Maďarsko

Detail státu

Maďarsko Maďarsko - transparent

Nabízíme 41 ubytovacích kapacit za cenu 550 Kč - 17 880 Kč.

Destinace:

Patří k zemím, o které v posledních letech zájem znovu roste. Běžní turisté začínají vyhledávat zemi, která kromě koupání v moři nabízí téměř všechny požitky. Dobré jídlo, skvělá vína, proslavené maďarské cukrárny, stejně jako vodní lyže na Balatonu, nostalgické vyjížďky kočárem, krásní koně, cikánská muzika, plavby lodí, ale také vyhledávané léčebné a relaxační pobyty v termálních lázních. Takové je Maďarsko. Mnozí se tam vracejí i pro vzpomínky z mládí na zemi, která byla vždy svobodnější a s větším výběrem zboží než Československo 70. let a 80. let. Typickým znakem nestředoevropského původu místních obyvatel je jazyk. Maďarština patří do ugrofinské jazykové skupiny národů ze severu Evropy. Novodobé dějiny Maďarska jsou však již těsně spjaty s českými, slovenskými i balkánskými dějinami. Poznejte ho lépe i Vy.

POLOHA:

Republika Maďarsko, je středoevropským vnitrozemským státem bez přístupu k moři. Rozkládá se po obou stranách středního toku řeky Dunaje. Řadí se mezi menší státy, je jen o málo větší než Česká republika, při stejném počtu obyvatel cca 10 milionů. Pětina lidí z tohoto počtu žije v hlavním městě Budapešti a jejím nejbližším okolí. Země hraničí celkem se sedmi státy, na severu se Slovenskem (nejdelší hranice), na východě s Ukrajinou a Rumunskem, na jihu s Chorvatskem a Srbskem a na západě se Slovinskem a Rakouskem.

ROZLOHA: 93 033 km2

STÁTNÍ ZŘÍZENÍ:

Republika s prezidentem voleným parlamentem na 5 let. Funkce je převážně reprezentativní. Administrativně se země dělí na 19 žup (obdoba našich krajů). Jednokomorový parlament má 386 poslanců.

POČET OBYVATEL:

10 mil. Maďarsko je národnostně velmi homogenní, více než 95%, tvoří Maďaři, dle odhadu na území Maďarska žije 1 mil. Romů a další menšiny- Němci, Slováci, Srbové, Chorvati, Židé. Obyvatelstvo se z 50 % hlásí k římskokatolické církvi, 25 % jsou ateisté.

HLAVNÍ MĚSTO:

Budapešť- 2,1 mil. obyvatel, přezdívá se jí Paříž na Dunaji

NEJVYŠŠÍ HORA:

Kékes (1015 m.n.m) v pohoří Mátra nedaleko Egeru.

JAZYK:

maďarština, starší generace reaguje na němčinu, mladší zápolí s angličtinou. Jazyková vybavenost Maďarů je všeobecně špatná.

MĚNA:

forint (HUF), který se dělí na 100 filérů. Za 1 euro je zhruba 250 forintů, za 100 HUF je 8,9 CZK. Momentálně jsou v oběhu mince v hodnotě 5, 10, 50, 100 a 200 forintů a bankovky v hodnotě 500, 1000, 2000, 5000, 10 000 a 20 000 forintů. V zemi je dostatek bankomatů i na venkově.

SUVENÝRY:

mletá paprika až šesti odstínů pálivosti, trvanlivé salámy a klobásy (čabajky), nejen tokajská vína, Barack pálinka aj. ovocné destiláty.

MÍSTNÍ KUCHYNĚ:

maďarská kuchyně je vyhlášená, kdo by neznal szegedínský guláš, perkelt či rybí polévku halázlé, sedmihradské dušené zelí anebo lahodné paprikáše všeho druhu. Vypečená husa, její jatýrka nebo pečené selátko jsou rovněž součástí maďarského jídelníčku, který jistí ořechové tažené záviny, či proslavený Dobošův dort a jiné vynikající dezerty.

KLIMA:

maďarské podnebí je kontinentální s chladnými zimami a horkými léty. Průměrná roční teplota se pohybuje kolem 10 °C, v létě 27 až 35 °C, v zimě přibližně 0 až -15 °C. Západní části Maďarska se dostává více srážek než východní části, kde se vyskytují i velice suchá léta. Teploty u Balatonu nejsou extrémní jako v jižní Evropě. Deštivé dny se v červenci a v srpnu vyskytují jenom výjimečně.

ČASOVÉ PÁSMO:

stejné jako v ČR

LETOVISKA:

BUDAPEŠŤ:

přezdívá se jí Paříž na Dunaji, hlavní metropole Maďarska (2 mil. obyvatel), turisticky velmi vyhledávané město. Dunaj ho dělí na Budín a Pešť. Typický je harmonický velkoměstský vzhled města s mnoha obchody, butiky, kavárničkami, venkovním posezením, široká síť sportovních i zábavních zařízení (proslulý Vidámpark), nejvýznamnější památky: farský kostel, římská pevnost, Péterffyho palác, piaristický klášter, palác Károlyů, pešťský župní dům či kostel anglických panen, více než třicet muzeí, impozantní mosty, typická budova parlamentu z 19. století. Město je proslulé  svými lázněmi (123 léčivých pramenů). Nejznámější jsou Královské a Gellertovy lázně


EGER- EGERSZÁLOG

Eger (též Jáger) - město, ležící na severu země mezi vrchovinami Mátra a Bukové hory. Tisíciletá historie tu po sobě zanechala četné památky, především Egerský hrad, turecký minaret a barokní kostely, některé s orientálními prvky. Návštěvníci si tu mohou vychutnat místní víno Egri Bikaver. V centru města se nachází areál městských termálních lázní Eger s množství termálních perličkových bazénů a wellnesscentrem.

V otevřených a krytých bazénech s termální vodou 29-30 °C se léčí chronická onemocnění pohybového ústrojí, revmatismus, chronické gynekologické záněty a neplodnost. Pitná kúra je vhodná pro poruchy a katary zažívacího a střevního systému. Slabě radioaktivní voda obsahuje vápník, hořčík a kysličník uhličitý. (vstup cca 1.900 Ft).
Jen několik kilometrů od města leží další termální lázně Egerszálok, které se mohou pochlubit kaskádami jezírek v bílé skále, příznačně nazývanými maďarské Pammukale.

Voda až 60°C, (léčí pohybové ústrojí); dnes výstavka moderního hotelového areálu. Cena:1900/1300 Ft na 2,5hod., 3500 Ft na celý den. Egerszalók

HEVÍZ

je nejvýznamnější lázeňské středisko Maďarska, žije zde 5 tis. obyvatel. Za svou slávu může děkovat jedinečnému termálnímu jezeru. S rašelinovým dnem o rozloze 4,4 ha je největším teplovodním jezerem na světě, obklopeným ochranným lesem o rozloze 50 ha. Voda je ohřívána geotermální energií. Teplota vody dosahuje v létě 30-35 °C, a v zimě neklesá pod 22 °C. Léčivá voda má blahodarné účinky při potížích pohybového aparátu.


BALATON

Je nejnavštěvovanějším místem v Maďarsku. Voda v jezeře je v létě příjemně teplá, mívá kolem 22 stupňů, je čistá a koupání je bezproblémové. Jezero je hluboké kolem dvou, maximálně tří metrů, ve všech místech se lze potápět až na dno. Hladina je klidná, ideální jsou podmínky pro surfování, jízdu na šlapadle, vodních lyžích nebo jinou podobnou aktivitu. Můžete si i dobře zarybařit. Z mnoha balatonských přístavišť se pořádají vyjížďky lodí. Balaton je perlou Maďarska a Maďaři se usilovně starají, aby této své pověsti dostál. V místních restauracích ochutnejte candáta na hříbkách a jako dezert pyré z jedlých kaštanů se šlehačkou. Svět bude hned krásnější.

Severní břeh: voda klesá prudce do hloubky, po 30-50 m nedosáhnete na dno, zdejší pláže doporučujeme dobrým plavcům, největší zábavná pláž ve východní části Balatonfüred. Svým prostorným, bezplatný parkovištěm, skromnými cenami vstupného, bezplatným využitím bazénů, sportovišť a různými zábavnými programy je ideální k prožití příjemné dovolené

Jižní břeh: voda klesá do hloubky jen pomalu a většinou můžeme kráčet i 500 m od břehu, aniž bychom museli plavat. Při břehu se v sotva půlmetrové vodě mohou vyřádit i nejmenší. Břeh ideální pro pobyty rodin s malými dětmi. V přístavu Siófok přistávají veškeré balatonské lodní linky.

Doporučené termíny:

Slavnost rozvinutí plachet se koná každoročně první květnovou neděli v Kesthely a korunuje se tu „maďarské moře“.

Rovněž v Kesthely se koná po celé léto od června až do září série koncertů pod názvem Letní festival Helikon.

Na hradě Sümeg se pořádají ukázky rytířských turnajů, spojené se středověkým hodováním.

V hlavním vinařském středisku Balatonfüred se v srpnu konají Týdny vína, kde můžete ochutnat desítky nejrůznějších značek.

20. srpen je svátek svatého Štěpána Uherského, patrona země (to je něco jako maďarský svatý Václav). Maďaři svého hlavního světce oslavují výrazně a důkladně.

Na mnoha místech se po celé léto pořádají různé kuchařské i sportovní soutěže, vystoupení lidové hudby i ukázky tradičních maďarských řemesel.

ZALAKAROS:

termální lázně v přitažlivé krajině jihozápadní části Maďarska, obklopené vinicemi a ovocnými zahradami, jsou kombinací léčebného centra, krytého aquaparku a venkovního termálního koupaliště 4000 m2 vodní plochy obklopené rozsáhlým zalesněným parkem, v letních měsících v provozu venkovní termální bazén, aquapark nabízí krytý bazén s termální vodou a různými vodními atrakcemi a multifunkční sportovní bazén,dětský bazén i brouzdaliště.

Výlety do okolí: rozhledna Ábrahámhegy (45 km), rozhledna Berzsenyho (33 km), termální lázně Kehida (32 km), termální lázně Káposvár (56 km), aquapark St. Gotthard (79 km), aquapark Annagora (72 km), pláž Esterházy (75 km), pláž Kisfaludy (75 km), evropský Golf & Country Club (54 km), Royal Balaton Golf & Yacht Club (66 km), jezero Balaton (30 km).

SÁRVÁR:

termální lázně v západní části země, 120 kilometrů od Vídně a 193 km od Budapešti, malé příjemné městečko, bohaté na kulturně historické památky a turistické pozoruhodnosti, hrad Nádasdy-vár, Bílá věž se vstupní branou, v přilehlém arboretu na 10 ha plochy více než 350 druhů stromů a keřů, stoleté tisy a duby, ze sedmi vodních ploch skládající se jezero láká k projížďkám, nový léčebný a wellness komplex světové úrovně, s vodní hladinou 3600 m2.


SIÓFOK

lázeňské město na jihovýchodním břehu Balatonu oplývá bohatým společenským životem, 17 km dlouhá pláž tzv. Zlatý břeh a Stříbrný břeh, v přístavu kotví parník s diskotékou, obrovské volné pláže každoročně navštěvuje množství domácích i zahraničních turistů, koupání v jezeře bývá možné již od května, lákadlem jsou zážitkové a wellness lázně Galerius, otevřené na Zlatém břehu v roce 2006, posyktují relax všem věkových skupinám.

Kulturní akce:

Začátek července:mezinárodní folklorní festival

Červenec, srpen: varhanní koncerty v místním katolickém kostele

Výlety do okolí: lidový skanzen Szántódpuszta, historické město Tihany se skalními příbytky mnichů,hrad Vázsonyko v obci Nagyvázsony, Balatonfured a Tihany dosažitelný lodí.


BÜKFÜRDÖ:

oblíbené, hojně navštěvované termální lázně, 2 km od centra obce Buk, areál v upraveném parku má rozlohu 13 ha, 27 krytých i otevřených bazénů, termální bazény, unikátní léčivá voda, zvláštní bazény pro děti, četné odpočinkové plochy, sportovní hřiště (plážový volejbal, plážová házená, nohejbal, plážový fotbálek), jedno z nejkrásnějších evropských golfových hřišť s 18 jamkami, bowlingové hřiště, tenisové kurty, jízda na koních, rybaření, minigolf i cyklistika.

Výlety do okolí: historické městečko Koszeg s hradem Šoproň, zámek Esterháziů Fortod, tzv. maďarské Versailles.

Balatofüred: nejstarší a největší lázně na severním břehu Balatonu 13,5 tis. obyvatel, rekreanti oceňují dovolenou v klasickém lázeňském prostředí, z přístavu je frekventované spojení s jižním břehem jezera, hlavní turistická atrakce Aquapark a Wellnesspark Annagora má venkovní bazén s umělým vlnobitím, divokou řeku, dětský bazén, množství tobogánů a skluzavek, vnitřní, vyhřívaný bazén.

Kulturní akce:

Červenec: populární, mezinárodní soutěž plachtění kolem Balatonu pod názvem "Modrá stuha".

Červenec poslední sobota: slavný ples "Anna“ s jízdou královny v kočáře.

Začátek srpna: "vinné týdny" s nabídkou místních vinařů a kulturním festivalem.


BALATONFÖLDVAR:

malé, původně keltské městečko na jižním břehu Balatonu s vlastní železniční stanicí, umožňující snadný výlet do Budapešti, veškerá vybavenost v místě.

BALTONALMÁDI:

příjemné vilové městečko má nejlepší a nejlépe vybavené pláže na celém severním pobřeží Balatonu a několik zajímavých církevních památek s rozhlednou nad městem.

KESZTHELY:

malé barokní městečko (21 tis. obyv.) mezi horami Keszthely a jezerem Balaton, snadno dostupné po železnici z Budapešti (vlaky jezdí 2x denně), bohatý kulturní program, zejména na jaře a na podzim, místní hrad Festetics je největší v Maďarsku, muzeum historie Balatonu

Kulturní akce:

Duben - Helikónský festival

1. května - Zahájení sezóny na Balatonu

Květen - Festival na Balatonu

Srpen - Vinný festival

Srpen - Pivní festival

The Goldmark yard - divadelní hry, hudební programy, folklórní večery

 

Podmínky využívání místní zdravotní péče českými občany a občany EU

Evropský průkaz zdravotního pojištění zajišťuje nezbytnou zdravotní péči za stejných podmínek jako místní pojištěnci. Je však nutno počítat i s tím, že za péči se připlácí, a proto může být vyžadováno zaplacení části účtů v hotovosti. Pacient se může setkat s platbou v hotovosti u lékaře, který nemá smlouvu s maďarským Národním fondem zdravotního pojištění nebo mu byla poskytnuta péče, která není zcela bezplatná a platí se spoluúčast. Léky jsou k dostání v každé smluvní lékárně po předložení receptu vystaveného lékařem. Za stomatologickou péči se platí podle druhu ošetření, za léky 0%-100% - podle konkrétního typu léku.

Případný převoz pacienta zpět na území České republiky není zdravotní pojišťovnou hrazen a ten si jej musí plně uhradit. Pro takový případ je vhodné mít uzavřeno před odjezdem z ČR dodatečné komerční cestovní zdravotní připojištění. Z něj pak lze (podle rozsahu připojištění) hradit náklady jak na spoluúčast, tak na případný převoz zpět do ČR. Chcete- li uplatnit svůj nárok na české nemocenské dávky z důvodu pracovní neschopnosti v Maďarsku, požádejte místního lékaře o vystavení potvrzení o pracovní neschopnosti a jeho zaslání na nejbližší pobočku Národního fondu zdravotního pojištění, a to do tří dnů od začátku pracovní neschopnosti. Dále udejte adresu svého pobytu v Maďarsku a adresu příslušné české okresní správy sociálního zabezpečení.

Další informace lze získat na webové adrese: www.cmu.cz/eu/madarsko.html.

Praktická telefonní čísla v teritoriu

  • Integrovaný záchranný systém 112
  • Záchranka 104
  • Nemocnice Kútvölgyi               00361 325 1100         00361 325 1100
  • Policie 107
  • Požárníci 105
  • Tourinform pro turisty               00361 438 8080         00361 438 8080
  • Mezinárodní informace o telefonních číslech 199

Internetové informační zdroje

www.gotohungary.comanglický průvodce speciálně zaměřený na Maďarsko, velmi dobré informace a odkazy na další stránky

www.budapestinfo.hu oficiální stránka v angličtině,němčině i maďarštině, která je o Budapešti a přilehlém okolí (Dunajský ohyb). Nacházejí se zde kvalitní a aktualizované informace. Velká obrázková galerie

www.balatoninfo.hu oficiální stránky o Balatonu, s odkazy na všechna města a sídla, a následně na ubytovací kapacity v okolí tohoto jezera

Celní a devizové předpisy

V zájmu ochrany hospodářství Maďarské republiky a Evropské unie kontroluje maďarská Celní a finanční stráž (Vám- és Pénzügyőrség) důsledně dovoz výrobků přepravovaných ze zemí vně Evropské unie a podléhajících spotřební dani.

Od 1. ledna 2009 lze bezcelně dovézt výrobky podléhající spotřební dani a určené pro osobní potřebu v níže uvedeném množství na osobu:

Tabákové výrobky (výhradně v případě cestujících starších 17 let)

V letecké dopravě:
200 ks cigaret
nebo 100 ks doutníčků
nebo 50 ks doutníků
nebo 250 gramů tabáku

V silniční, železniční a lodní dopravě:
40 ks cigaret
20 ks doutníčků
10 ks doutníků
50 gramů tabáku

Alkoholické výrobky (výhradně v případě cestujících starších 17 let)

- celkem 1 litr alkoholických nápojů s obsahem alkoholu vyšším než 22 objemových procent
nebo
celkem 2 litry alkoholu a alkoholických nápojů s obsahem alkoholu nejvýše 22 objemových
procent, nepočítaje v to nešumivé víno a pivo
a
- celkem 4 litry nešumivého vína
a
- 16 litrů piva

Pohonné hmoty (výhradně v případě cestujících starších 17 let)
Pohonné hmoty nacházející se v běžné nádrži motorového dopravního prostředku
a pohonné hmoty dovážené v přenosné nádrži v množství nejvýše 10 litrů.

Jiné zboží
Kromě výše zmíněného zboží lze bezcelně a bez daně dovážet zboží v hodnotě do 300 EUR, resp. 430 EUR v letecké dopravě.
Cestující ve věku do 15 let mohou - nezávisle na druhu dopravy - dovážet zboží v hodnotě
do 150 EUR.
Podrobnější informace se nacházejí na internetové stránce Celní a finanční stráže: http:/www.vam.gov.hu.

Dokumenty

Občan České republiky může cestovat do Maďarské republiky (MR) na základě platného cestovního pasu nebo platného občanského průkazu.
Děti mohou cestovat s vlastním cestovním dokladem.Bez vlastního cestovního dokladu dítě může cestovat jen s rodičem, v jehož cestovním dokladu je zapsáno.

Občanský průkaz slouží jako cestovní doklad pouze pro jeho držitele. Pokud tedy rodič cestuje pouze s občanským průkazem společně s dítětem mladším 15 let, pak doporučujeme, aby dítě mělo vždy vlastní cestovní pas, a to i v případě, že dítě je zapsáno v občanském průkazu rodiče.

Ztrátu dokladů je občan povinen nahlásit u maďarské policie, kde obdrží protokol o ztrátě. Poté je možné se obrátit na Zastupitelský úřad ČR (Budapest VI., Rózsa u. 61.), který za účelem návratu do ČR vystaví náhradní cestovní doklad. Tento doklad slouží k jednorázové cestě do ČR.

Řidiči motorových vozidel potřebují platný český řidičský průkaz a technický průkaz vozidla. Pokud nejsou majiteli vozidla, se kterým cestují, doporučujeme vzít sebou úředně ověřené zplnomocnění k používání svěřeného vozidla.

Víza - režim vstupu

Občané ČR nepotřebují k cestě do Maďarska víza. Po příjezdu do MR občan České republiky nemá přihlašovací povinnost. Může se zdržovat na území Maďarska bez dalšího povolení max. po dobu 90-ti dnů. Po tomto termínu musí požádat o povolení k pobytu (Tartózkodási Engedély ) v kanceláři Úřadu pro přistěhovalectví a státní občanství (orgán cizinecké policie - Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal) podle místa pobytu.

K žádosti cizinec musí doložit následující:
- cestovní doklad nebo občanský průkaz
- vyplnit formulář
- 1 fotografii
- kolek v hodnotě1000,- HUF
- formulář k ohlášení pobytu – k tomu doloží vlastnický list nebo smlouvu o nájmu nebo podnájmu s podpisem vlastníka
- doklady potvrzující účel pobytu, což může být :
- u zaměstnance pracovní smlouva
- u živnostníka - živnostenský list
- u podnikatele - výpis z obchodního registru
- u studentů - potvrzení o zápisu nebo přijetí k studiu
- u rodinných příslušníků - matriční doklad
- u důchodců - potvrzení o předisponování důchodu
- zdravotní pojištění - zaměstnanec nepotřebuje, ostatní předkládají Evropský průkaz zdravotního pojištění

Povolení k pobytu se vydává na pět let ve formě karty. Tato doba může být omezena platností jednotlivých dokladů, např. délkou studia.
Povolení k pobytu v hlavním městě pro občany Evropského hospodářského prostoru se vyřizuje na adrese:

Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal
(Úřad pro přistěhovalectví a státní občanství Ministerstva spravedlnosi a pořádkového sboru)
Budapest XI., Budafoki út 60.
tel.: 463 92 33, 36,38


Specifika, bezpečnostní situace

Na maďarské straně hraničního přechodu věnujte pozornost informační tabuli, která Vás informuje o základních pravidlech silničního provozu týkajících se omezení rychlosti. Vozidlo musí být mimo města osvětleno celoročně, za každého počasí. Dětské sedačky jsou povinné, každá osoba v autě musí být bezpečně připoutána.
Za použití dálnic jsou zavedeny dálniční poplatky.

Bezpečnostní situace
Na maďarských frekventovaných dálnicích byly zaznamenány případy okradení českých občanů. Skupina zlodějů zastavuje auta přímo na dálnici, nebo si vyhlédne oběť na odpočívadle. Snaží se vylákat řidiče z auta (např. vypustí vzduch z pneumatiky ) a když řidič vystoupí, druhý člen skupiny ukradne věci volně položené na sedadlech auta (tašky, peněženky).
Budapešť je velkoměsto, ve kterém je bezpečnostní situace srovnatelná s Prahou. Je třeba dávat pozor zejména na kapesní krádeže. Další informace naleznete na vebových stránkách www.mzv.cz/budapest

Doporučení turistům
Pokud někdo ztratil cestovní pas nebo občanský průkaz (nebo byl okraden), událost se nejdřív musí nahlásit na policii, kde obdrží protokol o ztrátě, bude sepsán protokol v přítomnosti tlumočníka. Poté se může dostavit se dvěmi fotografiemi na konzulární oddělení ZÚ pro náhradní cestovní doklad.

Velvyslanectví České republiky v Maďarsku

Cseh Köztársaság Nagykövetsége

Rózsa utca 61., 1064 Budapest

Telefon

00361/4625010         00361/4625010, 4625011, sekretariát-4625013, 4625012, víza-3521823, 4625025, 4625026, 4625027, KO-4625014, konzul-4625024, OEÚ-4625038

Fax

00361/3519189, KO-4625054, OEÚ-4625053, HÚ-4625055

E-mail:

budapest@embassy.mzv.cz

Web:

www.mzv.cz/budapest

Vedoucí úřadu

Ing. Jaromír PLÍŠEK

Funkce

velvyslanec

Působnost úřadu

diplomatická a konzulární pro Maďarskou republiku

Časový posun

0 hod

Provozní hodiny úřadu

pondělí - pátek 07.45 - 16.15

 

Výsledky hledání
Náš tip
Thomas

Thomas

Maďarsko » Budapešť

341 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: SN Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Budapešť, penzion Boulevard City***

Budapešť, penzion Boulevard City***

Maďarsko » Budapešť

375 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: SN Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Venus

Venus

Maďarsko » Západní Maďarsko » Zalakaros

344 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Lido

Lido

Maďarsko » Balaton » Balatonfüred

183 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: SN Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Ametiszt

Ametiszt

Maďarsko » Jižní Maďarsko

334 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: SN Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Répce

Répce

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

423 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
hotel Palace

hotel Palace

Maďarsko » Balaton » Hévíz

332 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Park Inn Zalakaros

Park Inn Zalakaros

Maďarsko » Západní Maďarsko » Zalakaros

748 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

autobus vlastní

Náš tip
Venus

Venus

Maďarsko » Západní Maďarsko » Zalakaros

73 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Danubius Hotel Rába City Center

Danubius Hotel Rába City Center

Maďarsko » Západní Maďarsko » Györ

335 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: SN Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Apartman Hotel

Apartman Hotel

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

310 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: BS Odlet: - Odjezd z: 0 míst

autobus vlastní

Náš tip
Piroska

Piroska

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

320 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Panorama

Panorama

Maďarsko » Balaton » Hévíz

330 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Bükfürdö - Piroska

Bükfürdö - Piroska

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

44 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Hélios

Hélios

Maďarsko » Balaton » Hévíz

331 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Thermal

Thermal

Maďarsko » Západní Maďarsko » Mosonmagyaróvár

1174 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Flora

Flora

Maďarsko » Východní Maďarsko

638 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Venus

Venus

Maďarsko » Západní Maďarsko » Zalakaros

6 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

autobus

Náš tip
Hungarospa Thermal hotel

Hungarospa Thermal hotel

Maďarsko » Východní Maďarsko

295 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní

Náš tip
Piroska

Piroska

Maďarsko » Západní Maďarsko » Bükfürdõ

318 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava: PL Odlet: - Odjezd z: 0 míst

vlastní


další nabídky >