Nabídka spolupráce

Nabídka spolupráce

   Na základě našeho předchozího telefonického rozhovoru mi dovolte, abych Vás oslovila s pestrou nabídkou cestovní kanceláře AGL travel jak v hlavní sezoně, tak i s pobyty a s poznávacími zájezdy v mimosezonu. Věřím, že Vás naše nabídka zujme a odstartuje budoucí spolupráci s možností být vyšimi partnery pro klietny se Zákaznickou kartou.

   Cestovní kancelář AGL travel organizuje pobyty v několika tradičních letních destinacích, jako jsou především Turecká riviéra a řecký ostrov Korfu, kde kromě odpočinku v kvalitních hotelech nabízíme mnoho fakultativních výletů. S vlastní dopravou nabízíme pobyty ve stále oblíbeném Chorvatsku, v Maďarsku především u Balatonu a v Rakousku v alpských střediscích.

   Ale kromě této "klasiky" se zabýváme NETRADIČNÍMI DESTINACEMI, jakými jsou historicky-kulturně a přírodně zajímavá místa v Rusku, v Pobaltských republikách, na ukrajinském Krymu, středoasijském Uzbekistánu nebo v Albánii.

   V souladu s naším mottem"Jeďte jinam než kažý" nabízíme úspěšné a hlavně cenově velmi zajímavé letecké zájezdy "Nezapomenutelný Petrohrad" či "Benátky severu". Prostřednictvím těchto zájezdů poznáte skutečnou perlu severu. Většina památkových objektů prošla kompletní rekonstrukcí (např. Petrohrad při příležitosti 300letého výročí), tržní ekonomika zaplnila obchodní domy zbožím z celého světa, vzniklo mnoho nových restaurací a kaváren.

   Pro vyznavače aktivního cestování dále nabízíme poznávací zájezd „Okruh Pobaltím“.

   Krym je tradiční pobytovou destinací již od dob carského Ruska. Přímo nezapomenutelnými se stávají návštěvy terasovitých botanických zahrad, vyúsťujících na pobřeží Černého moře, muzeum historických námořních flotil v Sevastopolu nebo historických památek ve vnitrozemí. Turisté z Čech jej znovuobjevují.
V naší nabídce je také podzimní, velmi atraktivní zájezd Taškent – Samarkand – Buchara, Města z Pohádek tisíce a jedné noci.

   Albánie teprve čeká na své objevení a invazi turistiky. Na své si zde přijdou milovníci krásné přírody, můžeme se zde setkat se zajímavými endemickými druhy fauny a flory. Zajímavá je i pro milovníky dávné historie a milovníky pobytu u moře. Pro ně Albánie nabízí kilometry pobřeží s překrásnými plážemi.

   Novinkou pro letošní sezonu jsou pobytové zájezdy na portugalský ostrov Madeira, ostrov sopečného původu, který je omýván Golfským proudem, teplota vody neklesá ani v zimě pod 18 stupňů Celsia, což je příčinou „věčného“ jara na ostrově.

   Cestovní kancelář AGL travel se zaměřuje na země, které pro Vás mohou představovat vítanou změnu turistiky. Dovolujeme si Vám proto nabídnout naše zájezdy, které jsou aktuálně v prodeji a jejichž ceny a veškeré informace naleznete v internetovém katalogu na stránkách www.agltravel.cz. Preferujeme pro naše klienty komfortní a pohodlné cestování se zajištěným servisem včetně průvodcovských služeb v českém jazyce.

   Dále bychom Vás rádi upozornili i na možnost nákupu letenek do celého světa a zajištění víz do Ruské federace za výhodné skupinové ceny.

   Samozřejmostí je zorganizování zájezdů na zakázku včetně luxusní varianty pro firemní kolektivy, ale i levnější varianty pro studentské skupiny.

   Pro akční aktuální nabídku se můžete podívat na odkaz "last minute" s velmi výhodnými cenami pobytových, ale i poznávacích zájezdů (Turecko, Korfu, Albánie, Petrohrad, Pobaltí, Uzbekistán.

   U naší CK lze uplatnit množství benefičních výhod, přijímáme poukázky Cheque Déjeuner. Jsme smluvním partnerem City Bank, Lyoness a Benefity.cz.

   Veškeré nabídky také naleznete v již zmiňovaném internetovém katalogu na stránkách www.agltravel.czV případě zájmu o spolupráci a nabídku našich zájezdů ve vašem sytému mne prosím kontaktuje.

   S úctou 

Ing. Michaela Vaňková, PhD.
IT & Creative manager

 

Logo AGL travel AGL travel, cestovní kancelář
Everything for Comfort on your Holiday
Jungmannova 6, Praha 1, 110 00
Tel.: +420 222 231 210
HOTLINE: +420 602 330 913

mobil: 604 834 404
e-mail: michaela.vankova@agltravel.cz
www.AGLtravel.cz

AGROLEX, s.r.o., Praha 8, Dolní Chabry, Ploskovická 959/19, 184 00
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 96166
IČO: 270 99 407, DIČ: CZ 270 99 407