Jarní prázdniny na lyžích jedině v Itálii!

Jarní prázdniny na lyžích jedině v Itálii!

 

Jarní prázdniny na lyžích jedině v Itálii!


Itálie - ZOH Torino 2006 

Cestovní kancelář AGL travel přináší skvělou nabídku 8 denního zájezdu do italského skiareálu Via Lattea, kde se v roce 2006 nacházelo středisko zimních olympijských her. Setkat se zde můžete i s takovými hvězdami, jako je např. naše nejlepší reprezentantka v alpském lyžování Šárka Záhrobská.

AGL travel nabízí lyžařům za skvělou cenu možnost 8 denního lyžování a ubytování s polopenzí v italském městě Cesana - Torinese. Příjemný horský hotel se stálou klientelou L´Edelweiss, kde budou lyžaři ubytováni, se nachází přímo v centru tohoto městečka, které leží uprostřed lyžařského střediska Via Lattea. Součástí jsou lyžařské areály Sansicario, Claviere, Sauze d´Oulx, Sestriere, Pragelato Claviere či francouzská Montgenévre.

Oblast nabízí 400 km sjezdových tratí. Lanovky se nachází v docházkové vzdálenosti od hotelu. Pro ty, kteří se raději k lanovkám chtějí nechat dovézt, je připraven hotelový minibus.

údolí Sestriere s lanovkou

Areál je vhodný pro náročné lyžaře i naprosté začátečníky. Na své si přijdou i milovníci snowboardů, jelikož jsou zde pro ně připraveny 4 kvalitní snowparky. Pro naprosté začátečníky bude ideální vyzkoušet některou z lyžařských škol a školiček.

Sestriere - snowboard

Lyžařské středisko Via Lattea čítá 78 vleků a lanovek, 400 km vzájemně propojených sjezdových tratí bez nutnosti sundání lyží z nohou a výše zmíněné 4 snowparky.

Sestriere

Via Lattea neboli " Mléčná dráha " je jakýmsi propojením sedmi lyžařských areálů. Nedávno byla spojena i s francouzským střediskem Montgenevrem.

Sestriere

Hotel L´Edelweiss je dle hodnocení AGL travel na úrovni ***+. Disponuje vstupní halou s krbem, stylovou restaurací s výtečnou kuchyní a štědrými porcemi, barem, terasou a pro ty, které budou po vášnivém lyžování bolet nohy i výtahem.

Hotel L´Edelweiss - pokoj

Dvoulůžkové pokoje nabízí koupelnu s příslušenstvím, vysoušeč vlasů, koupací plášť, satelitní televizi, Wi-Fi připojení přímo na pokoji, balkon. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi.

Hotel L´Edelweiss - jídelna

Radost budou mít především milovníci dobrého italského jídla. Po celou dobu pobytu klienti dostávají tradiční snídani složenou z velkého výběru italských sýrů a uzenin. K večeři si pochutnají na tříchodovém menu.
 
Hotel L´Edelweiss - ochutnávka

Zdroj: Blesk.cz