Kuba - fakultativní výlety

FAKULTATIVNÍ VÝLETY

Potápění

VÝLET DO KOLONIÁLNÍHO MĚSTA TRINIDAD:  2 010,- Kč   

Celodenní výlet do Trinidadu v doprovodu průvodce. Ráno se odjíždí z hotelu v 7:30, po cestě se zastavíte na venkovském sídle Manca Iznaga, odkud si budete moci prohlédnout krajinu z vysoké věže. Poté příjezd do malebného městečka Trinidadu, které  bylo založeno v roce 1514 a dnes je chráněno UNESCEM. Kameny dlážděné uličky, barevné fasády  domů a mříže ve velkých oknech bezvadně navodí atmosféru dávné kolonizace Ameriky. V ceně je zahrnut koktejl, návštěva muzea a večeře.

 

VÝLET DO HORSKÉHO NÁRODNÍHO PARKU GUANAYARA : 2 200,- Kč

Průběh celodenního výletu: odjezd autobusem od hotelu v 7:30 do pohoří Escambray. Cesta vede zajímavou krajinou, přes kubánské vnitrozemí, vesnice a města. Po příjezdu do hor  budete vojenskými náklaďáky přiblíženi k národnímu parku Guanayara. V průběhu stezky můžete pozorovat ptactvo a divokou vegetaci kubánských lesů a přitom se vykoupat v horských tůních s křišťálovou vodou. Na konci treku budete pohoštěni obědem v restauraci u domorodých obyvatel na farmě La Gallega.

 Kuba-tabák

VÝLET KATAMARÁNEM ZA DELFÍNY A ŠNORCHLOVÁNÍ : 3 360,- Kč

Plavba po křišťálově čistém moři na pěkném katamaránu je zpestřena jedinečným zážitkem cvičení s delfíny. Během klidné plavby kolem přilehlých ostrůvků budete moci šnorchlovat v průzračné vodě u korálových útesů a užít si k obědu servírovaného humra. V ceně jsou zahrnuty nealkoholické i alkoholické nápoje místní výroby podávané během plavby.