Filtr

Poloha:

hotel se nachází v lázeňské lokalitě Bükfürdö asi 5 km od centra města Bük na severozápadě Maďarska v blízkosti rakouských hranic (asi 12 km). Hotel je obklopen udržovanou zahradou, která se rozprostírá mezi tímto hotelem a sousedním hotelem Hunguest Répce Gold. Oba hotely jsou spojeny krytou vyhřívanou chodbou. Asi 1 km od hotelu se rozkládá golfové hřiště klubu Greenfiel Golf Bükfürdö.

Poloha:

polopenze – snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování ve 163 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a v apartmánech na vyžádání (až pro 2 dosp. os. a 2 děti do 12 let). Pokoje mají koupelnu (sprcha nebo vana, toaleta, fén), sat. TV, Wi-Fi a balkón. Apartmány mají oddělenou dvoulůžkovou ložnici závěsem od obývacího pokoje, kde se nachází rozkládací sedací souprava (2 lůžka pro děti do 12 let).

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, restaurace, lobby bar, minimarket a obchod se suvenýry, parkoviště, výtahy, wellness centrum.

Sport a zábava:

fitness a wellness centrum (krytý plavecký bazén, jacuzzi, finská sauna, infrasauna, parní lázně – otevřeno 07:00-19:00) – nachází se ve vedlejším hotelu Hunguest Répce Gold. Vstup do termálních lázní Bük Thermal Bath denně zdarma. Masáže, solná komora, vstup do zážitkové části termálních lázní, půjčovna kol, nordic walking, tenisové kurty, golfové hřiště – vše za poplatek.

Stravování:

polopenze – snídaně a večeře formou bohatého bufetu.

Cena zahrnuje:

2x až 7x ubytování s polopenzí, využití wellness centra (finská sauna, jacuzzi, parní lázně), 1x denně vstup do termálních lázní a bazénu, Wi-Fi připojení, parkoviště, pojištění proti úpadku CK.

Cena nezahrnuje:

dopravu, komplexní cestovní pojištění (36 Kč/den/os. od 15 let, 25 Kč/den/dítě 2-15 let), místní pobytovou taxu (cca 1€/den/os.).

Speciální nabídka:

7=6 (v období 20.11.-20.12.2018 a 3.1.-31.3.2019).
Sleva se uplatňuje pouze na plně platící osoby na 1. a 2. lůžku, nelze uplatnit žádné další slevy.

Základní informace o destinaci:

Lázeňské město Bük se svou rozlohou patří k největším v Maďarsku. Mají 22 bazénů o vodní ploše 5 000m2. Voda má vysoký obsah železa a teplotu 55°C, voda tryská z hloubky 1282 m. Krytý bazén má 37°C se silně probublávajícím oxidem uhličitým.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu