Francie

Francie

Připravili jsme pro vás NOVÝ ZÁJEZD - voňavá Provence na vás čeká!

Nabízíme vám týdenní pobyt v jihovýchodní Francii – Provence, v nejatraktivnější oblasti s nádhernou různorodou krajinou a známými voňavými levandulovými poli.

Antibes je populární letní destinace turistů z celého světa, nabízí křišťálově čisté moře, svěží středomořský vzduch a nádherné historické stavby. Jako místo letního odpočinku si Antibes oblíbila řada celebrit a movitých lidí ze všech koutů světa, kteří svůj čas tráví na přepychových jachtách a několikapatrových luxusních výletních lodích. Antibes je svou historií spojeno s Řeky, Římany, ale později i s šlechtickým rodem Grimaldiů. 

Avignonu 5. největší města Francie, jehož starobylé centrum je zapsané v Seznamu světového dědictví UNESCO. Nalezneme zde Avignonský most nebo gotický Papežský palác. V tomto paláci pobýval jako chlapec král Karel IV. se svým otcem Janem Lucemburským.  V paláci je k vidění socha Karla IV., která je kopií té, již dobře známe z Karlova mostu.

Cannes je známé jako město slunce, luxusu a Zlaté palmy – to vše díky britskému kancléři, lordovi Henry Broughamovi, který si oblast zamiloval. Cannes je filmová perla a druhé největší město Azurového pobřeží (po Nice) s významnými stavbami: Promenáda La Croisette, nákupní třída Rue d´Antibes, nová budova Festivalového paláce, Alleé des Stars, Vila Chateau Eléonore nebo katedrála Notre Dame de L’Ésperance.

PROVENCE TROCHU JINAK
First minute
Termín:    9.6. - 15.6.2018
Délka:     7 dní
Doprava: letecky (PRG)
Strava:    Snídaně
Stránka 1 z 1, zobrazeno 1 nabídek z 1 celkem, od 1. do 1. nabídky.