Filtr

Informace o zájezdu:

připravili jsme pro vás NOVINKU, kterou jsou jednodenní letecké zájezdy do evropských měst za výstavami a autosalóny! Naše nabídka je určena těm, kteří chtějí co nejefektivněji zažít neopakovatelnou atmosféru prestižního Autosalonu v Ženevě nebo by se rádi setkali s partnery, případně navázali další spolupráci a nemají čas na vícedenní pobyt v místě. Co vás čeká? Neopakovatelná atmosféra prestižního Autosalonu v Ženevě, kde desítky světových výrobců automobilů představují své novinky pro následující období a prezentují tak další trendy.Doporučujeme tuto akci firmám pro motivování a odměňování zaměstnanců, prodejců a zákazníků.

Program zájezdu:

odlet z Prahy v 8:30, přílet do Ženevy přímou linkou. Přílet do Ženevy cca v 10 hodin. Celodenní individuální program na autosalonu. Odlet do Prahy je plánovaný na 20:00 hodin.

Cena zahrnuje:

zpáteční letenku Praha - Ženeva - Praha včetně všech tax a poplatků, vstupenku na autosalon a doprovod česky hovořícího delegáta.

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění (36 Kč/os.).


Zájezd ve spolupráci se společností Air Service.
Pořadatelem tohoto zájezdu je CK AGL TRAVEL (AGROLEX, s.r.o., IČ 27099407).

Základní informace o destinaci:

Švýcarsko je pluralitní federativní republika s dvoukomorovým parlamentem, devatenáctý nejmenší stát Evropy sousedí s Itálií, Francií, Německem, Rakouskem a Lichtenštejnskem.
Kromě českého názvu Švýcarsko, se můžeme setkat se čtyřmi oficiálními názvy – Schweiz, Suisse, Svizzera nebo Svizra, a to hlavně díky třem oficiálním jazykům - němčina, francouzština a italština.
Země nedisponuje téměř žádnými nerostnými zdroji, průmysl je založen zejména na dovozu surovin, jejich zpracování a následném vývozu. Celosvětově známé a proslulé jsou hodinky, čokoláda i sýry.
Země je oblíbenou destinací turistů. Kromě hor, jezer, řek a dalších přírodních krás, lze obdivovat také města plná uměleckých skvostů a historických památek.

Výlety v okolí hotelu

Mapa polohy hotelu