Poloha:

hotel se skládá z hlavní budovy a sousední depandance. Písčitá pláž se slunečníky a lehátky (za poplatek) se nachází asi 250 m od hotelu, po které je možné dojít až do centra letoviska Cesenatico (cca 3 km). Nejbližší obchody a restaurace se nachází na promenádě u pláže.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování v moderně vybavených dvoulůžkových a rodinných pokojích (s možností až 2 přistýlek). Pokoje mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), minibar, sejf, sat. TV, klimatizaci, Wi-Fi, telefon. Většina pokojů má balkón.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, restaurace, bar, výtah, zahrada s dětským hřištěm a bazénem, parkoviště, převlékací kabina na pláži.

Sport a zábava:

široká nabídka vodních sportů na pláži (šlapadla, vodní lyžování, skútry, windsurfing aj.), vodní park, zábavní parky.

Stravování:

polopenze – snídaně formou bufetu, večeře servírované se salátovým bufetem. Možnost dokoupení plné penze Možnost dokoupení plné penze (servírované obědy).

Vzdálenosti:

od pláže: cca 250 m
od centra letoviska Cesenatico: cca 3 km

Cena zahrnuje:

ubytování s polopenzí (min. 5 nocí), Wi-Fi připojení, parkoviště, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), místní pobytovou taxu (platba na místě), dětskou postýlku (6€/den).

Základní informace o destinaci:

Letovisko Cesenatico se rozkládá podél široké písčité pláže, která se vine více než 50 km na severu od města Ravena až po město Cattolica jižně od Cesenatica. Letovisko náleží do kraje Emilia Romagna, městský stát San Marino je vzdálen přibližně 40 km na jih, světoznámé letovisko Rimini pak asi 20 km jihovýchodně. Hotely i obytné čtvrti města jsou obklopeny zelení, je zde také několik rozsáhlých parků. Naleznete zde i široké možnosti sportovního vyžití na plážích (vodní sporty, potápění, plachtění, rybaření na jezeru Valloni aj.), můžete provozovat i další sportovní aktivity (jízda na kolech, koních, jízda na in-line bruslích, golf, tenisové kurty, fitness centra ad.). Pro děti je zde vyžití v zábavních parcích s pouťovými atrakcemi, rozsáhlý vodní park a další atrakce. V historickém centru Cesenatica se nachází mnoho galerií, muzeí, splavné kanály, kostely a další historické památky. Na písčité pláži, je možné si pronajmout lehátka a slunečníky.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu