Filtr

Poloha:

rozsáhlý hotelový komplex zasazený do udržované zahrady je postaven přímo u malé písčité pláže s lehátky a slunečníky zdarma, vstup do moře je také možný z betonového mola. Známá písčitá pláž Ghadira Bay se nachází asi 350 m od hotelu, stejně jako zastávka autobusu. Historické centrum města Mellieha je vzdáleno asi 3 km. Sousední Ostrovy Comino a Gozo jsou snadno dosažitelné z nedalekého přístavu. Mezinárodní letiště je přibližně 30 km od hotelu.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování v 313 dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek (až 3 dosp. os.). Pokoje mají koupelnu (sprcha, toaleta, fén), klimatizaci, sejf, sat. TV, rádio, telefon, pracovní stůl, Wi-Fi, minibar, sadu na čaj a kávu, balkón nebo terasu s výhledem na moře.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce s lobby barem, bary u bazénů, restaurace, výtahy, noční klub, konferenční místnosti, obchod se suvenýry, prádelna a čistírna, půjčovna aut, prodej výletů, dětské hřiště.

Sport a zábava:

dva venkovní bazény s dětskou částí, krytý bazén, lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, fitness centrum, bowling, biliár, stolní tenis, široká nabídka vodních sportů (potápění, šnorchlování, windsurfing, kitesurfing, šlapadla, kajaky, vodní lyže ad.).

Stravování:

polopenze – snídaně a večeře formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení all inclusive.

Vzdálenosti:

pláž: 50 m
centrum Mellieha: 3 km

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Malta – Praha, letištní taxy a poplatky, transfery, služby českého zástupce, 7x ubytování s uvedenou stravou, kompexní cestovní pojištění (při objednávce do 31. března 2018), pojištění CK dle zákona č.159/1999.

Cena nezahrnuje:

místní pobytovou taxu (0,50€/den/dosp. os., platba na místě), polopenzi (500 Kč/den/os., 250 Kč/den/dítě 2-12 let), all inclusive (1380 Kč/den/os., 690 Kč/den/dítě 2-12 let).

Základní informace o destinaci:

Letovisko Mellieha se nachází na severním cípu východního pobřeží ostrova asi 45 minut jízdy od letiště. Dříve půvabná malá vesnička se nyní rozrostla ve známé rekreační středisko. Největší předností tohoto střediska je písečná pláž, o které se říká, že je nejkrásnější na Maltě. Na své si zde přijdou i menší děti a neplavci, pro které je zde nejlepší přístup do vody. Najdete zde i mnoho klidnějších menších zátok s vlastními písečnými plážemi. Další předností tohoto střediska je výhodná poloha pro podnikání výletů na sousední ostrovy Gozo a Comino.

Výlety v okolí hotelu

Výlety pro sezónu 2019:

HLAVNÍ MĚSTO VALLETTA
Návštěva nádherné katedrály svatého Jana s jejími uměleckými díly, návštěva Velmistrovkého paláce (dnes úřad vlády Malty) s gobelínovou síní a návštěva horních zahrad Barrakka, kde je krásný výhled na Velký přístav.
Orientační cena: 32 €/os.

MĚSTA MDINA A MOSTA
Mdina je nejvýše položené město na Maltě s nádhernou historickou atmosférou. Mosta je malé město s krásným kostelem, se třet největší kopulí v Evropě. Na závěr návštěva sklárny s ukázkou výroby fénického skla.
Orientační cena: 24 €/os.

OSTROV GOZO
Plavba lodí na sousední ostrov Nymfy Kalypso, návštěva nejstarší kamenné stavby na světě, volný čas v hlavním městě Victoria, oběd v zátoce Xlendi, prohlídka baziliky Ta´Pinu a plavba na lodičkách.
Orientační cena: 55 €/os.

Mapa polohy hotelu