HOTEL HILTON AL HAMRA BEACH & GOLF RESORT

od 21 330
doprava Letecky | Praha, Letiště Václava Havla
strava Polopenze
Vzdálenost od pláže: 0 m
Vzdálenost od pláže 0m
Bazén
Fitness
Klimatizace
Přímo na pláži
TV
Vzdálenost od pláže: 0 m
Wellness
Wi-Fi

Filtr

Poloha:

luxusní hotelový komplex se nachází přímo u krásné písčité pláže a u 18-jamkového golfového hřiště Al Hamra Golf Club v Emirátu Rás al-Chajma. Mezinárodní letiště Šardža je vzdáleno asi 68 km, Dubaj asi 75 km (asi 1 hod.).

Ubytování:

hotel nabízí ubytování v několika kategoriích dvoulůžkových pokojů (některé s možností 1 až 2 přistýlek pro děti) – deluxe a standard a v suitách. Všechny pokoje mají rozlohu asi 44 m2, balkón s nábytkem a s výhledem k bazénu, do zahrady nebo na moře, některé pak terasu s přímým vstupem na pláž. Pokoje mají 1 až 2 dvoulůžka velikosti king nebo 2 oddělená lůžka velikosti queen size, křesla se stolkem, rozkládací pohovku, LCD sat. TV, Wi-Fi, sejf, malou ledničku, klimatizaci, pracovní stůl, prostornou koupelnu (vana nebo sprchový kout či obojí, toaleta, bidet, fén). Většina pokojů je vybavena kávovarem a sadou na kávu. Suity mají 1 oddělenou ložnici (75 m2) od obývací části a balkón s výhledem na moře. K dispozici jsou také suity se 2 ložnicemi (82 m2), které se nachází v přízemí a mají přístup přímo na pláž a ubytují až 5 dospělých osob.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, bankomat, směnárna, business koutek (možnost tisku, kopírování atd.), konferenční prostory (až pro 1000 osob), 5 barů a restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, obchod se suvenýry, salón krásy, holičství, prádelna, čistírna, hotelové minibusy, dětský klub a hřiště.

Sport a zábava:

24-hod. recepce, bankomat, směnárna, business koutek (možnost tisku, kopírování atd.), konferenční prostory (až pro 1000 osob), 5 barů a restaurací s místní i mezinárodní kuchyní, obchod se suvenýry, salón krásy, holičství, prádelna, čistírna, hotelové minibusy, dětský klub a hřiště.

Stravování:

polopenze formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení plné penze nebo all inclusive.

Vzdálenosti:

pláž: 0 m
golfové hřiště: 0 m
Šardža: 68 km
Dubaj: 75 km

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Dubaj (Šardžá) – Praha (do ceny letenky 10 tis. Kč/os.), letištní taxy a poplatky, transfery (u pobytů od 5 nocí), služby českého zástupce, 7x ubytování s uvedenou stravou (jiný počet nocí na vyžádání v CK - odlety denně), pojištění CK dle zákona č.159/1999.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění (70 Kč/den/os. od 15 let, 45 Kč/den/dítě 0-15 let), místní pobytovou taxu (20 AED = cca 5,50 USD/den/pokoj, platba na místě), all inclusive (1 460 Kč/den/os. od 12 let, 1 090 Kč/den/dítě 6-12 let).
Transfery u pobytů kratších než 6 nocí (cca 90 USD/taxi pro 4 os./1 směr).
Uvedené ceny zájezdů jsou orientační, mohou se v průběhu nabídky snižovat i zvyšovat v závislosti na aktuálních cenách letenek a ubytování! Pro aktuální ceny kontaktujte CK.

Základní informace o destinaci:

Emirát se vyznačuje překrásnými přírodními útvary a krajinnými scenériemi, které tvoří vyprahlé pohoří Al Hajar, skalnaté pobřeží, poušť s typickým světlým pískem a úrodná údolí díky zásobám podzemní vody. Vedle nádherných přírodních krás tu můžete obdivovat i kousky historie v podobě typických vesniček. Turistickou zajímavostí jsou horké minerální prameny Khatt (50 – 55 °C) s přírodními bazény (oddělené pro muže a ženy) nacházející se asi 25 km od hlavního města Ras Al Khaimah.

Hlavní město Ras Al Khaimah je na poměry SAE klidné, není zde takový stavební rozmach jako v jiných emirátech a je rozděleno na starou a novou část. V nové části můžete navštívit muzeum, kde je sbírka mušlí, minerálů, hornin a exempláře stříbrných šperků, jaké nosily beduínské ženy. Dále zde najdete rozsáhlé nákupní středisko Manar Mall a velké množství hotelů. Ve staré části je tržiště tzv. Kuwait Souk v historickém centru města s mnoha mešitami a dalšími architektonickými památkami. Zajímavostmi jsou muzeum ve Staré pevnosti, strážní věže na pobřeží a rozsáhlé palmové plantáže. Snadno dostupný je odtud vodní zábavní park Dreamland v sousedním Emirátu Umm al-Kuvajn.

Výlety v okolí hotelu

Výlety pro sezónu 2019:

Okružní výlet po Dubaji

Během výletu po Dubaji s odborným výkladem průvodce se seznámíte jak se starou tradiční částí města, tak i s tou moderní. Okružní jízda začíná na tradičních arabských trzích se zlatem, kořením a textilem. Součástí je projíždka po Sheikh Zayed Road (ulice lemovaná mrakodrapy), návšteva tržiště Suk Madinat (Arabské Benátky), zastávka u jednoho ze symbolů Dubaje, luxusního hotelu Burj Al Arab (nazývaného též Plachetnice) a projíždka po unikátním projektu - umělém Palmovém ostrově. Výlet je zakončen představením tančící fontány u nejvyšší budovy světa Burj Khalifa vedle proslulého obchodního domu Dubai Mall.

Orientační cena: USD (středa, sobota)Okružní výlet po Abú Zabí

Abú Zabí je hlavním městem SAE. Pro svou výstavbu mrakodrapů, úhlednost a záplavu zeleně bývá často nazýváno „Emirátským Chicagem či Los Angeles“. Je také prvním městem Emirátů, ve kterém byla objevena ropa. Prohlídka Abú Zabí zahrnuje kromě města samotného i působivé nábřeží nazývané Corniche, polostrov Breakwater s historickou vesničkou Heritage Vilage, dominantu města – luxusní hotel Emirates Palace (7*) a největší mešitu SAE Sheikh Zayed Mosque. Cestou z Abú Zabí se podíváte na ostrov Yas Island, kde se nacházi dráha Formule 1 a zábavný park Ferrari World.

Orientační cena: USD (pondělí)Pouštní jeep safari

Máte-li rádi dobrodružství s příměsí adrenalinu, nenechte si ujít safari v poušti. V odpoledních hodinách budete vyzvednuti z hotelu a necháte se unášet terenními vozy za hranice města do pouště, kde budete sjíždět písečné duny. Během krátkých zastávek budete mít možnost fotografovat nekonečnou poušť rozprostírající se kolem Vás. Po setmění následuje příjemně strávený večer v beduinském kempu. Zde můžete ochutnat vodní dýmku, nechat si namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oděv, svézt se na velboudovi nebo se připojit tancem k vystoupení bříšní tanečnice. Večeři formou švédských stolů si můžete vychutnat při sezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků.

Orientační cena: USD (každý den)Symboly Dubaje - Burj Al Arab, Burj Khalifa

Nabízíme Vám odpoledne prožité v interiérech věhlasně známých symbolů Dubaje. Výlet zahrnuje návštěvu proslulého luxusního hotelu Burj Al Arab včetně občerstvení v podobě bohatého odpoledního čaje, který je servírován 7 chody s různými delikatesami. Po návštěvě tohoto hotelu budete přepraveni do nové prestižní části Dubai Down Town. Zde vás přivítá nejvyšší budova světa – Burj Khalifa, vysoká 828 metrů , kde se vám z observatoře ve 124. patře naskytne nezapomenutelný výhled na Dubaj i blízké okolí.

Orientační cena: USD (každý den, na ověření)Kontrasty Abú Zabí

Výlet zahrnuje návštěvu dvou nejatraktivnějších míst hlavního města Abú Zabí - velkolepé a překrásné mešity Sheikha Zayeda a zábavného parku Ferrari World. Ferrari World je největší krytý tématický park na světě s rozlohou 200 tis. m2, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa o zrychlení 240km/h za 5 vteřin. Jedna se o celodenní výlet bez oběda s možností občerstvení v areálu Ferrari World.

Orientační cena: USD (každý den)Musandam

Den strávený daleko od civilizace na moři s možností objevování podmořského světa, v kontrastním prostředí suchých, skalnatých hor poloostrova Musandam. Při cestě do přístavu Dibba budete projíždět pohořím Hajjar a po nalodění na tradiční arabskou loď Dhow, budete obeplouvat pobřeží Musandamského poloostrova se zastávkou v jedné ze zátok s možností si zaplavat, šnorchlovat, či se jen opalovat a odpočívat na lodi. Po cestě nazpět zajíždí loď do otevřených vod Ománského zálivu, kde si můžete vyzkoušet své dovednosti a zůčastnit se tradičního lovení ryb jen za pomocí vlasce a háčku.

Orientační cena: USD (každý den)

Mapa polohy hotelu