Slevy, šeky a výhody

Slevy až 13% platí pro stálé klienty na letecké pobytové zájezdy (pro letecké poznávací zájezdy je sleva až 10%), nejsou právně vymahatelné. Nevztahuje se na slevy LM, výhodné pobyty SENIOR 55+, pobytové zájezdy na Madeiře v květnu v období květinových slavností a vybrané poznávací zájezdy: Květinové slavnosti na Madeiře, Kazachstán-Kyrgyzstán a

 

SLEVY UVEDENÉ V TISKOVINÁCH:
Jakékoliv slevy uvedené v tiskovinách (noviny, časopisy, magazíny, letáčky, brožurky..) akceptujeme v množství vždy jeden kupon na jednu cestovní smlouvu. Slevy se nesčítají s dalšími slevami.

AKCEPTUJEME PLATEBNÍ KARTY:
VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard, MasterCard Electronic, Diners Club International, Discover Nerwork, JCB, V PAY

BENEFIT PLUS:

Využijte možnost nákupu pomocí vaší klubové karty Benefit Plus. V modulu CAFETERIA můžete objednávat svou dovolenou.
Kartou Benefit Plus je třeba vždy nahlásit předem při objednání zájezdu.
Je možné zaplatit PLNOU cenu zájezdu. Platí i pro zájezdy typu first nebo last minute!
Kartou Benefit Plus je možné zaplatit jen zájezdy pořádané CK AGL travel.
Na částku placenou pomocí Benefit Plus není možné využít další slevy CK.

Více informací na: https://www.benefit-plus.eu 

  

 

RAIFFEISENBANK - PREMIUM RB CLUB:

Při platbě vybranými platebními kartami od Raiffeisenbank získáváte slevu až 12% ze základní ceny katalogových nabídek a další bonusy. Stačí se před zaplacením nebo potvrzením objednávky zájezdu prokázat platební kartou a touto následně zaplatit. Bližší informace na http://premiumrbclub.cz/.

Benefit pro PREMIUM RB CLUB: 

10% sleva ze základních cen katalogových nabídek; nevztahuje se na last/first minute a speciální nabídky. Sleva je poskytnuta ze základní ceny zájezdu, není z příplatků (letišť. a bezp. tax, pojištění, víz atd.). Slevu není možno kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami. Slevu je nutné uplatnit před sepsáním cestovní smlouvy ve vybrané prodejně AGL travel.  

 

Benefit pro VIP PREMIUM RB CLUB:
12% sleva ze základních cen katalogových nabídek; nevztahuje se na last/first minute a speciální nabídky. Parkování na Letišti Václava Havla ZDARMA při objednávce poznávacích zájezdů. Sleva je poskytnuta ze základní ceny zájezdu, není z příplatků (letišť. a bezp. tax, pojištění, víz atd.). Slevu není možno kombinovat nebo sčítat s dalšími slevami. Slevu je nutné uplatnit před sepsáním cestovní smlouvy ve vybrané prodejně AGL travel.  

 

 

PRAŽSKÁ PLYNÁRENSKÁ:

Zákaznická karta PPAS.

Slevy lze uplatnit jen na osoby platící cenu za dospělou osobu (nelze tedy uplatnit na dětskou cenu či letenku).
Slevy se počítají z katalogových cen zájezdů.
Slevy lze uplatnit pouze na prodej zájezdů v kamenné pobočce AGL travel nebo při prodeji před internetové stránky www.agltravel.cz.
Slevy je možné poskytnout pouze na zájezdy organizované přímo CK AGL travel, nikoli na zájezdy organizované ve spolupráci.
Sleva je poskytována pouze z ceny zájezdu, není poskytována z doplňkových služeb (pojištění, seating, víza, fakultativní výlety...).
Následující slevy se nesčítají se slevovým programem CK! 

Slevy z katalogových cen zájezdů:
8% na letecké pobytové zájezdy
5% na poznávací zájezdy
5% na lyžařské zájezdy
5% na zájezdy vlastní dopravou
5% na autokarové zájezdy


 

CASHBACK WORLD (Lyoness):

Slevu z Cashback World je třeba vždy nahlásit předem při objednání zájezdu
Cashback World výhoda se nesčítá se slevovým programem CK!
Slevu lze uplatnit jen na letenky nebo letecké zájezdy pořádané CK AGL travel
Slevu nelze uplatňovat na zájezdy typu last minute
Využijte možnost nákupu pomocí vaší klubové karty nebo mobilní poukázky. Pro více informací navštivte stránky www.cashbackworld.com.