobilu. Kody naleznete u každého hotelu nebo poznávacího zájezdu.

 

KOMBINACE KORFU - ALBÁNIE

Pro ty z Vás, kdo chtějí během dovolené poznat co nejvíce nabízíme zajímavou kombinaci dvou zemí. Korfu s pobytem v hotelu s polopenzí a Albánii v hotelu se snídaní. Poznáte dvě země, budete mít možnost srovnání. Víza ani pasy nejsou potřeba, v Albánii rovněž postačí občanský průkaz.

 

STŘEDOMOŘSKÝ OSTROV MALTA A PROGRAM SENIOR 55+

Další z novinek je středomořský ostrov Malta. Létáme již od Velikonoc ve středu a v soubotu až do října. Na počátku a konci sezony, kdy je klima optimální nabízíme týdenní pobyty pro seniory za velice příznivých podmínek.  I zde máte možnost poznat dvě země - odkočte si na Etnu při celodenním výletu na Sicílii !

ESTONSKO - OSTROV SAAREMAA

Neobvyklou dovolenou strávíte na ostrově Saaremaa, letecky do Tallinu, dále autobusem a trajektem až na ostrov.

ostrov jezer, jedinečná fauna a flora, nedotčená příroda, četné přírodní rezervace, typické větrné mlýny, SPA hotely přímo na břehu moře, možnost koupání během letních měsíců.

 

SLOVINSKÉ MOŘE - PORTOROŽ VLASTNÍ DOPRAVOU

Cestujte k moři ve Slovinsku. Kromě již známých letovisek Bled, Moravské Toplice a Ptuj, máte možnost navštívit Portorož v jihozápadním cípu Terstského zálivu. Čisté a průzračné moře lemované skalnatým pobřežím, welness hotely s perfektním servisem TO JE DOVOLENÁ, KTEROU JSME PRO VÁS PŘIPRAVILI.

 

MA´DARSKO - NEJEN K BALATONU

I zde Vám nabídneme něco nového - Velenské jezero a pobyt u něj. Aktivní pohyb, wellness program, relaxace u uklidňujícího jezera. Lázeňské městečko Lenti a pobyt v pensionu v nedaleko termálního koupaliště. Nezapomenutelný lázeňský areál, ubytování za přijatelné ceny

 

LAGO DI GARDA - NAŠE ITALSKÁ SPECIALITA

Jezdí k moři každý ? Vy se vypravte k jezeru Lago di Garda, objevte jeho romantiku, nádhernou přorodu a relaxujte na jeho břehu. Hotely s výhledem na jezero, možnosti turistiky a nepřeberné množství cyklostezek.

RAKOUSKO - SLEVOVÉ KARTY

I v Rakousku je něco nového. Dáme Vám typ, jak na místě ušetřit. Při svím pobytu využijte slevovou kartu ! Za pouhých  EUR získáte slevy téměř na vše. Lanovky, vstupy do objektů, bazénů, jeskyň, slevy na vlaky, lodní lístky. Kartu zakoupíte v každém Infocentru.