Poloha:

hotel se nachází v klidné části letoviska Cesenatico asi 300 m od písčité pláže, u které je hotelovým hostům k dispozici velký bazén zdarma. Centrum letoviska Cesenatico je vzdáleno asi 800 m.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích (s možností až 2 přistýlek). Pokoje mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), minibar, sejf, sat. TV, klimatizaci, Wi-Fi, telefon a balkón. Dětská postýlka je na vyžádání (6€/den).

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, restaurace, bar, výtah, půjčovna kol (zdarma), zahrada s dětským hřištěm, stolní tenis a parkoviště.

Sport a zábava:

půjčovna kol (zdarma), široká nabídka vodních sportů na pláži (šlapadla, vodní lyžování, skútry, windsurfing aj.), vodní park, zábavní parky.

Stravování:

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované se salátovým bufetem (voda a místní stolní víno zdarma, sleva na další nápoje). Možnost dokoupení plné penze (servírované obědy).

Vzdálenosti:

od pláže: cca 300 m
od centra letoviska Cesenatico: cca 800 m

Cena zahrnuje:

ubytování s polopenzí (min. 5 nocí), Wi-Fi připojení, parkoviště, pojištění proti úpadku CK, zapůjčení jízdního kola, volný vstup do bazénu a na skluzavky na pláži (Diamanti Beach Village, 16/06-08/09/2018).

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), místní pobytovou taxu (platba na místě), dětskou postýlku (6€/den).

Základní informace o destinaci:

Letovisko Cesenatico se rozkládá podél široké písčité pláže, která se vine více než 50 km na severu od města Ravena až po město Cattolica jižně od Cesenatica. Letovisko náleží do kraje Emilia Romagna, městský stát San Marino je vzdálen přibližně 40 km na jih, světoznámé letovisko Rimini pak asi 20 km jihovýchodně. Hotely i obytné čtvrti města jsou obklopeny zelení, je zde také několik rozsáhlých parků. Naleznete zde i široké možnosti sportovního vyžití na plážích (vodní sporty, potápění, plachtění, rybaření na jezeru Valloni aj.), můžete provozovat i další sportovní aktivity (jízda na kolech, koních, jízda na in-line bruslích, golf, tenisové kurty, fitness centra ad.). Pro děti je zde vyžití v zábavních parcích s pouťovými atrakcemi, rozsáhlý vodní park a další atrakce. V historickém centru Cesenatica se nachází mnoho galerií, muzeí, splavné kanály, kostely a další historické památky. Na písčité pláži, je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu