Filtr

Poloha:

luxusní hotel se nachází v Emirátu Ras Al Khaimah na uměle vytvořeném ostrově Marjan Island přímo u moře. Hotelová pláž s bílým pískem je vzdálena asi 250 m, golfové hřiště Al Hamra Golf Club leží pouze 7 km od hotelu, stejně jako luxusní nákupní střediska. Mezinárodní letiště Sharjah je vzdáleno asi 60 km, Dubaj asi 70 km.

Ubytování:

hotel nabízí ubytování ve 299 pokojích superior, premium a suitách. Dvoulůžkové pokoje superior (min. 40 m2) mají dvoulůžko velikosti king size nebo 2 oddělená lůžka velikosti queen size, křesla se stolkem, LCD sat. TV, Wi-Fi, sejf, malou ledničku, klimatizaci, pracovní stůl, prostornou koupelnu (vana nebo sprchový kout, toaleta, fén), kávovar a sadu na kávu a čaj. Pokoje premium (min. 44 m2) mají navíc rozkládací pohovku (až 2 lůžka pro děti) a balkón s výhledem na moře. Suity mají 1 až 3 oddělené ložnice (70 až 160 m2) od obývací části, až 2 koupelny a prostorné balkóny s výhledem na moře.

Vybavení a služby hotelu:

24-hod. recepce, bankomat, směnárna, business koutek, konferenční místnosti, 4 restaurace s místní i mezinárodní kuchyní (arabská, libanonská, italská, evropská), bar, bar u bazénu a na pláži, prádelna, čistírna, hotelové minibusy, dětský klub a hřiště.

Sport a zábava:

venkovní vyhřívaný bazén, dětský bazén, pirátský klub (pro děti 3-15 let: vnitřní herna – biliár a hrací automaty, venkovní hřiště s jízdními koly a kárami ad.), vodní sporty na pláži, fitness centrum (krytý bazén, jacuzzi), wellness centrum (sauna, parní lázně, masáže a wellness procedury – oddělené prostory pro ženy a muže).

Stravování:

snídaně formou bohatého bufetu. Možnost dokoupení polopenze nebo plné penze (obědy a večeře formou bohatého bufetu).
UPOZORNĚNÍ: hotel nenabízí alkoholické nápoje, ani zde není dovoleno alkoholické nápoje konzumovat.

Vzdálenosti:

Pláž: cca 250 m.
Al Hamra Golf Club: cca 7 km.
Nákupní střediska: cca 7 km.

Cena zahrnuje:

leteckou dopravu Praha – Dubaj (Šardžá) – Praha (do ceny letenky 10 tis. Kč/os.), letištní taxy a poplatky, transfery (u pobytů od 5 nocí), služby českého zástupce, 7x, 10x, 11x nebo 14x ubytování s uvedenou stravou (jiný počet nocí na vyžádání v ck - odlety denně), pojištění CK dle zákona č.159/1999.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění (70 Kč/den/os. od 15 let, 45 Kč/den/dítě 0-15 let), místní pobytovou taxu (20 AED = cca 5,50 USD/den/pokoj, platba na místě), polopenzi (330,- Kč/den/os. od 12 let), plnou penzi (660 Kč/den/os. od 12 let).
Transfery u pobytů kratších než 6 nocí (cca 90 USD/taxi pro 4 os./1 směr).
Uvedené ceny zájezdů jsou orientační, mohou se v průběhu nabídky snižovat i zvyšovat v závislosti na aktuálních cenách letenek a ubytování! Pro aktuální ceny kontaktujte CK.

Minimální obsazenost:

Suita Marjan: 2 os.

Základní informace o destinaci:

Emirát se vyznačuje překrásnými přírodními útvary a krajinnými scenériemi, které tvoří vyprahlé pohoří Al Hajar, skalnaté pobřeží, poušť s typickým světlým pískem a úrodná údolí díky zásobám podzemní vody. Vedle nádherných přírodních krás tu můžete obdivovat i kousky historie v podobě typických vesniček. Turistickou zajímavostí jsou horké minerální prameny Khatt (50 – 55 °C) s přírodními bazény (oddělené pro muže a ženy) nacházející se asi 25 km od hlavního města Ras Al Khaimah.

Hlavní město Ras Al Khaimah je na poměry SAE klidné, není zde takový stavební rozmach jako v jiných emirátech a je rozděleno na starou a novou část. V nové části můžete navštívit muzeum, kde je sbírka mušlí, minerálů, hornin a exempláře stříbrných šperků, jaké nosily beduínské ženy. Dále zde najdete rozsáhlé nákupní středisko Manar Mall a velké množství hotelů. Ve staré části je tržiště tzv. Kuwait Souk v historickém centru města s mnoha mešitami a dalšími architektonickými památkami. Zajímavostmi jsou muzeum ve Staré pevnosti, strážní věže na pobřeží a rozsáhlé palmové plantáže. Snadno dostupný je odtud vodní zábavní park Dreamland v sousedním Emirátu Umm al-Kuvajn.

Výlety v okolí hotelu

Výlety pro sezónu 2019:

Okružní výlet po Dubaji

Během výletu po Dubaji s odborným výkladem průvodce se seznámíte jak se starou tradiční částí města, tak i s tou moderní. Okružní jízda začíná na tradičních arabských trzích se zlatem, kořením a textilem. Součástí je projíždka po Sheikh Zayed Road (ulice lemovaná mrakodrapy), návšteva tržiště Suk Madinat (Arabské Benátky), zastávka u jednoho ze symbolů Dubaje, luxusního hotelu Burj Al Arab (nazývaného též Plachetnice) a projíždka po unikátním projektu - umělém Palmovém ostrově. Výlet je zakončen představením tančící fontány u nejvyšší budovy světa Burj Khalifa vedle proslulého obchodního domu Dubai Mall.

Orientační cena: USD (středa, sobota)Okružní výlet po Abú Zabí

Abú Zabí je hlavním městem SAE. Pro svou výstavbu mrakodrapů, úhlednost a záplavu zeleně bývá často nazýváno „Emirátským Chicagem či Los Angeles“. Je také prvním městem Emirátů, ve kterém byla objevena ropa. Prohlídka Abú Zabí zahrnuje kromě města samotného i působivé nábřeží nazývané Corniche, polostrov Breakwater s historickou vesničkou Heritage Vilage, dominantu města – luxusní hotel Emirates Palace (7*) a největší mešitu SAE Sheikh Zayed Mosque. Cestou z Abú Zabí se podíváte na ostrov Yas Island, kde se nacházi dráha Formule 1 a zábavný park Ferrari World.

Orientační cena: USD (pondělí)Pouštní jeep safari

Máte-li rádi dobrodružství s příměsí adrenalinu, nenechte si ujít safari v poušti. V odpoledních hodinách budete vyzvednuti z hotelu a necháte se unášet terenními vozy za hranice města do pouště, kde budete sjíždět písečné duny. Během krátkých zastávek budete mít možnost fotografovat nekonečnou poušť rozprostírající se kolem Vás. Po setmění následuje příjemně strávený večer v beduinském kempu. Zde můžete ochutnat vodní dýmku, nechat si namalovat ornament henou na kůži, vyzkoušet si tradiční oděv, svézt se na velboudovi nebo se připojit tancem k vystoupení bříšní tanečnice. Večeři formou švédských stolů si můžete vychutnat při sezení na arabských polštářích kolem tradičních nízkých stolků.

Orientační cena: USD (každý den)Symboly Dubaje - Burj Al Arab, Burj Khalifa

Nabízíme Vám odpoledne prožité v interiérech věhlasně známých symbolů Dubaje. Výlet zahrnuje návštěvu proslulého luxusního hotelu Burj Al Arab včetně občerstvení v podobě bohatého odpoledního čaje, který je servírován 7 chody s různými delikatesami. Po návštěvě tohoto hotelu budete přepraveni do nové prestižní části Dubai Down Town. Zde vás přivítá nejvyšší budova světa – Burj Khalifa, vysoká 828 metrů , kde se vám z observatoře ve 124. patře naskytne nezapomenutelný výhled na Dubaj i blízké okolí.

Orientační cena: USD (každý den, na ověření)Kontrasty Abú Zabí

Výlet zahrnuje návštěvu dvou nejatraktivnějších míst hlavního města Abú Zabí - velkolepé a překrásné mešity Sheikha Zayeda a zábavného parku Ferrari World. Ferrari World je největší krytý tématický park na světě s rozlohou 200 tis. m2, jehož hlavním lákadlem je nejrychlejší horská dráha na světě Ferrari Rosa o zrychlení 240km/h za 5 vteřin. Jedna se o celodenní výlet bez oběda s možností občerstvení v areálu Ferrari World.

Orientační cena: USD (každý den)Musandam

Den strávený daleko od civilizace na moři s možností objevování podmořského světa, v kontrastním prostředí suchých, skalnatých hor poloostrova Musandam. Při cestě do přístavu Dibba budete projíždět pohořím Hajjar a po nalodění na tradiční arabskou loď Dhow, budete obeplouvat pobřeží Musandamského poloostrova se zastávkou v jedné ze zátok s možností si zaplavat, šnorchlovat, či se jen opalovat a odpočívat na lodi. Po cestě nazpět zajíždí loď do otevřených vod Ománského zálivu, kde si můžete vyzkoušet své dovednosti a zůčastnit se tradičního lovení ryb jen za pomocí vlasce a háčku.

Orientační cena: USD (každý den)

Mapa polohy hotelu