Kariéra - volná pracovní místa

Kariéra

1) Referent prodeje zájezdů

2) Produktový manager pro outgoing

3) Brigáda - IT, AdWords, Sklik

REFERENT PRODEJE ZÁJEZDŮ

Popis pozice – zodpovědnost a práce

  • Prodáváná zájezdů na pultu
  • Zadávání dat do systému
  • Tvorba letáků a newsletterů
  • Pomoc při přípavě katalogu
  • Spolupráce na výstavách a veletrzích
  • Spolupráce na informačních cestách
  • Ukládání novinek na web
  • Obsluha facebooku
  • Podpora on-line inzerce
  • Výpomoc při tvorbě produktu
  • NÁSTUP MOŽNÝ IHNED

Požadavky

  • Vzdělání nejlépe SŠ ekonomické nebo cestovní ruch
  • Praxe v oboru min. 1 rok vítána
  • Jazykové znalosti: angličtina (střední znalost), ostatní jazyky výhodou
  • Počítačové znalosti: MS Office (aktivní), internet, FB
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita, pečlivost
  • Orientace na zákazníka / pozitivní přístup ke klientům
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Čistý trestný rejstřík

Platové podmínky a pracovní doba po dohodě na místě při pohovoru. Nabízíme místo v příjemném „rodinném kolektivu“ v centru Prahy.

Prosíme zasílat životopisy na e-mailovou adresu:

KARIERA@AGLTRAVEL.CZ

Termín schůzky dojednáme v nejbližší době přímo v kanceláři CK, na adrese Jungmannova 6, Praha 1

POZICE PRODUKTOVÝ MANAGER PRO OUTGOING

  • Příprava produktu v dané oblasti a komplexní podpora jeho prodeje
  • Zodpovědnost za výběr a nákup zahraničních služeb – jednání s lokálními partnery
  • Celková operativa svěřené destinace
  • Příprava a tvorba katalogu a zpracování produktů šitých na míru
  • Kalkulace cen, příprava last minute
  • Příprava podkladů pro inzerci a propagaci
  • Řízení krátkodobého a dlouhodobého prodeje, tvorba nabídek
  • Podpora prodeje – školení prodejců, odborné konzultace
  • Kontrola nákladů zaměřená na jejich snižování
  • Kontrola kvality poskytovaných služeb v zahraničí
  • Analýza a průzkum trhu
  • Spolupráce s průvodci či s partnery v destinaci
  • Zadávání dat do rezervačního systému
  • Sledování konkurence, srovnání cen
  • Vytěžování letadel
  • Organizování informačních cest

Požadavky

  • Vzdělání VŠ ekonomické nebo cestovní ruch
  • Praxe v oboru min. 3 roky, delší praxe vítána
  • Jazykové znalosti: angličtina (aktivní), němčina, ruština výhodou
  • Počítačové znalosti: MS Office (aktivní, pokročilejší), internet, FB
  • Dobré schopnosti v řízení a organizaci pracovního procesu v cestovním ruchu
  • Obchodní dovednosti – schopnost prodat, uzavřít kontrakt, dotáhnout věc až do konce
  • Schopnost zvládat stresové a nárazové situace
  • Schopnost samostatné práce, spolehlivost, flexibilita, pečlivost, kreativita

 BRIGÁDA - může být i STUDENT

 Náplň práce:

  • správa kampaně na AdWords
  • správa kampaně na Sklik
  • komunikace v sociálních sítích
  • správa profilu AGL travel na Facebooku a dalších sociálních sítích
  • výpomoc při údržbě počítačové sítě na provozovně a údržba jednotlivých PC
  • výpomoc při tvorbě podkladů a materiálů pro marketingovou komunikaci s důrazem na on-line kampaně
  • průběžný monitoring, statistiky, přehledy
  • linkbuilding a podpora rank hodnocení stránek
  • SEO optimalizace

Požadavky:

  • výborná znalost práce na PC - internet, Sklik, Google, Google Analytics, Facebook, LinkedIn
  • znalost SW a údržby PC
  • bezúhonnost
  • výborný psaný projev
  • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti marketingu nebo cestovního ruchu výhodou
  • zodpovědnost, spolehlivost, přesnost
  • kreativita, samostatnost, komunikativnost výhodou
  • uživatelská znalost - Excel, Word
  • PowerPoint, grafické programy výhodou
  • znalost HTML výhodou
  • angličtina, ruština výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • možná práce z domova
  • platové ohodnocení odpovídající pozici
  • pracovní doba po dohodě na místě při pohovoru
  • nástup možný ihned

Své nabídky zasílejte na e-mail: KARIERA@AGLTRAVEL.CZ