TURECKO-fakultativni_vylety

TURECKO - fakultativní výlety

FAKULTATIVNÍ VÝLETY S ČESKÝM DELEGÁTEM

Pamukkale

Nechte se unést krásou největších vápencových teras na světě, které jsou pod ochranou UNESCO, a vraťte se zpět v čase při prohlídce antického města Hieropolis. Budete projíždět krásnou krajinou pohoří Taurus. Zastavíte se ve výrobně ručně tkaných koberců, kde budete míst možnost vidět celý proces výroby.

CENA: Dospělí  65 EUR   Děti 7-12 let 33 EUR   

Snídaně, oběd, večeře v ceně. Koupání v termálním bazénu se platí extra.

Čtvrtek

Neděle

Plavba po řece Manavgat

Lodní výlet pro celou rodinu s koupáním v řece i v moři. Uvidíte říční želvy. Na lodi Vás bude bavit kapitán a břišní tanečnice. Zastavíte se u Manavgatského vodopádu a nakonec Vás čeká návštěva obchodů a tradičního trhu, kde máte možnost nákupů. Vhodné pro rodiny s dětmi.

CENA: Dospělí  33 EUR   Děti 7-12 let 17 EUR                     Oběd v ceně

Pondělí

Čtvrtek

Green Canyon

DOPORUČUJEME

Celodenní relaxační výlet nádhernou krajinou zasazenou v pohoří Taurus. Pojedete kolem řeky Manavgat až k přehradě Oymapinar. Zde Vás čeká plavba Zeleným kaňonem se zastávkami na koupání v příjemně chladné vodě. Na zpáteční cestě návštěva obchodu s textilem.

CENA: Dospělí  55 EUR   Děti 7-12 let 28 EUR             All inclusive

Úterý

Pátek

Neděle

Delfinárium

DOPORUČUJEME

Pojeďte do nedalekého delfinária a shlédněte fantastické představení cvičených lachtanů a delfínů, které je potěšením nejen pro děti. Výlet je časově nenáročný, vhodný i pro velmi malé děti.

CENA: Dospělí  34 EUR   Děti 4-9 let 22 EUR

Možnost plavání a focení s delfíny za extra poplatek.

Pondělí

Pátek

Večerní Side

Výlet do antického Side. Romantické ruiny chrámu boha Apollóna Vás okouzlí. Projdeme si uličky, obchody, přístav i starobylé stavby. Mešita v Manavgatu Vás také zaujme svou velkolepostí. Výlet je zakončen plavbou po řece Manavgat s večeří na lodi. Během výletu navštívíte zlatnictví a kožešnictví.

CENA: Dospělí  17 EUR   Děti 7-12 let 9 EUR    Večeře na lodi v ceně.

Středa

Sobota

Perge

Aspendos

Side

Výlet s vůní historie. Uvidíte ruiny antického města Perge, nejzachovalejší antické divadlo na území Malé Asie v Aspendosu a pozůstatky aqvaparku. Dále navštívíte antické památky v Side.

CENA: Dospělí  55 EUR   Děti 7-12 let 28 EUR           Oběd v ceně

Středa

Sobota

Antické Side

&

okolí

Výlet do antického města Side, manavgatského vodopádu, návštěva mešity v okolí. Možnost nákupu na bazaru, návštěva zlatnictví a kožešnictví s přehlídkou aktuálních trendů.

CENA: Dospělí  25 EUR   Děti 7-12 let 13 EUR               Oběd v ceně

Pondělí

Alanya

prohlídka města

Výlet do malebného města Alanya. Návštěva pevnosti tyčící se nad Alanyí, výhled na Kleopatřinu pláž, návštěva zlatnictví, kožešnictví, mešity nedaleko přístavu, prohlídka Červené věže, ve které je ukryto etnografické muzeum. Výlet je zakončen plavbou na lodi podél známých jeskyní.

CENA: Dospělí  39 EUR   Děti 7-12 let 20 EUR             Oběd v ceně

Čtvrtek

Hammam

Každý, kdo navštíví Turecko, by měl toto znovuzrození zažít. Vyzkoušejte turecké lázně. Promasírování, peeling Vám zaručí krásně hebkou pokožku a dlouhotrvající opálení.

CENA: Dospělí  25 EUR   Děti 7-12 let 13 EUR           Plavky s sebou

Každý den

Demre

&

Myra

Výlet do zázračného poutního místa Demre, kde se narodil svatý Mikuláš, návštěva muzea st. Nicolase a antického města Myra. Následuje projížďka lodí s možností koupání.

CENA: Dospělí  55 EUR   Děti 7-12 let 28 EUR      Snídaně a oběd v ceně

Sobota

Aquapark

&

Delfinárium

Navštívíte vyhlášený Aquapark spolu s delfináriem v Beleku a zažijete den plný vodních radovánek. Během show shlédnete vystoupení mrože, delfínů a bílých velryb.

Možnost plavání a focení s delfíny za extra poplatek

CENA: Dospělí  47 EUR   Děti 6-12 let 24 EUR        Snack a nápoj v ceně

Pátek

Cabrio Bus

Safari

Otevřený terénní autobus. Návštěva vesnice a pomerančových sadů s informacemi o lokálně pěstovaných plodinách (citrusy, olivy, granátová jablka). Uvidíte románský aquadukt a most, navštívíte těžko dostupné antické město Seleucia. Následuje projížďka katamaránem po Zeleném jezeře, rybaření, možnost místní minizoo. Návštěva manavgatského vodopádu a největší mešity v okolí.

CENA: Dospělí  36 EUR   Děti 7-12 let 18 EUR     Oběd v ceně

Pondělí

Středa

Pátek

Večerní Alanya s nákupy

Navštívíte krápníkovou jeskyni Damlataš, uchvátí Vás pohled z vyhlídky pod hradem na noční Alanyi. Zastavíte se podívat, jak se vyrábí zlaté šperky. Následuje návštěva obchodu s textilem a rozchod po městě.

CENA: Dospělí  19 EUR   Děti 7-12 let 10 EUR                         Večeře v ceně

Úterý

Neděle

Sapadere

Kaňon

Návštěva zajímavého přírodního útvaru, v samém lůně přírody. Pěší turistika po stezkách útrobami kaňonu. Chladivé skály a voda jsou v horkých dnech ideálním místem na výlet. Návštěva rozlehlých krápníkových jeskyní DIM.

CENA: Dospělí  36 EUR   Děti 6-12 let 18 EUR

Úterý

Pátek

Jeep Safari

Výlet na jeepech po úchvatném pohoří Taurus, návštěva mešity a typické turecké vesničky.

CENA: Dospělí  39 EUR   Děti 7-12 let 20 EUR                            Oběd v ceně

Každý den

Quad Safari

Dobrodružná jízda na čtyřkolkách. Adrenalin a odreagování.

CENA: 1 osoba/1 čtyřkolka 45 EUR  2 osoby/1čtyřkolka 68 EUR (děti do 7-17 let pouze jako doprovod)

Pondělí

Středa

Pátek

Rafting

Pokocháte se jedinečnou přírodní scenérií a zažijete dobrodružství.

CENA: Dospělí  42 EUR   Děti 7-12 let 21 EUR                          Oběd v ceně

Pondělí

Čtvrtek

Kappadokia

2 denní

Osmý div světa, zajímavé skalní útvary, návštěva podzemního města, možnost letu balónem. Návštěva skalních měst s vytesanými kostely z křesťanské doby.

CENA: Dospělí  125 EUR   Děti 7-12 let 63 EUR

Neděle

Alanya výlet na lodi

DOPORUČUJEME

Relaxační výlet na lodi plný koupání, loď objíždí poloostrov plná jeskyní, úžasná vyhlídka na hrad, Kleopatřinu pláž, oběd na lodi.

CENA: Dospělí  35 EUR   Děti76-12 let 18 EUR                       All inclusive

Středa

Sobota

Potápění

Svět pod mořskou hladinou. Čekají Vás dva ponory s instruktorem, mezi nimiž je oběd na lodi. Volný čas můžete využít šnorchlováním a plaváním.

CENA: Dospělí  55 EUR   Děti 0-12 let 28 EUR(pouze jako doprovod) 

 Oběd v ceně

Úterý

Čtvrtek

Sobota

Fire of Anatolia

Velkolepé večerní taneční vystoupení, které shlédlo již 20 milionů diváků po celém světě. Téměř 120 tanečníků Vám předvede tradiční tance z různých částí Turecka (Anatolie).

CENA: Dospělí  49 EUR   Děti 0-11 let ZDARMA

Úterý

Pátek

NÁKUPY

Využijte bezplatné dopravy do prověřených obchodů se zlatem a kůží, po případě do Optiky. Vše je s česky/slovensky hovořícím personálem. Den a čas si určíte sami.

Každý den

Nákupy textilu

Pro ty co nebaví smlouvat na bazarech. Návštěva obchodu Dickman Textil, kde jsou ceny dostupné a pevně stanovené. Dámský, pánský a dětský sortiment, textil pro domácnost, obuv, doplňky a suvenýry.

CENA:35 EUR / osoba

Každý den