Hotel Adria

od 2 190
doprava Vlastní
strava Plná penze
Vzdálenost od pláže: 50 m
Vzdálenost od pláže 50m
Bazén
Blízko centra
Klimatizace
TV
Vzdálenost od pláže: 50 m
Wellness
Wi-Fi

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

7 nocí
Strava Období 04.06.24 - 29.06.24 08.09.24 - 16.09.24 29.06.24 - 27.07.24 25.08.24 - 08.09.24 27.07.24 - 03.08.24 03.08.24 - 25.08.24
Nastupní dny Libovolné So So So
Minimální počet nocí 3 7 7 7
Dospělý na pevném lůžku Plná penze Na noc 2190 Kč 2790 Kč 3090 Kč 3690 Kč

Poloha:

Hotel Residence ADRIA**** (Via delle More) se nachází 50 m od pláže, od historického centra Vieste 27 km, Peschici 14 km, centra s obchody Rodi Garganico 4 km

Ubytování:

Pokoje mají vlastní sociální zařízení, fén, TV/SAT, minibar, trezor, klimatizaci a balkon (na vyžádání).

Vybavení a služby hotelu:

Klientům je k dispozici bezbariérový přístup, výtah, recepce, bar, restaurace, pizzerie, společenská místnost s TV/SAT, Wi-Fi ve společných prostorách, bazén pro dospělé a bazén pro děti, solární terasa se slunečníky a lehátky a parkovací místo.

Sport a zábava:

Pro zábavu a sport jsou připraveny denní a večerní animace pro dospělé i pro děti, Mini klub, Junior klub, místnost pro přípravu a ohřev dětských jídel, dětské hřiště, víceúčelové hřiště, tenisové kurty (v sousedství), kuželky a plážový volejbal. Dále je k dispozici Wellness centrum (za poplatek) a zahrnuje sadu s županem a pantoflemi, saunu, turecká lázeň, hydromasáže, masáže a procedůry, emocionální sprchy a Kneippův chodník.

Stravování:

Snídaně formou bufetu, obědy a večeře výběr z menu, včetně vody

Cena zahrnuje:

ubytování (příjezdy možné pouze v sobotu)
plnou penzi (snídaně formou bufetu, obědy a večeře menu)
voda k obědu a večeři
parkování (dle obsazenosti)
plážový set od 3. řady
WiFi zdarma
dětský klub

Cena nezahrnuje:

turistickou taxu
nápoje
domácí mazlíček 80 EUR/pobyt
dětskou postýlku 10 EUR/den
vstup do SPA 20 EUR/os a vstup

Speciální nabídka:

Děti do 2 let zdarma a první dítě do 10 let zdarma.

Základní informace o destinaci:

Itálie se řadí mezi turisti cky nejatrakti vnější státy světa. K návštěvě Itálie lákají především antické, středověké a renesanční památky. K nejvyhledávanějším italským městům patří Řím, Florencie, Benátky, Pisa. Vyhledávanými místy jsou pláže podél 7 600 km dlouhého pobřeží a ledovcová horská jezera Lago di Garda, Lago Maggiore, Lago di Como. Atraktivní jsou filmové a hudební festi valy a karnevaly (San Remo, Benátky). Země patří k nejhustěji osídleným státům Evropy. My vám nabízíme letní pobyty u malebného jezera Lago di Garda. Naleznete na www.AGLtravel.cz. Novinkou je poznávací zájezd, ve kterém vás provedeme malebným Toskánskem s jeho výtečnou gastronomií a vínem a třešinkou na dortu bude návštěva Říma.

Poloha:

Itálie leží na Apeninském poloostrově, sousedí s Rakouskem, Francií, Švýcarskem a Slovinskem. Povrch je převážně hornatý, na severu dominují Alpy a Dolomity. Téměř po celé délce Itálie se rozpíná pohoří Apeniny, které dosahuje výšky téměř 3 000 m n. m. Itálie leží na seismicky akti vním pásu, čímž jsou dokladem dvě činné sopky, Etna, nejvyšší činná sopka Evropy (3 323 m n. m.), starovulkán Vesuv (1 281 m n. m.) a aktivní oblast Liparských ostrovů nebo oblíbený lázeňský ostrov Ischia.

Rozloha:

301 338 km2

Státní zřízení:

republika, člení se na 20 krajů (regionů) a 103 okresů (provincií).

Obyvatelstvo:

cca 59,4 mil. obyv., z toho 98 % italské národnosti .

Hlavní město:

Řím - cca 2,8 mil. obyv., další velká města: Milán, Neapol, Turín, Palermo, Florencie.

Jazyk:

italština, okrajově němčina, slovinština, francouzština.

Měna a kurzy:

od ledna 2002 EURO.

Podnebí:

podnebí se liší podle oblastí . Pobřeží má typicky středomořský charakter s horkými léty a mírnou zimou bohatou na srážky. Oblast Alp leží v mírném pásmu s rozdílem teplot mezi vrcholy hor a údolím. Zima bývá bohatá na sněhovou nadílku, léto je teplé.

Místní kuchyně:

jedna z nejchutnějších a nejzdravějších kuchyní středomořského typu. Základ tvoří těstoviny, rajčata, sýry, plody moře, česnek, olivy a olivový olej, sušená šunka, maso, skvělá káva.

Suvenýry:

módní značkové oblečení, obuv, kabelky, jídlo (olivový olej, vína, likéry), keramika, bižuterie, religiózní a poutní suvenýry.

Časové pásmo:

stejné jako ČR.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu