Nabídka pedagogům

Nabídka pedagogům

Vážení pedagogové, přátelé cestování a poznávání,

velmi rychle se blíží Vaše zasloužená dovolená, prázdniny, které ještě možná nemáte zcela zaplněny programem. Dovolte nám, prosím, abychom Vás oslovili i přes Vaše plné vytížení při konci školního roku s naší nabídkou.

Naše cestovní kancelář vysílá turisty do několika tradičních letních destinací, jako jsou především Turecká riviéra a řecký ostrov Korfu, kde kromě odpočinku v kvalitních hotelech nabízíme mnoho fakultativních výletů. S vlastní dopravou nabízíme pobyty ve stále oblíbeném Chorvatsku, v Maďarsku především u Balatonu a v Rakousku v alpských střediscích.

   Ale kromě této "klasiky" se zabýváme netradičními destinacemi, jakými jsou historicky-kulturně a přírodně zajímavá místa v Rusku, v Pobaltských republikách, na ukrajinském Krymu, středoasijském Uzbekistánu nebo v Albánii.

   Obzvláště pro Vás, vyučující, by mohly naše úspěšné (i cenově) zájezdy "Nezapomenutelný Petrohrad" či "Benátky severu" přispět nejen jazykově, ale i k poznání skutečné perly severu. Většina památkových objektů prošla kompletní rekonstrukcí (např. Petrohrad při příležitosti 300letého výročí).
Pro vyznavače aktivního cestování dále nabízíme poznávací zájezd „Okruh Pobaltím“.

   Krym je tradiční pobytovou destinací již od dob carského Ruska. Přímo nezapomenutelnými se stávají návštěvy terasovitých botanických zahrad, vyúsťujících na pobřeží Černého moře, muzeum historických námořních flotil v Sevastopolu či historických památek ve vnitrozemí. Turisté z Čech jej znovuobjevují.
V naší nabídce je také podzimní, velmi atraktivní zájezd Taškent – Samarkand – Buchara, Města z Pohádek tisíce a jedné noci.

   Albánie teprve čeká na své objevení a invazi turistiky. Na své si zde přijdou milovníci krásné přírody, můžeme se zde setkat se zajímavými endemickými druhy fauny a flory. Zajímavá je i pro milovníky dávné historie a milovníky pobytu u moře. Pro ně Albánie nabízí kilometry pobřeží s překrásnými plážemi.

   Novinkou pro letošní sezonu jsou pobytové zájezdy na portugalský ostrov Madeira, ostrov sopečného původu, který je omýván Golfským proudem, teplota vody neklesá ani v zimě pod 18 stupňů Celsia, což je příčinou „věčného“ jara na ostrově.

   Cestovní kancelář AGL travel je touroperátor, se zaměřením na země, které pro Vás mohou představovat vítanou změnu turistiky. Dovolujeme si Vám proto nabídnout naše zájezdy, které jsou aktuálně v prodeji a jejichž ceny a veškeré informace naleznete v internetovém katalogu na stránkách www.agltravel.cz. Preferujeme pro naše klienty komfortní a pohodlné cestování se zajištěným servisem včetně průvodcovských služeb v českém jazyce.

   Dále bychom Vás rádi upozornili i na možnost nákupu letenek do celého světa a zajištění víz do Ruské federace za výhodné skupinové ceny.

   Samozřejmostí je zorganizování zájezdů na zakázku včetně levnější varianty pro studentské kolektivy.

Níže si Vám dovolujeme uvést odkazy na nabídku našich zájezdů s velmi výhodnými "last minute" cenami do Turecka a na Korfu na začátek června, i když samozřejmě víme, že uvedené nabídky nemohou z pracovních důvodů oslovit přímo Vás, ale možná někoho z Vašich příbuzných a přátel.

V případě zájmu se na nás s důvěrou obraťte, veškeré nabídky také naleznete v již zmiňovaném internetovém katalogu na stránkách www.agltravel.cz případně Vám zdarma zašleme náš katalog v tištěné podobě.

TĚŠÍME SE NA VÁS

S úctou
Dr. Lenka Papešová
jednatelka firmy

 


Logo AGL travel AGL travel, cestovní kancelář
Everything for Comfort on your Holiday
Jungmannova 6, Praha 1, 110 00
Tel./Fax: +420 222 231 210
HOTLINE: +420 602 330 913
www.AGLtravel.cz

AGROLEX, s.r.o., Praha 8, Dolní Chabry, Ploskovická 959/19, 184 00
Zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 96166
IČO: 270 99 407, DIČ: CZ 270 99 407