Slevy, šeky a výhody

SLEVY UVEDENÉ V TISKOVINÁCH:
Jakékoliv slevy uvedené v tiskovinách (noviny, časopisy, magazíny, letáčky, brožurky..) akceptujeme v množství vždy jeden kupon na jednu cestovní smlouvu. Slevy se nesčítají s dalšími slevami.

AKCEPTUJEME PLATEBNÍ KARTY:
VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, Diners Club International, Discover Nerwork, JCB, V PAY

BENEFIT PLUS:

Využijte možnost nákupu pomocí vaší klubové karty Benefit Plus. V modulu CAFETERIA můžete objednávat svou dovolenou.
Kartou Benefit Plus je třeba vždy nahlásit předem při objednání zájezdu.
Je možné zaplatit PLNOU cenu zájezdu. Platí i pro zájezdy typu first nebo last minute!
Kartou Benefit Plus je možné zaplatit jen zájezdy pořádané CK AGL travel.
Na částku placenou pomocí Benefit Plus není možné využít další slevy CK.

Více informací na: https://www.benefit-plus.eu 

  

 

RAIFFEISENBANK - PREMIUM RB CLUB:

Při platbě vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank získáváte slevu až 12% ze základní ceny katalogových nabídek a další bonusy. Stačí se před zaplacením nebo potvrzením objednávky zájezdu prokázat platební kartou a touto následně zaplatit. Bližší informace na http://premiumrbclub.cz/.

Benefit pro PREMIUM RB CLUB: 

10% sleva ze základních cen katalogových nabídek; nevztahuje se na last/first minute a speciální nabídky. Sleva je poskytnuta ze základní ceny zájezdu, není z příplatků (letišť. a bezp. tax, pojištění, víz atd.). Slevu není možno kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami. Slevu je nutné uplatnit před sepsáním cestovní smlouvy ve vybrané prodejně AGL travel.  

 

Benefit pro VIP PREMIUM RB CLUB:
12% sleva ze základních cen katalogových nabídek; nevztahuje se na last/first minute a speciální nabídky. Parkování na Letišti Václava Havla ZDARMA při objednávce poznávacích zájezdů. Sleva je poskytnuta ze základní ceny zájezdu, není z příplatků (letišť. a bezp. tax, pojištění, víz atd.). Slevu není možno kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami. Slevu je nutné uplatnit před sepsáním cestovní smlouvy ve vybrané prodejně AGL travel.  

 


LYONESS - CASHBACK WORLD:

Slevu z Lyoness je třeba vždy nahlásit předem při objednání zájezdu
Lyoness výhoda se nesčítá se slevovým programem CK!
Slevu lze uplatnit jen na letenky nebo letecké zájezdy pořádané CK AGL travel
Slevu nelze uplatňovat na zájezdy typu last minute
Využijte možnost nákupu pomocí vaší klubové karty nebo mobilní poukázky. Pro více informací navštivte stránky www.lyoness.net.