Filtr

Informace o zájezdu:

V ROCE 2024 SE OFICIÁLNĚ VRACÍ ŽENEVSKÝ AUTOSALON, ABY OSLAVIL 100 LET JAKO PRESTIŽNÍ MEZINÁRODNÍ UDÁLOST.

Automobilový svět se mění rychleji než kdy jindy. Na Ženevském salonu 2024 budete svědky historie a seznámíte se

s nejnovějšími inovacemi v designu a technologii, s programem inspirativních objevů na míru a na výstavě budete mít nový zážitek z prostoru.

Vstupem do výstavních hal se octnete ve světě nejlepších technologií, lehkého designu a nejlepších inovací.

Naše nabídka je určena těm, kteří chtějí co nejefektivněji zažít neopakovatelnou atmosféru prestižního Autosalonu v Ženevě nebo by se rádi setkali s partnery, případně navázali další spolupráci a nemají čas na vícedenní pobyt v místě. Co vás čeká? Neopakovatelná atmosféra prestižního Autosalonu v Ženevě, kde desítky světových výrobců automobilů představují své novinky pro následující období a prezentují tak další trendy. Doporučujeme tuto akci firmám pro motivování a odměňování zaměstnanců, prodejců a zákazníků.

Program zájezdu:

Odlet z Prahy cca v 8:30 hod., přílet do Ženevy přímou linkou. Přílet do Ženevy cca v 10:00 hod. Celodenní individuální program na autosalonu. Odlet do Prahy je plánovaný ve 20:00 hod. místního času.


Výstava je rozdělena do jednotlivých sekcí:

„Innovation pavillion“ je laboratoř pro výrobce automobilů a technologické společnosti, která inspiruje a demonstruje jejich nejnovější objevy.

„Design District“ bude oslavovat umění a řemeslo automobilového designu.

“Zero Emission Zone“ představí to nejnovější v oblasti čisté energie a udržitelné dopravy.

„Adrenalin zone“ se věnuje vysoce výkonným vozidlům.

Cena zahrnuje:

Zpáteční letenku Praha - Ženeva - Praha včetně všech tax a poplatků, vstupenku na autosalon a doprovod delegáta.

Cena nezahrnuje:

Komplexní cestovní pojištění.


Zájezd ve spolupráci se společností Air Service.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Základní informace o destinaci:

Švýcarsko je pluralitní federativní republika s dvoukomorovým parlamentem, devatenáctý nejmenší stát Evropy sousedí s Itálií, Francií, Německem, Rakouskem a Lichtenštejnskem.
Kromě českého názvu Švýcarsko, se můžeme setkat se čtyřmi oficiálními názvy – Schweiz, Suisse, Svizzera nebo Svizra, a to hlavně díky třem oficiálním jazykům - němčina, francouzština a italština.
Země nedisponuje téměř žádnými nerostnými zdroji, průmysl je založen zejména na dovozu surovin, jejich zpracování a následném vývozu. Celosvětově známé a proslulé jsou hodinky, čokoláda i sýry.
Země je oblíbenou destinací turistů. Kromě hor, jezer, řek a dalších přírodních krás, lze obdivovat také města plná uměleckých skvostů a historických památek.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu