Filtr

Poloha:

hotel se nachází přímo v lyžařském areálu Alpe Cermis ve výšce cca 2020 m n. m. přímo na sjezdovce a nabízí krásný výhled na lyžařskou oblast Val di Fiemme. Do hotelu je možné se pouze dostat kabinovou lanovkou, auto je nutné nechat na parkovišti u dolní stanice, čímž je umocněna typická horská atmosféra. Při lyžování je nutné mít na zřeteli, že poslední jízda lanovky z údolí k hotelu je v 16:30 hod.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování v 56 dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, mají koupelnu (sprcha, toaleta), telefon, sat. TV, balkón s panoramatickým výhledem na sjezdovky (95% pokojů).

Vybavení a služby hotelu:

restaurace (pro podávání polopenze i pro obědy – grilování, lehčí obědy), americký bar, výtah, vyhřívaná lyžárna.

Sport a zábava:

sjezdovka přímo u hotelu, fitness a wellness centrum (sauna, jacuzzi, ledová lázeň, masáže), disco, společenská místnost, dětský koutek.

Stravování:

polopenze – snídaně formou bufetu, servírované večeře (výběr z menu, salátový bufet).

Vzdálenosti:

skiareál Val di Fiemme (Alpe Cermis): 0 m
středisko Cavalese: cca 4,5 km (po sjezdovce na lyžích)

Cena zahrnuje:

5x až 7x ubytování s polopenzí (jiný počet nocí na vyžádání v CK), volné použití krytého bazénu a wellness centra, pojištění proti úpadku CK dle zákona č. 159/1999.

Cena nezahrnuje:

dopravu, pobytovou taxu (cca 2-3 €/os./den, platba na místě), vstup do sauny (7,50 €/os.), komplexní cestovní pojištění, příplatek za pobyt na 3 až 4 noci (150 Kč/os./noc).

Základní informace o destinaci:

Lyžařská oblast Val di Fiemme je vhodná pro všechny typy lyžařů, od naprostých začátečníků až po ty vynikající. Tato oblast italských Dolomit je pro české lyžaře nejoblíbenější lyžařskou oblast v Itálii a zahrnuje lyžařské areály s optmálně vyváženým mixem obtžnost sjezdových trat v celkové délce více než 110 km. Pro své návštěvníky je připraveno nejmodernější přepravní zařízení, moderní a vysoce výkonné zasněžování, které zajist kvalitní sníh po celou sezónu od listopadu do konce dubna i možnost nočního lyžování. A to vše na vzorně upravených sjezdovkách.

Skiareál - sjezdovky a lanovky:

Sjezdové tratě: 19 km + 58,6 km + 36,9 km = 114,5 km.
Běžecké tratě: 318 km.
Počet kabin, sedaček a vleků: 7 + 28 + 8 = 43.
Vzdálenost: Praha: 605-685 km, Brno: 645-750 km.
Nadmořská výška: 860 – 2 388 m n.m.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu